Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 03.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема капучино за женската душанови  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано28.08.08 20:51



това е днешната ми придобивка - книга от онези, които не оставят кой знае каква следа, защото трудно могат да се нарекат художествена литература, но пък доставя удоволствие. защо си я купих - защото имах нужда. и аз съм човек. и тъй като в момента няма кой друг да ми го напомня, напомням си го аз. защото е така. и защото всеки, който е забравил как да се радва и наслаждава на малките неща, има нужда от такова припомняне.
припомняне за това колко приятно е да станеш, когато си искаш, да си направиш кафето както го обичаш, да отвориш вестник или книга или просто да се огледаш край себе си; да повървиш бос по асфалта; да усилиш звука на фона на любимата си песен; да се усмихнеш на човека отсреща; да напишеш писмо на хартия (или поне бележка); да се обадиш на някого, с когото не си се чувал отдавна; да се посмееш с колегите в офиса, напук на крайния срок...
защото не живеем, за да угаждаме на другите. не живеем, за да стоим по цял ден в някакъв офис, някакви хора да ни крещят и да ни обясняват как всичко е спешно и за вчера, а когато си тръгнем изтощени, да нямаме сили да се зарадваме на нищо. не живеем, за да трупаме скъпи вещи и докато изкарваме парите за още по-скъпи вещи, да нямаме време да се обърнем и да си поемем въздух. не живеем, за да се караме с близки и приятели, защото някой или нещо ни е изнервило през деня.
живеем, за да оставим следа, присъствие, спомен, ухание. за да има някой, който да каже - беше добър човек. защото сме тук за малко.

http://desisportrait.blogspot.com


Тема Re: капучино за женската душанови [re: Cтpaнницa]  
Автор Capa_ (църкаща)
Публикувано28.08.08 21:30



И на мен ми е писнало да мисля всеки ден за единия хляб, за плащането на сметките, за излизането ми извън бюджета и така в един омагьосан кръг, от който се заричам да изляза следващия месец, но не се получава. Мразя да изпадам в такива битовизми, които заемат мислите ми, защото толкова ми липсват нещата, които ти описваш. Изгубвам се често напоследък...



Тема Re: капучино за женската душанови [re: Capa_]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано28.08.08 21:44



изгубваш се, намираш се. един ден си в страхотно настроение, на другия ти се иска да се скриеш и да плачеш, плачеш... според мен нещата следват свой си порядък и едното е за сметка на другото - кръговрат. който обаче може да ни се стори много приятен, ако спрем да се ядосваме за глупости и неща, които не зависят от нас.

http://desisportrait.blogspot.com


Тема Re: капучино за женската душанови [re: Cтpaнницa]  
Автор Capa_ (църкаща)
Публикувано28.08.08 21:50




Права си.
Ядосвам се и за неща, които зависят от мен, но не предприемам нищо, за да ги променя. Слаба съм, когато трябва да бъда силна и съм силна, когато трябва да бъда слаба. Има ли друго такова 'животно' като мен?!



Тема Re: о,нови [re: Capa_]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано28.08.08 21:57



идеални хора не познавам



http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: о,нови [re: Cтpaнницa]  
Автор Capa_ (църкаща)
Публикувано28.08.08 22:02



Но поне се стремят към това.





Тема Re: капучино за женската душанови [re: Cтpaнницa]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано28.08.08 22:05



понякога си мисля, че живея само тук....няклко дена на морето




Тема Re: капучино за женската душа [re: Cтpaнницa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано29.08.08 09:27



кофти ден?


прочети някоя друга "Бригада" и ще влезеш в боен ритъм.



Тема Re: капучино за женската душанови [re: Cтpaнницa]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано29.08.08 20:57



Добре дошла в клуба ....на живеещите живота си!


Така се прави- с малки стъпки,но редовно!

I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: капучино за женската душанови [re: Пъpпъл]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано29.08.08 22:19



кофти. а днешният - още по-кофти. но утре е събота. ще спя, докогато си искам, ще си изпия спокойно кафето и ще си прочета вестника. после - каквото сабя покаже



http://desisportrait.blogspot.com


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.