Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Къде са ми хората?нови  
Автор Пъpпъл (Асол)
Публикувано25.08.08 09:48



Като си вървя сутрин към работа съм си свикнала с определени неща-чичото, който разхожда булдога, който никога не е вързан, лелята с пинчера, който винаги е вързан, момчето от кафето, което изнася столовете и подрежда масите, един бедомник, който се пече на слънце на пейката до детската площадка и т.н.
С тези хора, които смело мога да заявя, че виждам от години-2, да съм по-точна, сме си станали нещо като неосъзнато микротайно сутрешно обкръжение. Не се поздравяваме, защото не се познаваме, макар че понякога ми иде да кимна с глава, но се търсим с поглед, сверяваме си един по друг часовника, учудваме се когато се видим на друго място-примерно пичът костюмар-надувка, е решил да ходи на работа с колело-по тази причина ме "пресреща" още на подлеза, доста необичайно ми се стори първите няколко пъти, сега свикнах.
Но за една тройка ми е думата-две жени и един мъж-според мен те са колеги, едната жена върви половин крачка пред другите и нещо говори, мъжът и жената втората са зад нея, мъжът коментира любезно, другата жена си мълчи. Така всяка сутрин, на едно и също място се срещаме, аз съм им измислила биографии, семейства, деца, любовници)) Всъщност на повечето по пътя съм измислила личен живот, даже на скитника, доста романтизирам образ, но това е друга тема.))
Тази тройка обаче не я виждам от поне една седмица-първият ден не ми направи впечатление, втория си казах-а, няма ги, до края на седмицата като наближавах мястото на срещата се чудех там ли ще са. Няма ги. И днес ги нямаше.
Какво им се е случило на хората МИ?


Не може и тримата да са отпуск.

Има ли неща, с които сте свикнали, без да осъзнавате, и ако не се случат както си му е реда, това ще "наруши" душевния ви баланс?

Редактирано от Пъpпъл на 25.08.08 09:50.



Тема Re: Къде са ми хората?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ (църкаща)
Публикувано25.08.08 11:14



Има нещо такова, наистина. Даже нещата и хората , които ни дразнят, могат да ни липсват. Рутината е страшно нещо, не можеш да избягаш.
Когато тръгна за работа, срещам деца от две гимназии и едно основно училище, пълна лудница е сутрин. Нямаш представа колко пуст ми се стори града първите дни на юли. Нямаше на кого да правя път постоянно.





Тема Re: Къде са ми хората?нови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (Асол)
Публикувано25.08.08 11:18



Добре де, къде са тия тримата?
защо ме карат да се чудя всяка сутрин какво става с тях?


Е, не се прави така.


Ти цялото основно училище ли срещаш?
А защо им правиш път? Мем са ме учили път на по-възрастните.



Тема Re: Къде са ми хората?нови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (Асол)
Публикувано25.08.08 11:20



а защо си "църкаща"?


представям си бомба с часовников механизъм, който цъка, поставена в хамстер, който църка.



Тема Re: Къде са ми хората?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ (църкаща)
Публикувано25.08.08 11:24



Имаш нужда да седнеш с приятелки на клюка в някое централно кафе.


Язък, че съм далече, бих поклюкарствала с вас, avec plaisir.
А тия тримата ще ги линчуваме за разваляне на цялостното спокойствие на Пърп.
Цяло основно и цели две гимназии.
Кеф им прави да затрудняват немощната жена, ама тази година с бастуна по главата.



Тема Re: Къде са ми хората?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ (църкаща)
Публикувано25.08.08 11:26



Ти пък, Моореа смята , че се изцърквам /като кърмачките/.


Сега пък бомба, а аз съм най-обикновено щурче.



Тема Re: Къде са ми хората? [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (Асол)
Публикувано25.08.08 11:34



за клюките не е нужна специална организация.


тези тримата може да са отвечени в стил "4400", гледала ли си го?

не бий дечицата!
спъвай ги.



Тема Re: Къде са ми хората? [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (Асол)
Публикувано25.08.08 11:42



o!


мореа сигурно се е объркала, предвид пребиваването ти в клуб "Словесна любов". пак добре, че не е предположила, че върху вас се изцъркват.

кой па ти каза, че щурчетата ЦЪРКАТ?



Тема Re: Къде са ми хората? [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ (църкаща)
Публикувано25.08.08 11:46



Напоследък , особено последните дни, всичко ми църка в главата.


Няма ли кой да го спре?



Тема Re: Къде са ми хората? [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (Асол)
Публикувано25.08.08 11:52



ако беше богомолка, нямаше да задаваш реторични въпроси.


....снощи гледах игралния " досиетата хикс")) там си разменяха глави.
щурчетата "мрънкат".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.