Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ужас!  
Автор Линдa (разумна)
Публикувано22.08.08 13:54



Знам,че тази тема не е за тук ама исках да ви покажа на какво се натъкнахме!!
Решихме с дъщеря ми да отидем на плаж.
Времето е прекрасно,ние сме с добро настроение,хоп и сме на плажа.
Водата беше приказка,влизахме плувахме,излизахме и пак и пак,но.....
ето на какво се натъкнахме след около 1 час.









Май този месец е на такива гадини.
И така провали ни се плажуването за догодина



Тема Добре, деее! Какво е това?нови [re: Линдa]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано22.08.08 14:32



Медуза ли?



Тема Re: Ужас!нови [re: Линдa]  
Автор palatka (ветеран)
Публикувано22.08.08 15:20



Я! Каква симпатична медузка!

Тя не пречи да хванете тен.



Тема Re: Добре, деее! Какво е това?нови [re: bugler]  
Автор Линдa (разумна)
Публикувано22.08.08 15:29



Ами да,ама аз не бях виждала толкова голяма медуза.





Тема Re: Ужас!нови [re: palatka]  
Автор Линдa (разумна)
Публикувано22.08.08 15:32



Следващият път ще хвана една и лично ще ти я подаря да си я гледкаш.
Аз не искам да се доближавам до такава гадина,защото последствията са сериозни!
Много яко парят и след това място се зачервява и започва да боли.





Тема Re: Ужас!нови [re: Линдa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано22.08.08 15:41



мен пък ми се прияде палачинка с ягодово желе.



имаш късмет, че не пусна темата в Мъжки клуб, там щяха да искат да те видят по бански до медузата или извънземното, каквото е това.



Тема Re: Ужас!нови [re: Линдa]  
Автор palatka (ветеран)
Публикувано22.08.08 16:27



Вече си имам червенобузи костенурки.

И аз не исках да ги пипам и да им чистя терариума, но дечковците ми ги връчиха на мен. Е, какво толкова... медуза. Мен пък ме е страх от кучета. Я ти какво голямо куче имаш.



Тема Re: Ужас!нови [re: Линдa]  
Автор borimiri (цветен)
Публикувано22.08.08 16:56



много ми са симпатични медузите, толкова са крехки (а под водата са ужасно красиви осветени по подходящ начин) и оправдавам инструментите им за убиване - и ние сме почти водни като телесно съдържание и сме доста крехки физически - имаме много сложни средства за убиване и то от безопасно за нас разстояние - би трябвало целият животински свят ужасно да ни мрази и да сме най-гнусните същества за останалите

и ние сме истински гадини (погледнато през очите на друго живо същество на планетата)

но не, не съм вегетарианец
- толкова милиони години мъки и неволи да се изкача на върха на хранителната верига за да започна да ям само марули - не :)

затова се отнасям с уважение (не позволявам страхът ми да го превръща в отвращение) към всички твари които са си сътворили хитри "оръжия" за оцеляване - оси, змии, скорпиони, отровни жаби, електрически змиорки... дори отровните гъби и хищните растения - толкова много чудеса има наоколо - вярно те са твърде смъртоносни, но смъртта е неизбежна част от живота.. няма как без нея.

... не твърдя, че не ме е страх от изброените дотук.. ужасни са!.. но това не им пречи да са красиви:









Тема Re: Ужас!нови [re: borimiri]  
Автор Capa_ (пънче)
Публикувано22.08.08 17:04



Изумяваш ме със светогледа си.


И аз мисля същото, но страхът от змиите, дори тези доводи не помагат да го преодолея.Не е точно страх, а и отвращение.
Дори на снимка не мога да им се порадвам.




Тема Re: Ужас!нови [re: Capa_]  
Автор borimiri (цветен)
Публикувано22.08.08 17:28



ре:http://www.animalpicturesarchive.com/ArchOLD-3/1113590760.jpg

да - змиите са може би един от най-фаталните примери - така сме си патили от тях, че чак сме ги бучнали на ключово място и в религията - дяволска работа... едно толкова малко и безпомощно нещо, което даже собствена топлина не може да си осигури - как безмилостно и бързо сее смърт.

не знам дали толкова ми е различен светогледа, колкото се старая по често да погледна през другите възможни очи, за да може мненията ми да са по-чисти от предразсъдъци.

Ако погледна през очите на листната въшка - калинката е най-ужасният убиец в този и други светове.

В моите очи калинката е симпатично насекомо което обичам да снимам в макро режим. (Но след краткия поглед през очите на листната въшка - вече имам едно наум.)








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.