Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тегля чертатанови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (правокоса)
Публикувано08.08.08 17:22



не, не. няма общо с теб. избистрям собствените си мисли.
и стигам до извода, че определено се въртя в кръг, никакъв прогрес по този въпрос. давам си ясно сметка за това, защото съм сравнително умничка, нещата са ми "crystal clear" както се казва, но аз бърша очи с лавандулова кърпичка и си казвам-може пък другия път да е различно. не че си вярвам и не че правя нещо. сигурно не е дошъл момента.

продават ли някъде хубави истински кърпички за бърсане на нос:) тая лавандула не ми понася, чуствам се като молец.





Тема Re: Тегля чертатанови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (правокоса)
Публикувано08.08.08 17:27



Благодаря.


За нищо вече не съжалявам, голямо момиче съм, ще се оправям със или без черти:)
Може след време всичко да изглежда по-различно, по-недраматично.



Тема Re: Тегля чертатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано08.08.08 20:55



Теглила съм чертата досега само на отношения с хора които са ме лъгали нагло и не един път. Игнорирам ги, понякога съм любезна с тях, понякога ги подминавам....зависи от настоението ми, но никога не ги допускам отново. Наблюдавам ги- променят ли се?....или са си същите, че и по-зле? Щом ги изгоня веднъж от съзнанието си вече не могат да ме наранят.
Много, наистина много мога да преглътна...и много пъти съм правила компромиси, но когато човека не осъзнава грешката/ите си...и само небрежно казва "извинявай, аз повече няма така...." в един момент ми кипва и става страшно. Повечето ми познати дори не могат да си представят да се скарам....и горе долу е така.....обикновено си тръгвам, без много обяснения, правя го в моменти когато вече не смеят да ме попитат "защо?"




Тема Re: Тегля чертатанови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано08.08.08 21:04



Много ситуации и различни хора могат да ме доведат до това "теглене на чертата".На първо място са предателите.
Лошото при мен е,че не само "тегля черта",а направо "паля мостове".Дори и да се опитам да направя крачката назад- няма да мога....
Винаги ми е било странно лесно да съм толкова крайна.
И това няма нищо общо с търпението и толерантността ми.Идва момент,подпалвам с каквото имам под ръка,тръгвам в моята посока и въобще не се обръщам назад.
Това значи ли ,че съм хладнокръвна безчувствена.....акула????



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Тегля чертатанови [re: Пъpпъл]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.08.08 21:04



То няма нищо по-лесно от това


Аз се хващам че това го казвам почти всеки ден,ама кво от това................
Несериозен съм си и това е.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Тегля чертатанови [re: Пъpпъл]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано08.08.08 21:20



И все пак,като си помисля, нещата са доста относителни. Прагът ми на търпимост е доста висок /някой път можем да поговорим на тази тема, ако искаш, може да се окажа много по-мазохист от теб/.
Има моменти, в които ни прелива, моменти, в които се събират много неща накуп и ситуацията става нетърпима /според нас/. Но може би нещата не са чак толкова непоправими, колкото изглеждат, пак е относително.



Тема Re: Тегля чертатанови [re: DaCat]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано08.08.08 21:26



Това е чувство,не се измерва с общоприети параметри.За един "чашата е преляла",а за околните,това е само "буря в чаша вода".
Толкова много идиоми говорят за емоция,не за разум....

Идиоми ли казах,хм,не съм сигурна....Семантиката не е силната ми страна



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Тегля чертатанови [re: moorea]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано08.08.08 21:36



О да! Права си!
Няма общоприети параметри. Всеки знае за себе си. Това, което мен ме е накарало да прекъсна всякакви отношения, в някой друг би предизвикало само усмивка и обратното. Няма общовалидни положения. Трябва да си преминал през ада, за да го твърдиш със сигурност.
Но и ада за всеки е нещо относително.





Тема Re: Тегля чертатанови [re: Пъpпъл]  
Автор borimiri (минаващ)
Публикувано08.08.08 23:37



нямам еднакви рецепти за различни хора - всеки е отделен свят с природни закони на душевната си вселена, които трябва да науча за да разбера всъщност защо този човек се е държал така или е направил такъв избор че да предизвика у мен желание да й лепна някакъв едноцветен етикет - несправедлива, предаде ме, излъга ме и т.н. и т.д.

ако можех да се разменя с нея и да видя ситуацията през нейните очи.. тогава вярвам всичко щеше да е ясно и обяснимо



Тема Re: Тегля чертатанови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.08.08 11:26



Странно чувство ме обзе тази сутрин....
Пърпъл да не би да тегли чертата на "Романтиците"?



I`m blonde so please,speak slowly!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.