Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тегля чертатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (сестра Каинова)
Публикувано08.08.08 15:42



Да. В първият случай просто винаги знам, че не мога да разчитам на този човек, но не прекъсвам контакта. А за втория случай е не просто лесно - то е като освобождение.





Тема Re: Тегля чертатанови [re: Eva B.]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано08.08.08 15:46



Много добър съвет!



Тема Re: Тегля чертатанови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (правокоса)
Публикувано08.08.08 16:44



мазохизмът явно ми е вроден.



Тема Re: Тегля чертатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ (пънче)
Публикувано08.08.08 16:48



Не ти е вроден, стига глупости, някои избираМЕ по-трудния път за взимане на решение.Когато правиш крачка назад, приеми го като засилване за двете крачки напред.



Тема Re: Тегля чертатанови [re: Capa_]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано08.08.08 16:53



Аз няма да съм така мека :)
Не искам да съм лоша, Пурполина, но да, на някои хора ни е...ако не вродено, то поне по-силно зададено и изразено. Падаме си малко мазохисти, малко саморазрушаващи се и неуспяващи да вземам най-доброто решение за нас. Не защото не го знаем, а защото...знам ли, не можем, не успяваме да се насилим.
За добро или за лошо, а май лошото е често повече, но...
Завиждам на онези, които могат знаейки кое е най-добре просто да обърнат без да се колебаят назад. А и ме плашат, защото това показва донякъде неспособност за човешка слабост и объркване.



Тема Re: Тегля чертатанови [re: Eva B.]  
Автор Capa_ (пънче)
Публикувано08.08.08 17:01



Значи обичаш болката?И то тази, която ти си причиняваш?
Не вярвам на който и да било да са му чужди човешката слабост и объркване, някои просто се владеят добре и не го показват, защото са твърде горди. Не осъзнават, че точно гордостта е показател за слабост в даден момент.



Тема Re: Тегля чертатанови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (правокоса)
Публикувано08.08.08 17:07



tazi тема вместо да ми помогне, май ме натъжава повече. ще започна да губя себеуважение.
жалко, че дирът не дава възможност, който пусне тема да я изтрие после цялата.:)



Тема Re: Тегля чертатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано08.08.08 17:14



Не съм го искала, ако е заради мен, повярвай ми.
Тъжна съм може би и колкото теб, когато го казвам. Но някак нямам желание днес да се (те) (само)заблуждавам.



Тема Re: Тегля чертатанови [re: Capa_]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано08.08.08 17:18



Не, не казвам, че обичаме болката, а че някои хора, в това число и аз, някак понякога имаме склонност да си я причиняваме - не физически, но духовно.
И понякога стъпката назад е именно това, а не подготовка за две крачки напред.



Тема Re: Тегля чертатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (сестра Каинова)
Публикувано08.08.08 17:22



Пърпъл, каквото и да те е накарало да теглиш или не чертата - не трябва да съжаляваш за това. Каквото и да си направила е било каквото трябва - никой не знае през какво си минала за да вземеш дадено решение и никой не е на твоето място.

Поздрав:



Всяко решение, което взема човек, е резултат от толкова комплексни фактори, че никой не би могъл "да му влезе в положение".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.