Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ъессснови [re: Пъpпъл]  
Автор Дekcтъp (добър психопат)
Публикувано30.07.08 13:32



в целта!!





Тема Каломаин се огледанови [re: Пъpпъл]  
Автор Пъpпъл (фон Блу)
Публикувано30.07.08 13:34



стреснато-бройката по списък деца не и излизаха.
Ева Б.лейката сигурно пак се беше скрила в някой храст и надзърташе през листата.



Каломаин отново се взря в листа.

Рокси липсваше. Само един поглед и беше достатъчен да се види, че Рокси е влязла с двата крака в една локва, като си въобразява, че е на море, вика "Хайде на Поморие" и подскача щастливо.

Каломаин се зачуди дали на това дете са му донесли допълнителни чорапи, защото беше вече вир вода.

п.с. тук ще се добавят всички "скришни" хлапета, които не идват на детската площадка редовно.

Думи, думи и нищо повече <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Пъpпъл на 30.07.08 15:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от Пъpпъл на 30.07.08 15:18.



Тема чакай, че не разбрахнови [re: palatka]  
Автор Пъpпъл (фон Блу)
Публикувано30.07.08 13:36



ако не си права се извиняваш в зависимост пред кого не си права, така ли, независимо, че не си права по принцип.

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Каломаин се огледанови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано30.07.08 13:40



По някаква неясна причина се чувствам пак прецакана (замъкнала си ме в храстите, далеч и изолирана от всички, м?

), но ще направя усилие да ти простя

Серизно по темата - да, извинявам се гледайки в очите с прости думи. Правя го не заради другия, а заради себе си. Защото е важно кое е правилно, а не кой е прав. И ако почувствам, че съм сгрешила, страданието, което изпитвам да си го призная е цената, която се плаща за грешката.

Крехкостта на кристала не е слабост, а елегантност.

Тема Re: чакай, че не разбрахнови [re: Пъpпъл]  
Автор palatka (ветеран)
Публикувано30.07.08 13:43



Естествено! Отричай до последно.

Нееееееееее аз ВИНАГИ съм права. Просто лъжа от уважение за да не засегна събеседника си.



Тема Re: Каломаин се огледанови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (фон Блу)
Публикувано30.07.08 13:44



замъкната в храсталата звучи като в крими-сериал.



аз си представям едни малки, хубави, декоративни храстчета, в които се правят кокетни къщички и от които стават добри скривалища от истерични родители.

трудно ли се извиняваш, след като изпитваш страдание при признаването на грешката?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Каломаин се огледанови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано30.07.08 13:46



В смисъл? Да, трудно ми е да се извиня (его, какво да го правиш, имаш ли го, си го търпиш и страдаш цял живот

), но винаги го правя, независимо, че не мо харесва.
Въпрос на чест:)

Крехкостта на кристала не е слабост, а елегантност.

Тема Re: Каломаин се огледанови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано30.07.08 13:51



какво ли наказание да ти измисли Каломаин?



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: ъессснови [re: Дekcтъp]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано30.07.08 13:53



теб ще те накажем да декламираш "Моята молитва" на Ботев.
С чуство обаче.



Думи, думи и нищо повече

Тема танови [re: Дekcтъp]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано30.07.08 13:54



не разбрах-ти как се извиняваш, ако се случи тази нелепост-ти да си виновен за нещо.



Думи, думи и нищо повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.