Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 29.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Колко дълго продължава романтиката...нови  
Автор borimiri (непознат)
Публикувано19.07.08 23:57



Става дума за взаимоотношения... хрумна ми от Фредерик Бегбеде-вата книжка "Любовта трае три години"

Има ли според вас някакъв подобен период и задължителен ли е?

От раждането до смъртта животът ни е включен на автопилот и трябва нечовешка смелост, за да промениш курса. На 20 години си въобразявах, че зная всичко за живота. На 30 разбрах, че не зная нищо. Прекарал бях десет години в учене на всичко онова, което в последствие трябва да отучвам.



Тема Re: Колко дълго продължава романтиката...нови [re: borimiri]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.07.08 01:05



Цитата е много точен. Незнам откъде ти хрумна, че би могъл да има нещо общо с романтиката. Да се разберем, всеки има различно усещане за романтика. Не само това, човешките взаимоотношения, в частност любовта далеч не са свързани с ощоприетите възгледи за романтиката. Романтиката е следствие , а не първопричина. Възгледите на даден субект относно емоционалността субективно спрямо даден друг субект и емоционалната зависимост от първоначално възприетите самооценки на събития или действия са в зависимост от изградената вътрешноличностна емоционална настройка. С други думи, нещо което е романтичн за теб, най-вероятно е върха на глупостта за някой друг (в смисъл не лично за теб). Три годин в действителност е един краен срок, На практика повечето първоначално емоционални възприятия спрямо даден субект се настройват и променят за относително доста по-кратък период, друг е въпроса, че този срок зависи от относително твърде много фактори, поради което точното му формулиране е по-скоро статистическо и няма конкретно приложение.

увлякох се, сори





Тема Re: Колко дълго продължава романтиката...нови [re: avatarx]  
Автор borimiri (непознат)
Публикувано20.07.08 01:19



майчице къде ме водите... - А я думала что мы только цай будем пить! ...



...имах по-тривиална представа за този въпрос от сорта на нещо лично и субективно за споделяне - иначе абсолютно съм съгласен че всичко е относително и рецепта няма



Тема Re: Колко дълго продължава романтиката...нови [re: borimiri]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано20.07.08 01:35



Amm, сори, аз се отвлякох да теоритизирам.

До преди малко ми тровиха живота с разни житейски преживявания и съм още на тази вълна. Засрамих се чак. Мълчи да не чуе някой от другите романтици, че ще трябва да се излагам.



Тема Re: Колко дълго продължава романтиката...нови [re: avatarx]  
Автор borimiri (непознат)
Публикувано20.07.08 01:57



ааа напротив на мен ми харесват по-бурните реакции... да вкарат малко енергия в организЪма ;)



Тема Re: Колко дълго продължава романтиката...нови [re: avatarx]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано20.07.08 08:21



Чух,чух,всичко чух и разбрах/но трудно/


При мен периодът е около месец...
Много рядко ми е романтично ....,затова запълвам дефицитите тук.

I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Колко дълго продължава романтиката...нови [re: moorea]  
Автор borimiri (непознат)
Публикувано20.07.08 10:24



месец.

и при мен е така.. че напоследък и по-малко понякога.. а романтично... вярно рядко, но пък като има е така хубаво..

правилна е, макар и сложната, конструкция на аватаркс... преди време бях залюбил една лична мома и я търсех по градските мегдани - къде, къде в някаква пицария цнтрална тя събираше приятели, за което бях дочул... и в разгара на купона цъфнах пред тях с една развързана обувка.. те всички замлъкнаха за момент ... след време тя описа случката като много романтична за нея.. а аз не бях сетил чак толкова - за всеки е различно преживяването





Тема Re: Колко дълго продължава романтиката...нови [re: borimiri]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано20.07.08 10:38



Да,всичко е много субективно...
Понякога се усещам,че целенасочено и упорито търся Романтиката на най-различни места и по най-различни поводи...Но,всичко е циклично във времето- и като периоди, и като интервали между тях...
Стана много автопсихоаналитично



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Колко дълго продължава романтиката...нови [re: moorea]  
Автор borimiri (непознат)
Публикувано20.07.08 10:55



щях нещо да напиша.. но се изгубих в спомени..





Тема Re: Колко дълго продължава романтиката...нови [re: borimiri]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано20.07.08 14:07



романтиката, драги, продължава толкова, колкото са романтични и хората. Всичко зависи от това какви личности са се събрали. Има връзки без романтика, има и такива, които продължават цял живот.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.