Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Айларипиииииииииинови  
Автор Capa_ ()
Публикувано15.07.08 15:53



Такъв труд си направих да се кача в планината и да ви повикам с един легендарен вик на самотен планинар.


Обърнах се на изток, към безсрамно почиващите клубари и към живеещите там, но ехото на изтерзания ми глас се върна към географския център на милата ни родина, без отговор.
Същото стана, когато се обърнах на север, запад и юг. Викът ми се връщаше самотен и като бумеранг удряше ведрото ми лятно настроение.
Боровете се размърдаха, животинските обитатели на средна Стара планина започнаха да припяват, кряскат, вият в тон с моя ужасен глас.
Трябваше бързичко да се изнеса към по-населен район, ако исках да оцелея , за да ви напиша тази прочувствена тема.
Ей, хора, много сте готини бе.



Тема Re: Айларипиииииииииинови [re: Capa_]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано15.07.08 20:57



Ехооооооооо!
Тук колкото и да викам няма значение - чува се само шумът на прибоя или чалга от колата на минаващия наблизо новобогаташ.



За щастие и при нас се обажда от време на време вятъра - днес се появи съвсем изневиделица и ни покри с прах и издухани треви.



Тема Re: Айларипиииииииииинови [re: Capa_]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано15.07.08 21:38



Ехото е било в настроение щом те е повтаряло и се е връщало при теб


ако беше с махморлук щеше да ти отговори с "Какво си се развикала? Къде се намираш малката?"





Тема Re: Айларипиииииииииинови [re: Noaa]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано15.07.08 23:15



Или нещо от рода на 'Тихо, ма! К'во си съ развикала? Ако мога да стана, само на планинарки ще ми станете!'



Това е ехо с много як махмурлук. Недоспало и недоизтрезвяло.. Ей така!



Тема Re: Айларипиииииииииинови [re: avatarx]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано15.07.08 23:21



извадила е късмет

очевидно




Тема Re: Айларипиииииииииинови [re: Noaa]  
Автор Capa_ ()
Публикувано16.07.08 07:58



Никога не съм била с махмурлук, страшен трезвеник съм, не мога да пия. Когато пийна чашка вино , заспивам на масата.


Затова исках да пробутам, излишната за мен, домашна кайсиева ракия на някои от вас.



Тема Re: Айларипииииииииии [re: Kaлoмaин]  
Автор Capa_ ()
Публикувано16.07.08 08:01



Ти би трябвало да имаш трениран глас, предвид сладурите, които обучаваш.
Щом надвикваш тях, какво е за теб прибоя или простотията?!



Значи бургазлии са прашни и издухани?



Тема Re: Айларипииииииииии [re: Capa_]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано16.07.08 08:02



Напълни я в малки шишенца и я продавай като домашен елексир срещу нещо. Тъкмо ще конкурираш Ноаа и Романа и ще им подбиваш бизнеса. Тези хора не могат да оценят една домашна кайсиева.





Тема Re: Айларипииииииииии [re: Capa_]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано16.07.08 08:05



Сладурите които обучавам са научили, че ако млъкна става опасно.

Докато им викам не се притесняват.

А бургазлии сме обгазени. Аз така и не разбрах - вчера се видях с Рокси и съм пропуснала момента на смъртна или смръдлива опасност.



Тема Re: Айларипииииииииии [re: Kaлoмaин]  
Автор Capa_ ()
Публикувано16.07.08 08:24



Мълчание и опасност, точно като сигнатурата ти, чувствам се като тюлен покрай твоите постинги.



Радвам се, че си се видяла с Рокси, аз само Катюшка съм виждала и бях мнооого приятно изненадана.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.