Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 03.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Страхътнови [re: DaCat]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано03.07.08 22:52



Аз пък защитавам гледната си точка внимателно.))
Мноого внимавам, защото съм установила, че най-много "активи" трупа една страна (по мое мнение и за работа говоря) от грешките на другата, не толкова от перфектно изпълнение на своите задължения.

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Страхътнови [re: DaCat]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано03.07.08 22:53



Също така в доста от случаите по-скоро се шегувам за нещата, интересно ми е до колко другия се връзва, а след това преценявам дали въобще има смисъл да казвам нещо сериозно.:))

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Страхътнови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано03.07.08 22:53



Пърпъл, захвана ужасна тема. Има прекалено много, което може да се каже за нея, но не му е мястото в клуб "Романтични души".



Четох една книга, където се казваше, че страхът е проекция на нашият разум във времето. Това е капан. Тук и сега - в този момент - няма нищо, което да предизвиква страх. Той се появява, когато човек напусне живота в настоящето. Когато вместо да живее и реагира започне да прехвърля живота си в бъдещето.
Всъщност страхът е липса на вяра, но тогава вече отиваме в много отвлечена посока.

Малко е сложно, но не знам как да го кажа.
Книгата е "Силата на настоящето" на Екхарт Тол.



Тема Re: Страхътнови [re: avatarx]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано03.07.08 22:54



ти призрак виждал ли си?



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: уфффнови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано03.07.08 22:55



ти се безчуфффствен!



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Страхътнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано03.07.08 22:57



Напротив, тук му е мястото.
Клубът е Романтични души, а не Романтичен клуб.
Ние сме Романтични души, следователно всичко, което ни вълнува, може да се дискутира тук.


Да са мислели навремето с името на клуба.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Страхътнови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано03.07.08 22:57



има един който трака с кокали и дрънка с вериги в килера






Тема Re: Страхътнови [re: Noaa]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано03.07.08 22:59



Винаги и насвякъде има агресия. Това е същността на естествения отбор.


Но от това не бива да се плашиш.
Ако опорната точка - т.е. това, което е основополагащо за твоят светоглед и поведение - е стабилна и неподвижна, тогава външните въздействия никога няма да имат толкова голямо въздействие, че да предизвикат страх. Но пък е много трудно да се открие точката, която може да бъда опорна.



Тема Re: Страхътнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано03.07.08 23:00



Мда, мен така ме учеха да не ме е страх от насекомите.
Казваха ми-добре, представи си, че то те докосва, а сега си представи мига след това-жива си, нали?
А кое е най-страшното? Да умреш (примерно)
Но това докосване не го е предизвикало. и т.н.

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Страхътнови [re: Пъpпъл]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано03.07.08 23:00



Аз се паля само когато съм с "вързани гащи" от всички страни, т.е.перфектна съм, а познавам и слабите места на противника. Като фурия съм.
От известно време една дама в офиса гледа да трупа активи от грешките ми. Само ме амбицира. И само си гледа.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.