Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Реят се и си се реятнови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.06.08 22:43



След едни тежък ден и като цяло поредица от такива дни, седя пред компа уморена, приспиваща се от едва чуващото се радио и усещам, че за нищо не мисля, главата ми се изпразва и ми е хубаво. Като изключим онези, дребните, несериозните мислички, откъслечни такива, които се реят-докосват се до това и онова, но до нищо прекалено дълбоко. Ако бяха пеперуди, но не от онези досадните, които летят след мен, щяха да са направили картина с точки, като пчеличката Мая, в началото на филмчето, когато подскачаше.
Та мисля за работа, но отгоре-отгоре, за мириса на море, не за вълни или тен, а за усещането да съм там, което няма да е скоро, за новата ми дълга пола, която ми придавала "романтичен вид")) за това, че май ме боли гърло, дали от сладоледа или студената бира....и за още поне 5-6 неща, щрихирани, несериозни, но част от палитрата.
Когато сте във фаза "празни мисли на празен човек"(моля, не се засягайте

), къде бягат мислите ви-казват-тогава човек е най-истински.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Реят се и си се реятнови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано18.06.08 22:54



Тогава мисля за глупости

/от онези похотливите/, отделно ми хрумват такива щури и шантави идеи, като да почна бизнес и да стана най-добрия интериорен дизайнер, декорирал Белия дом или Бъкингамския дворец.
Звездите да си записват час , за да се доредят до височайшата ми особа и т.н.
Леле ма съм скромна.



Тема Re: Реят се и си се реятнови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.06.08 23:00



Похотливи мисли ми хрумват, когато съм в добра мисловна кондиция, иначе въображението ми го мързи здраво.


Иначе наскоро пътувахме и зяпах през прозорецо безцелно, подходящ момент да се отдам на мечти-да, ама не. Май съм забравила да мечтая. Мисля си само за неща, които са във възможностите ми да станат. А едно време, ех-едно време-как смело мечтаех само. И беше хубаво.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Реят се и си се реятнови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано18.06.08 23:21





Книгата ми е една от любимите. Изобщо Джером Джером ми допада.



Тема Re: Реят се и си се реятнови [re: Пъpпъл]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.06.08 23:45



Дреме ти важното е, че Сборная се класира!






Тема Re: Реят се и си се реятнови [re: Пъpпъл]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано19.06.08 06:59



За спокойствието в планината си мисля, дъха на бор или за някое малко плажче на морето, недокоснато от човешка ръка. Блясъка на водата, мириса на море и писъка на чайките над мен.
За един проект житейски, който бутам от 'нам колко време и все не му се вижда края, но като се види, ще е много хубаво... дребнички едни такива неща.





Тема Добро утро!нови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано19.06.08 07:21



http://www.youtube.com/watch?v=-wI6uAOHzvo



Тема Re: Реят се и си се реятнови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано19.06.08 08:17



Бих дала много понякога да мога да мисля за глупости...Но, мозъкът ми рядко се изключва, и често дори спеейки той пак мисли, ли мисли...уморително...

Крехкостта на кристала не е слабост, а елегантност.


Тема Re: Реят се и си се реятнови [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано19.06.08 09:25



дремех яко и се интересувах за резултата дистанционно, не мога да си загубя 90 минути в гледане на ТВ)).
даже д-р Хаус е по-кратък.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Реят се и си се реятнови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано19.06.08 09:26



Неспокойните мисли на неспокоен човек.



Думи, думи и нищо повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.