Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 06.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Насилието?нови [re: Beчep]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано14.06.08 17:49



оооо, случва ми се е да се разрева толкова внезапно, че преди да мигна и от очите ми капят такива големи сълзи.....в началото дори не се стичат по бузите ми....тогава обикновено навеждам глава.....и по дрехите ми и земята започва да вали....малко след това има два варятнта или се гушвам в някой или хуквам да бягам.....






Тема Re: Насилието?нови [re: Noaa]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано14.06.08 19:37



всеки в определен етап от живота си е бил или малтретиран или свидетел на такова отношение.
била съм шамарена ( макар всички да знаят, че човек с очила не се удря) преди и винаги и аз си отпусках ръката, че да има някакво макар и хилаво равновесие в 'двубоя'. случи ми се веднъж да избягам на терасата след като видях, че губя битката. стоях там заключена няколко часа на -20 градуса тънко облечена. мислено продължих спора и тупаника с опонента и това ме сгряваше.
друг път излязох навън и ми щракнаха ключа зад гърба и нощувах на стълбите. и то защото на 'ще ти е** майката' отговорих с 'ами отивай и започвай. знаеш къде е'.
сега само леко някой да ме изнерви и усещам как мислено си казвам 'искам да го/я набия'. и шамаря с... думи. много съм добра!
не бягам от насилници. заставам срещу тях и установявам, че са и бъзльовци.



Тема Re: Насилието?нови [re: chorlavata]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано14.06.08 19:59



азззззз не чакам

ако имам възмогност бягам......ако нямам търся тази възможност..... и пак бягам......осъзнавам че съм перфектната жертва, но вече е късно за промяна, достатъчно добре съм усвоила бягството.




Тема мацкенови [re: Noaa]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано15.06.08 00:40



Девойката сама си е виновна. Всеки, който се занимава с "бодибилдинг" е потенциален девиант и чекиджия.
Демек, както казваше великият Рейгън, "това е нейният избор".-вместо да копае лозе, да дундурка бебета или да организира бизнес, дегенератът се тъпче с анаболи и белтъци, за да изглежда добре в очите на заблудените курви, кокошки и блондинки.
Никой не и е виновен.





Тема Затуйнови [re: Noaa]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано15.06.08 02:49



се почва с ножа - да не се губи елемента на изненада. Така може да го обработи 3-4 пъти - все единия ще е фатално !


Поне да беше от любов, да пасне някак на клуба. Инак си блъска на махленска седянка



Тема Re: Насилието?нови [re: Noaa]  
Автор Beчep (Романтична )
Публикувано15.06.08 11:28



всъщност това е добре.. Добре е човек да си показва емоциите ...
Аз дотолкова умея да ги прикривам, когато считам за нужно, че понякога дори сама не разбирам дълбочината на всичко, което чувствам.

-------



Тема Re: Насилието?нови [re: Beчep]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано15.06.08 22:05



аз още не съм успяла да се науча да крия емоциите си. Хората които ме познават само като ме погледнат и съм им ясна като бял ден.






Тема Re: къде санови [re: Kиpo]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано15.06.08 22:16



тези мъже които дондуркат бебета и копаят лозе???
Аз не съм срещала такива.....но ако познаваш такава личност прати ми телефона му на лични бележки. Имам няколко декара с лозе (по бащина линия) в пловдивският регион, които никой не се интересува да обработва.
...а за бебетата ще се споразумеем






Тема Re: Насилието?нови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано15.06.08 22:19



Не са ми посягали, не съм и аз.
Веднъж отнесих един шамар от баща ми като бях на 11-12, напълно заслужен. Мисля, че е това.
Насилието ме плаши. Както и високия тон, грубите думи, затсивам и се стресирам. Не бих казала, че имам някаква "ответна тактика".
Гледам да се махна, а след това пък не ми се връща.
Ако ме ударят, предполагам няма да отвърна.
До втори път надали ще се стигне.
Дали съм искала да ударя-да. Дали съм го направила-не.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Затуйнови [re: jamie]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано15.06.08 22:20



записах си мн. фнимателно.
"изчакай бившия да заспи и после няколко пъти, бързо с ножа ...ъъъъ като диня

. После ако те чува му кажи, че много го обичаш, но не искаш да страда."
Ще ми носиш ли цигари в затвора?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.