Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Това ти ли си?нови  
Автор Пъpпъл (кактус)
Публикувано04.06.08 10:30



Във връзка с посоката, която взе разговора в темата на Ноа-в интернет клубовете, чатовете, кюта, скайпове, блогове и каквото там се сетите, когато пишете-това вие ли сте?
Или точно обратното-не сме ние, но много ни се иска да можехме така свободно и открито да си кажем точно каквото си мислим и на живо.
Е, истината може да е някъде по средата, но аз съм по-склонна да вярвам на виртуалното впечатление, ако не ми хареса някой, не мога да си представя да искам да го видя наживо.
Повечето наистина сме се виждали, шепа хора сме тук:)



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано04.06.08 10:44



Май аз съм от хората, които са в "Тера инкогнита"

.
Мисля, че на живо бих било много по-сдържана. Бих се заглеждала повече в човека - да не би да го засегна или да подхвана някоя неудобна тема. Всъщност и тук не казвам всичко което мисля. На бележки съм доста по-подробна.
Та с две думи - аз съм, но разширена в някои отношения версия.



Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (кактус)
Публикувано04.06.08 10:52



Аз пък на живо говоря много повече-спам отвсякъде.


Виж, бележки почти с никой не си пиша.
Не мога да преценя за себе си-по-скоро съм аз. Мисля, че всичко, кото казвам тук, бих го казала и на същия човек срещу мен.
Но го имам момента, че тук влизам за приятно убиване на време, (което няма да имам съвсем скоро, та сега се възползвам максимално) и мненията ми са "несериозни". Иначе мога да бъда безобразно сИриозна.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано04.06.08 10:55



Аз съм си.


В смисъл не крия и не играя, такава съм, каквато съм в живота, не повече, не по-малко.
На живо май повече се притеснявам...

Но има и паталогични случаи... Тук в някои клубове гледам разни хора пишат за да напсуват някой или да оплюят друг. Лично мнение нямат, но когато някой изкаже някакво, ела да видиш за какви слова става дума. Повечето от тези хора са нерегистрирани...



Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано04.06.08 10:58



Иначе мога да бъда безобразно сИриозна

И аз! И доста често съм такава.

Направо отвратително.



Тема Re: Това ти ли си?нови [re: KoтkaTa]  
Автор Пъpпъл (кактус)
Публикувано04.06.08 10:59



Ти си си ти, и това е супер.



Иначе потребители всякакви, има такива в "роля".
Примерно в "Попърж." е голям театър, там са се събрали актьор до актьор, поети и писатели. Това е клуб, който трябва да бъде прекръстен на "На сцената", такива рецитали падат там.
или "На дъното".

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (кактус)
Публикувано04.06.08 11:00



Нали? хубавото е, че съм сериозна само в реалния живот.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор palatka (ветеран)
Публикувано04.06.08 11:09



Разбира се.

Пиша в много клубове и имам само един ник, макар да не го харесвам. Не можеш да опознаеш един човек виртуално обаче. Дори за живото приятелство са необходими години за да кажеш "познавам този човек, той ми е приятел". Обикновено съм дружелюбна с всички клубари, рядко драскам.



Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано04.06.08 11:51



Ам, ако е някой друг, а не аз, веднага да ми връща ника и да си признава


Ако питаш дали на живо в подобен разговор съм способна да кажа това, което казвам във виртуален такъв, отговорът ми е твърдо да Защо си мислиш, че един човек е различен тук и там? Може да е ограничен контакт до писане на бял фон с черни букви, но написното си остава дело на реални хора, с реални емоции, вълнения, мислене. Това, което ме разсмива тук ме разсмива и там, това, което ме ядосва или натъжава не се променя само защото другият не е до мен. То не зависи от останалите, не зависи от контакта и формата под която е, то зависи само и единствено от мен. Така че няма причина да бъде различно.

Крехкостта на кристала не е слабост, а елегантност.

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (кактус)
Публикувано04.06.08 11:57



Виж, ако ти не си това, което си те представям, ще бъда истински Реално Разочаривана.



Иначе виртуалът е място да се скрие човек от комплексите си, често пъти.
Напълно допускам, че много хора не са това, което си тук на живо.
Въпросът е аз как съм ги усетила, за разбиране и дума не може да става.
Донякъде се доверявам на усещането си.
Понякога и телефона личния си давам на непознати.

Думи, думи и нищо повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.