Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Това ти ли си?нови [re: palatka]  
Автор Пъpпъл (кактус)
Публикувано04.06.08 12:43



теб ще те проверя лично някой ден.


ще си нося кецове и слънцезащитен крем.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано04.06.08 12:44



Не съм сигурна, че говорим за едно и също нещо. Тук не ства въпрос дали си казал, че си рус, а реално си гарвановочерен, това са, как да ги нарека...въпроси отнасящи се до опаковката, не реално до съдържанието. Мен много повече ме интересува вътрешното съвпадение, а не външни неща, които така или иначе времето ще промени и без това. А си мисля, особено след дълго общуване, няма как, ако си играл някаква игра, това да не си проличи. Никой не е съвършен актьор или лъжец. Винаги има пробойни. Да не говорим, че някои хора имат характерен стил, техен, независещ от виртуал или реал, който няма как да се промени, от който няма как да се избяга, който винаги се усеща.
Например, винаги, когато те чета ми оставяш едно особено слънчево чувство в сърцето. Не мисля, че това е нещо, което може да се изиграе, имитира, внесе. Не мисля, че един начумерен индивид, колкото и да е добър актьор, ще е способен да имитира подобна ведрост ден след ден.

Крехкостта на кристала не е слабост, а елегантност.


Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано04.06.08 12:45



Жена му се беше смяла от сърце





Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Eva B.]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано04.06.08 12:45



тук имаш опция редакция




Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано04.06.08 12:46



Аз не говоря зад гърба му

Това е нещо, което съм казвала на всеослушание, както на него, така и на стотина клубари. Така че не мисля, че влиза в графата грозни клюки
Но си права, спираме. Макар отбележи, не съм споменавала въпреки, че нямам причина да го крия, никакви никове

Крехкостта на кристала не е слабост, а елегантност.

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Noaa]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано04.06.08 12:49



Която реално почти никога не използвам. Както пиша, така и говоря. Казвали са ми, че речта ми е натруфена. Вероятно, но тя е такава навсякъде, а не е старателно композирана за интернет изяви



Крехкостта на кристала не е слабост, а елегантност.

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (кактус)
Публикувано04.06.08 12:50



Мисля, че говорим за едно и също нещо-примерно единият човек беше инвалид, беше си избрал образ на много силен човек, другата беше домакиня, с доста наднормено телгло-беше си избрала аватар на една много фешън мацка, която наскоро е публикувала голи виртуални снми в голото виртуално списание. Т.е. аз останах с впечатлението, че те искат друг живот за себе си. Или че нещо адски не им достига в реалния.

Иначе мда, принципно съм готина.


Скромна.
Мила
Добра
Ученолюбива
Примерно бивше дете
Весела


Леле, колко съм готинаааааааа наистина.
И каква съм лигла.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (кактус)
Публикувано04.06.08 12:52



Да, да...сигурно по цели нощи, докато не спиш, събудена от международни телефонни звънения, композираш речи, които после пействаш в интернет.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: KoтkaTa]  
Автор Пъpпъл (кактус)
Публикувано04.06.08 12:53



Тя се е смяла, а той се е тествал?



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано04.06.08 12:54



Не, не говорим за едно и също. Какво от това, че инвалидът си е избрал аватара на Шварценегер? Аз по-скоро бих нарекла фалш не толкова физичшеския образ, колкото душевния. Ако веднъж си мил, а друг път жесток. Ако в реалността плачеш на романтични филми, а във виртуала се правиш на железен мъжага. Ето това за мен е да не си ти. Дали човекът, който обича Римбо, възхищава се на Пикасо и плаче като слуша Шопен е 50 или 150 кг за мен няма значение. Важното е само и със 150 в реалността, и с 50те във виртуалният свят, все да е верен на себе си и да своя вкус и същност.

Крехкостта на кристала не е слабост, а елегантност.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.