Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано06.06.08 09:18



Ако описаното се покрива донякъде с моето впечатление за човека, защо да не вярвам. В крайна сметка всеки си изгражда в интернет такъв образ, какъвто иска-реален или не, това вече според зависи.
Правят го, предполагам, за да дообяснявт по-добре гледаната си точка.
Много нелепо би звучало мнение от типа:
"Мразя боята за коса, повдига ми се от сирене и всеки ден спя до 12 на обяд."
Съвсем друго би било:
"Мразя боята за коса, защото на моята коса и действа много зле-обикновено почва да цъфти и се налага да я пострижа..., алергична съм към млечни продукти и не ги купувам"...................всеки ден спя до обяд, защото работя нощем"
Вече знаеш някои неща за предпочитанията и живота на този човек.
Мен лично не ме дразнят такива постинги.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано06.06.08 11:39



Всъщност имах предвид по-скоро постинги от рода на "Аз съм много по-умна от вас." "Приятелите ми се възхищават." "Аз съм открита и откровена" и т.н.

Т.е. такива, които описват личността, а не навиците й.



Тема а, немой таканови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано06.06.08 11:46



тази по-долу казва самата истина:

Иначе мда, принципно съм готина.
Скромна.
Мила
Добра
Ученолюбива
Примерно бивше дете
Весела


Леле, колко съм готинаааааааа наистина.
И каква съм лигла.



Принципно съм съгласна, аз на такива постинги обаче не попадам често, а и принципно като чета (в клубовете на дир), чета избирателно-конкретни хора да речем, пълен преглед на темата рядко правя, освен в този клуб или ако аз съм пуснала темата в друг клуб.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: а, немой таканови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано06.06.08 12:04



О, изобщо не говорих за теб!



Има един образ, който ги ръси такива в сериозен разговор и то като подкрепящи доводи за някаква негова позиция.
Дори си мислех, че се будалка, ама не.



Тема Re: а, немой таканови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано06.06.08 12:18



знам, знам


то за мен или хубави работи, или ...още по-хубави.

човекът си вярва, какво толкова, скоро ще му повярваш и ти. като ти повторят нещо 100 пъти, ако не те издразни безкрай, ще му повярваш.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: а, немой таканови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано06.06.08 12:25



Вярно. Защо ли и аз му се хващам на приказките - всъщност ми е все едно какъв е.





Тема Айде ся,нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано06.06.08 12:31



какво лошо има в казването на истината - примерно, аз съм умна, красива и богата

Дет се вика, ще се разстроиш ли, ако ти кажа, когато вали дъжд, че навън вали, м?

Крехкостта на кристала не е слабост, а елегантност.

Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Eva B. (холмскиолдия)
Публикувано06.06.08 12:33



Защото мисля си, това може да доведе до заблуда, не по малка, от тази, в която може да те вкара някой описвайки се. Общуваме ограничено, липсват достатъчно елементи от цялостната композиция на познаването, как можем да сме сигурни, че това, което преценяваме за другия, е наистина правилно? Аз си мисля, че ще е некоректно спрямо тази персона, и тук информацията, която тя дава (стига да не е седнала нарочно да пише пространствени описания, разбира се!), също е важна за цялостната представа.

Крехкостта на кристала не е слабост, а елегантност.


Тема Re: Това ти ли си?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано06.06.08 12:42



аз не споря с по-умни от мен.
аз определено се възхищавам на приятелите си.
аз понякога съм откровена и открита, но когато е необходимо....мълча.
....и най-лошия мир е по-добър от най-добрата кавга.
...е понякога съм малко заядлива, и когато ме засегнат съм малко сръдлива, но бързо ми минава.




Тема Re: Айде ся,нови [re: Eva B.]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано06.06.08 12:56



О, то си ти личи, че си умна, красива и богата.


Но ще се разстроя ако го използваш като довод например при отговор на въпроса как трябва да се гледат сиамски котки. Между другото нямаш такива, нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.