Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема След срещатанови  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано15.05.08 19:43



трябва да отбележа, че тя мина толкова добре, че се прибрах късно, легнах още по-късно и днес бях в силно изразено леко отнесено полусънно състояние


Момичета, радвам се, че се запознахме.

Романе, за теб остава утешителната възможност да се присъединиш следващия път

В момента за пореден път се чудя има ли смисъл да гледам новините, след като според т.нар. новинари не се случва нищо хубаво или различно от случаи на корупция, раздаване на подкупи из болниците, катастрофи, кофти законопроекти и т.н. От друга страна, тъй като през работните дни нямам време за нет или преса, вечерните новини по телевизията са единственият начин все пак да разбера какво уж се случва в нашата държава. Некъф зам.-кмет имал не знам си каква значка и го изключили от неква партия...
Толкова по въпроса за новините - изводите си правете сами.

Иначе вечерта се очертава приятна - май все пак няма да завали. Леко изтегната на дивана, се каня може би да си сипя едно малко, да се порадвам на д-р Хаус, да помечтая за малко ягодки в кисело мляко и захар...
наздраве за онези моменти, в които сме сами със себе си, добре ни е и се радваме на дребните житейски нещица

http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: След срещатанови [re: pravist]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано15.05.08 20:06



И аз много се радвам, че се запознахме.


Странно защо споделях твоето отнесено полусънно състояние цял ден днес

Дребните житейски неща правят живота красив, тези, големите щастиЯ трудно идват и кратко траят.
Сипала съм си една биричка, преглеждам си пощата, ще си пусна любим филм после или ще си дрънкаме с младежа до среднощ.
Животът определено е хубав, наздраве и на теб



Тема Re: След срещатанови [re: KoтkaTa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано15.05.08 21:21



az пък цял ден бях на диета, докато не дойде брат ми да ме води на китайски.


ето как едно малко щастие, че съм устискала до вечерта, е помрачено от една голяма лакомия.
следващата среща ще е коктейлна.


Обича ме, не ме обича

Тема Re: След срещатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано15.05.08 21:45



Ще се радвам да ви видя в понеделник 21ч в онова заведение с кодово наименование "Орлите"


Аз днес цял ден търча нагоре надолу, гладна, жадна, недоспала (Марла е разгонена и цяла нощ вие, че иска котарак) Утре свършва изложението и съм много щастливаНадявам се всичко да си тръгне постарому, без нерви и напрежение. Отново скучни физиономии на клиенти и бездействащи пенсионери които влизат просто да разгледат, като че аптеката е изложбена зала въпреки, че и аз ходя по чуждите аптеки да зяпам




Тема Re: След срещатанови [re: pravist]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано15.05.08 21:48



Романа трябва да изкупи вината си, че не ни изпрати безпътния да ни забавлява и следващият път трябва достойно да го замести






Тема Re: След срещатанови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано15.05.08 21:52



с безпътния вече сме били на клубна сбирка.


фрешче от магданоз, лимон, малина и спанак за теб?


Обича ме, не ме обича

Тема Re: След срещатанови [re: Noaa]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано16.05.08 06:27



В събота ще ми кажат дали ще идват "бледолики" или не. Ако идват.... нямам шамс за Орлите.





Тема Re: След срещатанови [re: pravist]  
Автор palatka (ветеран)
Публикувано16.05.08 09:44



Сега и на мен ми се приядоха ягодки с мляко.





Тема Re: След срещатанови [re: KoтkaTa]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано16.05.08 10:29



Ако идват, ще го повторим отново с теб, когато си свободна

ние сме винаги готови




Тема Re: След срещатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано16.05.08 10:30



аз си мислех за пържолка със задушени пресни картофки







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.