Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Романтичните душинови  
Автор Пъpпъл (луничка)
Публикувано28.04.08 10:02



са?
Интересно ми е какви би трябвало да са хората, които имат интерес към клуба, за какво да си говорят-романтиката се изразява в чуство? обективира се в предмет? изразява се във философски разговори за живота? да си споделят, защото тук е подклуб "споделено", както и реално 2/3 от клубовете по-принцип, защото всяка обмяна на мисли е споделяне..
За какво ни се говори?
Що за хора сме, романтичните души?



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Романтичните душинови [re: Пъpпъл]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано28.04.08 10:05



сега остава да класифицирате и обясните що е романтика /и има ли тя почва у нас/.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Романтичните души [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (луничка)
Публикувано28.04.08 10:09



за твоята романтика разбрах-кръв, зрелища и побои над варвари-следователно теб те категоризирам като специфично романтичен човек.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Романтичните душинови [re: Last Roman]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано28.04.08 10:09



Ти още ли си тук?Аз си мислех,че си сред полята на Тоскана....

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: Романтичните душинови [re: Пъpпъл]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано28.04.08 10:12



Не знам точно...

Много ми харесват хората тук, затова и имам интерес.
Сълзливите теми "той така, аз пък инак и то кво" не са ми номер едно, както ти каза в един преден пост, този клуб не е последен пристан за хора със самоубийствени мисли.
Харесва ми точно такъв, какъвто е.




Тема Re: Романтичните душинови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано28.04.08 10:18



Хората,които край морето усещат мириса му,а не се мажат непрекъснато с плажно мляко,които виждат цветовете на повторно разцъфналите кестени през ноември,а не изгнилата шума по земята,които обичат тревата да гали босите им крака,докато я косят,които ще вдигнат гардения от земята и ще я сложат в косата си....



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Романтичните душинови [re: KoтkaTa]  
Автор Пъpпъл (луничка)
Публикувано28.04.08 10:21



да, в един момент е по-важно що за хора пишат в един клуб, защото те придават неговия облик.
има смислени сам по себе си клубове, но не изпитвам желание да пиша в тях, поради ...мого причини.

но явно все пак нещо ни обединява-желание за нещо красиво, което ни се изплъзва в ежедневието, но поне сме осъзнали, че го търсим, и имаме нужда от него?

темата може да е обща, клиширана, но е породена от един разговор на скоро, който ме накара доста да поровя назад в темите на този клуб.

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Романтичните душинови [re: moorea]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано28.04.08 10:28



До светоусещането е май.



Не съм ровила в темите назад, може би са били доста по-романтични, но наистина клубът се формира от пишещите в момента.
Пък те са си романтици отвсЕкъде Хеле човекът с онова острото под кръста.



Тема Re: Романтичните душинови [re: Пъpпъл]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано28.04.08 10:35



Именно желанието и нуждата от нещо красиво, животът стана много натоварен и донякъде истеричен.



Може да ни се изплъзва романтиката понякога, може да спамим и да флудим,но виж какви отношения има в клуба - спокойствие и отмора. И най-важното - желание да тушираме различията си, точно в името на този тип отношения.

Редактирано от KoтkaTa на 28.04.08 10:37.



Тема Re: Романтичните души [re: moorea]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.04.08 11:03



Голямата локва





не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.