Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Случайноститенови  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано25.04.08 19:50



случайни ли са?

Преди няколко дни срещнах познат, който не бях виждала години, бивш съученик. На следващия ден седнахме да пием кафе, после се видяхме и на питие. Този човек ми помогна да осъществя нещо, което отдавна замислям /в чисто делови план, нищо романтично

/ и което до момента ми се струваше невъзможно. А бил тук само за седмица, работи и живее в Австрия.

Странно, сутринта, в която го срещнах, интернетът зацикли, а трябваше да изпратя нещо много важно, по което бях работила половината нощ. Оттук и едно страхотно закъснение за работа, чакане на такси /първото, което се появи го взе една адски нахална дама/. Така се видяхме и си разменихме координати.

Обръщайки се назад в годините, си давам сметка, че повечето важни неща са ми се случвали заради случайности. Тези, стратегически планираните, с години отглежданите...някак не ставаха. И като погледна, добре, че не са станали.

Как е при вас, случайностите водят ли до кардинални промени или си остават моменти в живота?



Тема Re: Случайноститенови [re: KoтkaTa]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.04.08 19:55



Случайностите се кумулират, като всяка предходна води до следваща. Ето при мен напоследък се очертава низ от невероятни и приятни случайности, започнали от един най-обикновен е-mail.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Случайноститенови [re: Last Roman]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано25.04.08 20:06



Честито! Дано да ти върви все така.


Това *случайностите се кумулират* в някакъв мистичен план или чисто житейски?



Тема Е не може така...нови [re: Last Roman]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано25.04.08 20:09



да ми подхвърлиш такава .. трохичка и да спреш дотук.. искам цялата история..

Разкажи, де ...

----------


Тема Знаеш ли...нови [re: KoтkaTa]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано25.04.08 20:10



при мен случайностите не са водили винаги чак до такива значителна неща, но да- случвало се е...

И не- май не са случайности.., а ние ги провокираме.. със съзнанието си...



----------


Тема Re: т.е.нови [re: Beчep]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано25.04.08 20:13



колкото по-силно искаш, толкова по се случва?
Защото това, което ми се случи, от години го искам, но не е някаква фикс идея, в никакъв случай.



Тема Re: Случайноститенови [re: KoтkaTa]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.04.08 20:18



да го обясня така - събитията са навързани като свински черва. Докоснеш ли едно, то повлича след себе си други.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Случайноститенови [re: Last Roman]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано25.04.08 20:30



мхмхмхмхмх

Много е романично т'ва с коремните съдържаемости
/Сега само не ми пращай буби, че сънувах кошмари предния път!/ Това младото поколение сте си безотговорни, човек може да се гътне така.

За червата си прав.



Тема Тцнови [re: KoтkaTa]  
Автор Пъpпъл (луничка)
Публикувано25.04.08 20:39



При мен има много малко случайности, едната от които е срещата със съпруга ми. Ако допусках, че някога между мен и него, би могло да има нещо, сигурно много щях да се замисля дали така фриволно да си дам имейла-това преди 8 години време)). След това го срещнах на три различни места в София съвършено случайно, където аз по-принцип не ходя. Четвъртия път реших, че това е знак. И може би е време да отговоря на някой от мейлите му, че някак си..нелюбезно така. И стана тя каквато стана.


Ей такава


Иначе принципно важните неща в живота ми са по-скоро конкретни цели и тяхното постигане. Това, което исках да уча, там, където исках да работя....от лотария не печеля, общо взето на такива неща хич не ми върви, никога нищо не намирам, даже една четирилистна детелина нямам откъсната.

При мен този принцип явно не важи.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Тцнови [re: Пъpпъл]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано25.04.08 20:53



Това с конкретните цели и аз го имам, някак много странно се завъртя живота. Започнах това, което работя, случайно /планирах изнасяне от България, което така и не стана легално/. Минах през някакъв ад, шефката ми беше отрова

. Изобщоне знам как издържах, търсех работа като луда, но това беше в периода 94-98,когато работа никак не се намираше...
След това нещата се подредиха, сега съм много доволна, обичам работата си и не бих я сменила с друга .

Твоята "малка" случайност голям сладур, бе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.