Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Закачливи Великденски яйцанови  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано15.04.08 10:18









Тема Re: Закачливи Великденски яйцанови [re: palatka]  
Автор Пъpпъл (кадифе)
Публикувано15.04.08 14:25



майка ми каза, че тази година щяла да го боядисва с лук.
аз до сега сама не съм боядисвала-помагала съм, но не съм се ангажирала единствено и само аз.обикновено на този ден сме някъде на гости, но тази година мисля да развеселя младежа и да ги боядисваме заедно с него.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Закачливи Великденски яйцанови [re: Пъpпъл]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано15.04.08 15:16



Шегуваш ли се?! Мен започват да ме врънкат седмица предварително - кога, кога, след като много добре знаят кога.

И четвъртъка не им стига ами искат и в събота. После се чудя какво да ги правя толкова много яйца. Но стават много красиви. Ето ти един вариант: Вземаш найлонче. Слагаш отгоре парче памук. С лъжица наръсваш петна от различните бои по памука. Завиваш горещото сварено яйце за няколко минути и получаваш яйце на цветни петна.





виж тези на петната - такива стават, случайно ги мернах докато търсех свежи идеи

Редактирано от palatka на 15.04.08 15:35.



Тема Re: Закачливи Великденски яйцанови [re: Пъpпъл]  
Автор Maмилapия нa Пъpпъл (рус-алка)
Публикувано15.04.08 16:18



Аматьорка


От детските си години съм запомнила следното. Варят се с кристали за да им стане грапава повърхността. След това се боядисват с напоено с различни цветове парче памук. Стават невероятно красиви, но като съвет мога да кажа да се използват задължително някакви хирургически ръкавици



Тема Ще те полея, ей!нови [re: Maмилapия нa Пъpпъл]  
Автор Пъpпъл (кадифе)
Публикувано15.04.08 16:22




Не ми се ври под пръстчетата, а си стой на перваза и дишай дълбоко, защото мога и бодлите да ти пострижа.
Какви са тия кристали?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Закачливи Великденски яйцанови [re: Maмилapия нa Пъpпъл]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано15.04.08 16:27



абе познахме те, ама превод на ник-а ти може ли?





Тема Я без заплахи,нови [re: Пъpпъл]  
Автор M. нa П. (рус-алка)
Публикувано15.04.08 16:37



щото мога да те убода


А като ми говориш грубо и цветчетата ми туку виж паднали

Кристалите са мисля винена киселина, би трябвало да се продава на пазара на великденски бои, сипва се заедно с яйцата, които ще вариш, още като ги слагаш във водата, вариш ги с нея, после оставяш да изстинат в същата тази вода без да вадиш за да полепнат по добре. После изглеждат сякаш са въргаляни в захар (дребна захар), много е красиво.



Тема Re: Ще те полея, ей!нови [re: Пъpпъл]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано15.04.08 16:38



Кристалите ги продават на пакетчета в магазина. Ако ще вариш яйцата с кристали задължително ги остави във водата поне няколко часа, за да станат с повече кристалчета.



Тема Re: Закачливи Великденски яйцанови [re: Roxy]  
Автор M. нa П. (рус-алка)
Публикувано15.04.08 16:39



Мамиларията е сладкият кактус на Пърп, който тя почти е убила и удавила, но той горкият все пак се е насилил ранен да цъфне за нея


А клубът от кога е затворен за нерегистрирани?



Тема Re: Закачливи Великденски яйцанови [re: M. нa П.]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано15.04.08 16:43



май от безпътните нашествия насам или горе-долу от тогава, уважаема МъНъПъ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.