Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема мравките МИ са вегетарианки)нови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (кадифе)
Публикувано08.04.08 14:22



nе само не съм го поливала, ами и бележка съм му сложила-"не поливай".


стои си така около две седмици. но розовите пъпки са станали много големи и красиви, още не са се разтворили обаче.
розата, според мен, погина. много ме е яд, втори ден отказвам да я махна от саксията.
но днес ми подариха едно цветенце, примемам го като "знак", че е време да махна розата.((

почерпи мен, чудя се тия мравки какво ядат в банята, то че детето дъвче тайно бисквити в леглото и всяка сутрин тупам трохи е ясно, но в банята няма нищо хранително??
я да питам и за третия ми кактус, като сме започнали.той е вид плосък-бодлички на снопчета, доста разпространен, расте бързо и е вече около 80 см. Имам го от три години-никога не е цъфтял. Е защо?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Търся мравояд!нови [re: Eva B.]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано08.04.08 14:25




релакс +пролетна умора= размазване
Наслаждавай се на спокойствието, зарежи суеверията само си полисли колко е хубаво да няма в дома ти термити
Целуф и за теб

...и липсата на отговор е вид отговор.

Тема на втора мисълнови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (кадифе)
Публикувано08.04.08 14:28



ти да не си объркала хапчетата витамини с други хапчета.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: на втора мисълнови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано08.04.08 15:13



или да е изпушила нещо?



...и липсата на отговор е вид отговор.

Тема Re: мравките МИ са вегетарианки)нови [re: Пъpпъл]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано08.04.08 16:35



е то и аз се чудя кво търсеха във фризьорския салон отсреща /докато го имаше/, ама те сигурно си знаят... и сигурно е било нещо повече от предпоследни модни тенденции за оформяне на антените и педикюр на крачката.



Тема Re: Търся мравояд!нови [re: Eva B.]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано08.04.08 16:46



целуффф :) и много разцъфващи пролетни красоти!





Тема Re: Търся мравояд!нови [re: Пъpпъл]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано08.04.08 20:09



сложи до входната врата капачка с остатъци от мед, за да ги привлечеш, осигури им кутийка с малко пръст, за да се съберат и да си направят мравуняк, след което просто го вземи и изнеси в градинката пред блока



http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: Търся мравояд!нови [re: Пъpпъл]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано08.04.08 20:33



хапе, разбира се
хапе - баба ти.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Търся мравояд!нови [re: pravist]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано08.04.08 20:36



ако ставаше толкова лесно - градинките щяха да са осеяни с мравуняци. Всъщност трябва да се намери гнездото с царицата и да се унищожи, друг изход няма.
Затова в аптеките се предлагат всякакви средства срещу инсекти. Ноа-та ще даде най-актуална информация. Навремето имаше една пудра "Халек", вършеше добра работа.

Aut Caesar, aut nihil



Тема Re: Търся мравояд!нови [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (кадифе)
Публикувано08.04.08 21:01



и тя, и тя.



Думи, думи и нищо повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.