Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Еволюирате ли либоффно?  
Автор Пъpпъл ()
Публикувано25.03.08 10:40



Онзи ден виждам бивше гадже в обща компания-ама отпреди 100 години гадже, когато съм прохождала в тайнството на любовта. :)))
Гледам го, оглеждам го и си мисля-брех, къфф е готин, почти ми е непознат донякъде, същевременно го помня-да, така се усмихваше, да-чуството му за хумор все така ме развеселява, хубава фигура има-и това помня. Повече реших да не си припомням.


Но се прибирам и на път за вкъщи ме ръчка една приятелка-помниш ли, помниш ли, как те покривах от вашите, като им казваше, че си с мен. (помня, разбира се)
а помниш ли, продължава тя, какви сълзи ля по онзи нещастник след него?
(и това помня) този следващ младеж хич, ама хич не беше за мен, отвсякъде, но каква драма беше за мен раздялата, да не повярваш.
и така..
оттук питането ми-еволюирате ли във връзките си-т.е. като избирате сте с едно наум, имате предвид стари грешки или........ не го мсилите толкова-нещата просто се случват и или става, или не става.
Аз си признавам, че при мен нещата по-скоро са се случвали, не съм си вадила някаква поука (може би за съжаление).
Давам си сметка-че подсъзнателно едни и същи неща обаче съм търсила, но е изумително в колко различни типове като хора, в крайна сметка съм ги намирала, част от тях коренно различни един от друг и напълно неподходящи за мен. това съм го осъзнавала от самото начало, но съм го потушавала като усещане.

Та....кой е от еволюиращите романтици сред нас, мм?
И кой е от баламите?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Еволюирате ли либоффно?нови [re: Пъpпъл]  
АвторDaCat (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 10:50



Ох, като се гледам как еволюирам...леле!

Руса революция
Май и аз търся едно и също в различни като тип, характер и чувстителност мъже...обикновено налитам на най-неподходящите....



Тема аханови [re: DaCat]  
Автор Пъpпъл (балама)
Публикувано25.03.08 10:52



тогава мини в редичката на баламите


после ще видим къде сме повече.
а какво търсиш?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: аханови [re: Пъpпъл]  
АвторDaCat (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 11:02



Широко скроен мъж със силен дух, който уважава моята индивидуалност. И като съм го подкарала така минималистично - нежен, с чувство за хумор /задължително/, ъъъъъ, ще прибавя и още нещо след малко.
Скромно, ма от сърце, м?





Тема тованови [re: DaCat]  
АвторПъpпъл (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 11:06



с широкоскроения мъж...какво точно означава-разностранни интереси, толерантен към твоите интереси, не изискваш внимането ти, защото се чуства добре сам в кожата си, една степен индивидуалист също?

Силен дух-като го биеш да си мълчи?



Другите неща са ми ясни.



Тема Re: Еволюирате ли либоффно?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.03.08 11:11



Хората са го казали - старата любов ръжда не хваща.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: тованови [re: Пъpпъл]  
АвторDaCat (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 11:25



Разностранни интереси, щироко сърце, това да се чувства добре в кожата си също е много важно, индивидуалист донякъде, да е социален все пак.... Мдааа, не искам кой знае колко, нали


Повече няма да кажа.
СкЛомно ще си въртя краищата на поличката и ще гледам надолу



Тема Re: Еволюирате ли либоффно?нови [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (балама)
Публикувано25.03.08 11:32



че има ръжда, има, че може да бъде почистена-сигурно

, че не искам да го правя е друг въпрос.

бтв-ти от кога започна да вярваш на това, което казват хората?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: тованови [re: DaCat]  
Автор Пъpпъл (балама)
Публикувано25.03.08 11:35



не, според мен искаш малко.


аз искам много повече.

стига гледа надолу-един еййййй такъв индивидуалист мина покрай теб, но не го видя ти, но..и той гледаше към поличката ти и въртеливите и движения.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Еволюирате ли либоффно?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.03.08 11:57



само споделям, какво казват хората. Дали вярвам или не е друг въпрос.



Aut Caesar, aut nihil



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.