Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 08.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: не съмнови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (русалка)
Публикувано25.03.08 15:21



За съжаление далеч не съм...Много добре, ако си съвършен, т.е., без чувства, си може би не щастлив, ако приемем, че си изгубил и това, бидейки в категорията чувства, но със сигурност спокоен. И разбираш, че си го достигнал не, когато си вече щастлив, а когато не си повече нещастен. МНого пъти съм го казвала, няма причина да не го повторя и сега - никога в живота си не съм искала д съм щастлива, а да не съм нещастна. И ако двете се продават винаги заедно, аз предпочитам да ги нямам и двете, от колкото да ги изпитвам и двете.
Защото само ти си мислиш, че любовта е щастие. За мен любовта винаги е била истинско страдание. И не, за бога, не искам пак да чувствам това отново, за нищо на света. Има неща, които струват твърде скъпо. Така че в теб да не трепва нищо не е задължително нещо лошо, напротив, така ставаш свободен - свободен от всички онези емоции, които до сега са те държали в плен.

For June Who Loved This Garden.
From Joseph Who Always Sat Beside Her.


Тема Re: моооментнови [re: Пъpпъл]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.03.08 15:25



за спермодаряването - определено присъствието ти ще ми е от полза.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: не съмнови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (балама)
Публикувано25.03.08 15:31



сега е по-логично.



да, въпреки всичко, мисля, че любовта е щастие (за мен).
т.е. вярвам, че такова нещо-като моята половинка все пак съществува.
искам да обичам, да ме обичат, да си понеса дозата страдание, ако е необходимо, но да се "феникс"-ирам отново.
не ми е присъщо спокойствието в този вариант описан от теб.
би ме плашила такава липса на емоция, защото няма да съм аз, дори да съм го постигнала. а в този живот се опитвам да съм себе си, такава, каквато съм отвътре, а не са си налагам поведение, което би ме спасило от тъга, но не би ми донесло радост.това за мен е междинен етап.след това отново ми се лети.


Думи, думи и нищо повече

Тема да, евентуалнонови [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (балама)
Публикувано25.03.08 15:33



да ти дам правна консултация от типа-"как да не даря сперма, (щото мойто си е мойо и няма да го разхищавам), но да излъжа, че онова в чашката е от мен и да не ме осъдят за измама после?"



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: да, евентуалнонови [re: Пъpпъл]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 15:35



с такива терзания и изкуствено създаване на казуси наистина ще стигнеш и до затвора за сексуален тормоз.





Тема Re: не съмнови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (русалка)
Публикувано25.03.08 15:38



Съжалявам, но съм чупела твърде често крилата си за да пробвам нов полет.


И тук не става дума само за любовта към един мъж така, както я разбираме, когато говорим за нареченото от древните "ерос". Става дума за емоцията като общо чувство, което винаги носи страдание.
За надеждата ти в хората, които рано или късно те предават. За вярата ти в доброто и справедливостта, които никога не побеждават. За обичта ти към себеподобните, които ти отвръщат с омраза. Чувства, които носят безкрайна умора. Уморена съм от всичко това. Уморена съм да се боря всеки ден, уморена съм да вярвам, уморена съм да се надявам. Ако можех, бих изтругнала и захвърлила сърцето си, защото не искам повече разочарования. Не искам повече тази надежда, която ме кара да вярвам, че животът не е изпълнен само с лъжите, предателствата, празнотата и самотата. Научих се да мразя тази надежда, но не се научих как да се отърва от нея. Бих била много по-щастлива, ако мислех хората за лоши по природа, ако не виждах малкото наистина добри сред тях, ако нямах надежда към и в тях.

Уф, отивам да си купя нови обувки преди съвсем да съм почнала да се самосъжалявам :))

For June Who Loved This Garden.
From Joseph Who Always Sat Beside Her.

Редактирано от Eva B. на 25.03.08 15:39.



Тема Re: да, евентуалнонови [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (балама)
Публикувано25.03.08 15:38



малко вероятно, но ако ти попаднеш там, да знаеш, че пак дължиш издръжка на децата.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: не съмнови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (балама)
Публикувано25.03.08 15:45



Защо трябва да възприемаме нещата така чернобяло?
Да, хората нараняват, но има такива, които те лекуват, макар и не същите.
Любовта се изплъзва, но идва нова.
Борбата уморява, но почивката след това е по-приятна.

Всичко това са просто фрази, знам, но не си ли мислела, че понякога човек подсъзнателно търси начин да бъде наранен, за да се откаже, защото е по-лесно да не се бори, да не търси, да не очаква. Намираме си повод и емоционално извинение чрез нараняване, което сами сме предизвикали.
Не говоря конкретно за теб, а по принцип.

В мое лице имаш един умерен оптимист, поне търся хубавото. Или се опитвам.

Колко обувки бих си купила аз-я да видим до колко си следила сеира? Май само пуканки си яла.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: да, евентуалнонови [re: Пъpпъл]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.03.08 15:49



мен никой не може да ме осъди, защото законите са писани от моите братя, а гарван гарвану ко не вади. Иначе по въпроса за издръжката на децата - ще се разбереш с абеттор - моя адвокат.


Най-много да те осъдя, че не ги гледаш в духа на добрите римски традиции.

Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: да, евентуалнонови [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (балама)
Публикувано25.03.08 15:53



ох, недей


ще викна стрейнджър да ми помага и ще стане тя една...
не е смешно.

не ме съди, давам и трите гарванчета, гледай ги ти.

Думи, думи и нищо повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.