Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 05.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: а вие яли ли сте...нови [re: cuddly]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 15:01



не аз изядох червея.





Тема Re: а вие яли ли сте...нови [re: Eva B.]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано12.03.08 15:23



"копитото" предполагам, че е нещо сладко - сладкиш с формата на "пънче", може би. друго не мога да кажа.
а един съученик в училището ми от 5 до 7 клас, веднъж в 4 клас изял цяла едричка хлебарка - гадината изпълзяла от някакво шкафче, другите се развикали учудени, а той, келешът, я хванал и я изял в порив за прилагане на китайския опит у нас... иначе беше математическия ни гений, после се прослави в СМГ. :)
_________________________________________________________________

аз, за протокола: вкъщи - парченца от вестник /ония комунистическите за новини на жълта хартия с черно мастило, проникващо през нея/ - от чисто любопитство да видя дали стават за ядене. на двора - пръст и пясък - в игрите "на семейство" наистина пробвахме да яден "храната". явно е било съвсем малко обаче, защото апендиксът ми си е още на мястото.
ония сокове не ги помня. но бозата някога беше хубава. сега ми докарва киселини, при положение, че я пия 1-2 пъти годишно, ако се сетя. на последната, която пих, четох етикета, и ми направи впечатление голямото присъствие на химични вешества, отсъстващи в пшеницата - като аспартам например...



Тема Re: а вие яли ли сте...нови [re: Noaa]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано12.03.08 15:26



уф, сериозно - аз черешите хич не ги обичам с "мезе" и или внимавам какво купувам, или ако забележа подозрителни "входове", чопля и вадя обитателите им с ножче...





Тема Re: а вие яли ли сте...нови [re: Roxy]  
Автор Noaa (луна)
Публикувано12.03.08 16:18




Аз с мезе ги консумирам директно от дървото неизмити
На пазара обикновено съм капризна и казвам отделно да ми опаковат черешите, отделно мезето

...и липсата на отговор е вид отговор.

Тема Re: а вие яли ли сте...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (луна)
Публикувано12.03.08 21:06



За мен водещи са явно лакомията и чревоугодничеството

...никой не е съвършен.
Само аз бях привлечена от вкусните сокчета

...и липсата на отговор е вид отговор.

Тема Re: а вие яли ли сте...нови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (пандишпан)
Публикувано12.03.08 21:11



ти го удари на спомени и романтика.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: а вие яли ли сте...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (луна)
Публикувано12.03.08 21:17




може и така да се каже
Истината има повече от едно лице.

...и липсата на отговор е вид отговор.

Тема Re: Хубав романтичен клубнови [re: Roxy]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано12.03.08 23:01



Ми като видях темата и се сетих ... като малка бях с голяма група възрастни (баба ми включително) и се разхождаме по гори и чукари

... по едно време ми доскуча и заразглеждах наоколо ...съзрях красива средно голяма гъба, хванах я и я обелих ... та си и похапнах
За мой късмет се оказа ядлива гъба боровка и както е ясно ми се размина

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Тема a "ластовичите гнезда"...нови [re: Eva B.]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано15.03.08 21:44



които готвят китайците, наистина ли са ластовичи гнезда и как ги готвят?!
сега се оптвам да се сетя как така веднага ми хрумна отговора за "копитото" - може би спомен от някой филм за готвачи се е вмъкнал между мозъчните гънки и внезапно е изскочил от там. или съм Ълбански рЮтан с потенциал за акОмулираща печка.



Редактирано от Roxy на 15.03.08 23:55.



Тема Re: a "ластовичите гнезда"...нови [re: Roxy]  
Автор Noaa (луна)
Публикувано16.03.08 10:13



Наистина са истински лястовичи гнезда- как ги приготвят не знам, но според местните потребители, били деликатес. Аз все пак мисля, че трюфелите са далеч по вкусни отколкото къщичките на лястовичките.



...и липсата на отговор е вид отговор.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.