Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Хайде да избягаме!нови  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано23.01.08 11:49



Сутрин, като вървя за работа, се "проверявам" внимателно-не ми е студено или ми е студено, спокойна съм/нервна съм, вървя бавно/бързо, нещо ме тормози, имам ищах или нямам за работа, това ще свърша първо/ пие ми се кафе или чай или и двете и накрая се оформя едно комплексно усещане за това как се чуствам и коя съм днес.

Днес, може да е от времето, перманентната ми, дълбоко скрита и непризната депресийка, леко се е задълбочила и си мисля, че съм като Малката Русалка по Андерсеновски-нещо чакам да се случи и се чудя дали да си жертвам опашката.



Вчера бях Лени от "За мишките и хората", исках да дам толкова много, пък щях само да навредя, докато давам.

Миналия петък завиждах на Уил Смит в "I am a legend", седях на една среща два часа, която толкова ми беше писнала, боляха не ушите от дискусии и ми се щеше да се разхождам в един празен град, може и без куче, и никой да не ми говори нищо.

Като кой/какво се чуствате днес?
Да избягаме с сферата на книжките, филмите, песните, романтиката и всичко това, което може и е по-вероятно никога да не ни се случи...

Думи, думи и нищо повече

Редактирано от Пъpпъл на 23.01.08 11:50.



Тема Re: Хайде да избягаме!нови [re: Пъpпъл]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано23.01.08 12:49



О, била съм толкова приказни герои, че по някога трудно откривам себе си. В момента не чета никоя книга, така че съм си аз.

Последно бях Хърмаяни Грейнджър.



Тема Re: Хайде да избягаме!нови [re: palatka]  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано23.01.08 13:01



А Хари имаше ли?



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Хайде да избягаме!нови [re: Пъpпъл]  
Авторпpaвиcт (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 20:25



аз пък тази вечер категорично изкрещях, че няма да работя след 17 ч (за непосветените - в толкова свършва работното ми време, но аз обикновено продължавам докъм 19 ч), та ... минах през книжарницата и си купих ... Пипи, Братята с лъвски сърца, Мери Попинз... и Отблизо.
сега бягам ...





Тема Re: Хайде да избягаме!нови [re: Пъpпъл]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано23.01.08 22:47



Мерихме си пръчките с Хари...

Добре че е той, та да ме приземява от време на време. Харито чете само специализирана литература. Пфу!



Тема кучетата санови [re: Пъpпъл]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано24.01.08 10:44



ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ!!!





Тема Re: Хайде да избягаме!нови [re: пpaвиcт]  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано24.01.08 11:16



Ако избягаш като в "Облизо" няма да има връщане назад.


Пък ако е и по-филма, Джъд Лоу-мммм:)))


За другото няма страшно, бтв-по-красива детска книжка за смъртта от "Братята с лъвски сърца" не мога да се сетя някога да съм чела-Нангилима и Нангияла ли беше?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Хайде да избягаме!нови [re: palatka]  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано24.01.08 11:20



Махни с пръчката и превърни специализираната литература в приказки.



Думи, думи и нищо повече

Тема може, нонови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано24.01.08 11:27



Само ако са Санбернари и са пухкави, и стават за гушкане:)

Ти кой си днес?Лучко?



Думи, думи и нищо повече

Тема Днеснови [re: Пъpпъл]  
Автор Пъpпъл (дъжд)
Публикувано24.01.08 11:30



съм д-р Хаус-правя блестящи изводи на база липса на материал за такива. Колегите ме гледат странно и се опасявам, че пациентът ми -демек работата, може да умре, ако до следобеда не измисля нещо по-съществено, за което да се хвана. А и екип си нямам, и сам воинът е воин.



Думи, думи и нищо повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.