Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Непоносимата лекота нанови  
АвторП. (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 15:31



това да си без телефон. (Кундера да прощава:))
Забравих си гисиема вкъщи.


След първото чуство на хиперпаника-"Ужас, какво ще правя без телефон", ме обзе нечеовешко спокойствие.

Пиемам по дефолт, че всички срещи, които съм направила за днес ще важат, че всеки, който иска да ме намери-някак си ще окрие и начин, че майка ми няма да се уплаши, че съм умряла, след като не ме е чула 5 пъти и че ще бъда приятно И романтично изненадана от нещо, за което не съм разбрала 2 минути след като се е случило.
А може и някоя тенекия да дрънне след мен, но това са рисковете на безтелефонието.

Проблемът е, че имам натрапчивото усещане, че си чувам гсм-а да звъни около мен, или да вибрира в чантата ми. Клинична телефонна диагноза си е това.
Други,без телефони днес, допускам няма.



Тема Re: Непоносимата лекота нанови [re: П.]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано10.01.08 15:48



Една седмица в годината се махам от всички и всичко - телефони, мобилни, компютри, хора...и бягам на слънце без контакт с никой. Това е най-близката ми представа за рай


Правя само уговорката, че персналът в хотела ми има кординатите и ако се случи нещо, мъжът ми веднага е уведомен. И той го знае, така че не се тревожи чак толкова...

Опитвай се да бъдеш жив с цялата си същност, казваше той, и когато се смееш, смей се с всичка сила.

Тема Re: Непоносимата лекота нанови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (Асол)
Публикувано10.01.08 16:00



Цяла седмица е много, то си е направо....нагло:) в тази ера на техниката и машините ти да биеш отбой.
От компютър съм се откъсвала и за по-дълго, вечер го пускам само ако имам работа.
Виж телефон, не'нам. Ето, сега нямат хората връзка с мен, скайп и кю съм изключила. На служебен тел. може да не ме "хванат" в стаята и ме обземат едни еретични мислииии......къде ли да отида се покрия днес:)))
Може да позакъснея да се прибера, нищо лошо няма да правя, само ще отделя внимание на някои неща и ще имам благовиден предлог. Че седи и се зарежда вкъщи тоя тел., всички могат да видят.



Аз имам друга представа за рай. С поне още един човек, т.е. моята е по Библейски класическа.:)

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Непоносимата лекота нанови [re: Пъpпъл]  
Автор Eva B. (ﺚﻖ)
Публикувано10.01.08 16:59



Аз съм си егоист, за мен висша душевна наслада е да съм далеч от всички, да не говоря, и да ме обслужват като кралско лице


Ходя там вече от няколко години, чак се чудя сега къде ми е бил акъла да тръгна сама първия път в арабска страна, но днес всички ме знаят, глезят ме, пазят ме дори, и ме обслужват без да кажа и дума, толкова добре ме познават.

А знаеш ли, от твоето с телефона ме хвана яд, че днес едва ли не имаме нужда да забравим нещо, за да си позволим малко лукс само за нас. Това времето е скъпоструваща стока. Жалко. Така е наслаждавай се, а пък ако ти хареса, следващия път пробвай същото, но без да си забравила мобилния
Или пък може просто да ти харесва нелегалността на положението

Опитвай се да бъдеш жив с цялата си същност, казваше той, и когато се смееш, смей се с всичка сила.

Тема Re: Непоносимата лекота нанови [re: П.]  
АвторHoa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 17:46



загубих си телефона на морето(през септември) и оттогава го карам с един стар апатат, който така и не чувам нито когато звъни, нито когато вибрира

, зарездам го всеки ден, много добре си го гледам и нямам намерение да си купувам друг тел. Всички вече знаят, че като не вдигам просто трябва да чакат.
Много е хубаво без сериозен телефон.



Тема добре си ти:)нови [re: Hoa]  
Автор Пъpпъл (Асол)
Публикувано11.01.08 09:00



на мен ми откраднаха долнището на банския на морето.


виж, телефонът ми оцеля.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Непоносимата лекота нанови [re: Eva B.]  
Автор Пъpпъл (Асол)
Публикувано11.01.08 09:03



Напротив, вече отбелязах в календара кога ще е следващият път, който ще си забравя мобилния. Желязно изтъркано и клиширано извинение, но необоримо.


Докато не ми сложат gps.:)

Думи, думи и нищо повече

Тема янови [re: П.]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано11.01.08 09:32



да си проверя новата сигнатура:



Тема нека да е лято)))нови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (Асол)
Публикувано11.01.08 09:36



бачка ти сигнатурата.
определено си посинял от студ над нея.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: добре си ти:)нови [re: Пъpпъл]  
АвторNoa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 10:27



Ама ти как не си разбрала кой го е направил...това с банския де

Той на теб ли е бил?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.