Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 31.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема в тълпата  
Авторчeтвъpт (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 04:42



Най-самотният човек в София съм аз, мамка му.

Или поне един от многото.

Работа, работа, работа.

Курволяк, с който и две думи са много.

Приятели - никакви. Завист, егоизъм.

А бях усмихнат и лъчезарен едно време.

Вкъщи - сам като куче.

Вие ми се някой път. Само че няма кой да ме чуе.



Тема надявам се, че поне го правитенови [re: чeтвъpт]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано14.11.07 08:37



от време ан време кучешката.
Курволяк?
Баси! Не е за тук това, така че веднага се романтизирай!!



pogledaj gomilu, andzele
njihova dusa je prokleta!
..


Тема Re: в тълпатанови [re: чeтвъpт]  
Авторphantasm (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 15:09









Тема Re: в тълпатанови [re: phantasm]  
АвторПъpпъл (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 15:49



Искам и аз





Тема Re: в тълпатанови [re: чeтвъpт]  
АвторMини (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 17:27



не си най-самотният ...да поспорим за първото място ...водя класацията ...вътре ми е самотно ...може да ми се смеете колкото искате ...да - работа, о да и по много! ...а после вкъщи - приятели пак не ...вече не вярвам в тази дума...да, вкъщи сама като куче ...не ми звучи добре ...бих написала същото като това което ти си напасил...без "курволяк" ...само това не ми се случва ...от описаното ...тъжно но на кой му пука ...знам че и да се опплаквам и да плача и да викам и да вия - нищо няма да се промени защото на никой не му пука за някой си там ...но иначе бих написала същото като теб ...е, благодаря за удоволствието да се прочета/огледам емоционално за момента някъде...на никой не му пожелавам да се чувства така ...много писах а дори не ми се говори ...мълчи ми се ...някъде ...с някой ...водя монолози със себе си поради липсата на този някой ...празно ми е вътре в мен и та ка си ходя си ходя по улиците...



Тема Re: в тълпатанови [re: Пъpпъл]  
Авторphantasm (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 17:49



ми ...





Тема Re: в тълпатанови [re: чeтвъpт]  
Авторbellatrix (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 23:31



"Приятели - никакви. Завист, егоизъм."
Извинявай, ама проблема май си е в теб. Ако работата ти отнема по-голяма част от времето, толкова ли е трудно да се сприятелиш с колеги? Или най-малкото, да излизаш на по бира(примерно) с тях. Хич да не сте приятели, все ще имате теми на разговори и няма да се чувстваш толкова изолиран.
И защо си мислиш , че приятелите ти завиждат? Едва ли някой би завидял на самотник..Дали пък не си въобразяваш, че ти завиждат и затова сам да си се изолирал от тях?

Курволяк казваш...ами ти такива си избираш явно, и ми се върти в главата една възможна причина - страх те е от сериозни връзки...да?
Бил си усмихнат и лъчезарен....Сега не си ли? И защо? А знаеш ли , че хората съвсем инстинктивно избягват намръщени хора. Айде, опитай един ден да си усмихнат и лъчезарен (дори само за експеримента) и ще разбереш , че хората са като огледало - усмихеш се и ти се отговаря със същото



Тема Re: в тълпатанови [re: bellatrix]  
Авторчeтвъpт (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 20:24



Не съм казал, че не съм приятел с колегите си. Напротив :)

Не си въобразявам нищо. Такива са "приятелите" ми. Но те повечето хора са такива.

Опряхме до сериозните връзки :) Аз съм този, на който му се иска такава. Затова и ми е кофти, щото 23-24-25 жени не се интересуват от такива неща. Падат си малко разглезени мамини момиченца. Не са всички такива, но аз все такива попадам (другите са или заети с онези "няколкогодишни" връзки, или просто не ми харесват).

Иначе се старая да съм усмихнат, да.

Всъщност като се замисля май проблемите ми са два - липса на сериозен партньор и прекалено много работа (тя ми харесва).



Тема Re: в тълпатанови [re: чeтвъpт]  
Авторbellatrix (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 20:48



мда

. Позната картинка..
Но не губи надежда. Има доста жени на възраст около твоята, който имат същите проблеми - прекалено много работа (защото им харесва), която ги лишава от достатъчно време за сериозен партньор. И схемата е позната -работа до късно-вкъщи-пак работа и почти никакъв социален живот (освен виртуални клубове , колкото да не забрави човек да изразява мисли ). Затова и не попадаш на такива Аз лично съсипах потенциална сериозна връзка , защото отдавах повече време на работата и , оказа се, недостатъчно за него.
Баланс му е майката, но не е лесно да се постигне.



Тема p.s.нови [re: bellatrix]  
Авторbellatrix (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 21:04



"Падат си малко разглезени мамини момиченца"
.... да си призная, същото си го мисля и аз , но за разглезените мамини моМченца.
Е, кажи, как да не се отдаде човек на работата






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.