Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Що така  
Авторrлyпaчka (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 18:03



Вече съм на 30, а съм болезнено романтична. Няма ли да го израста?Или винаги ще си представям света по най-романтичния начин.Чувствам се глупава понякога...понеже вече рядко има такива хора и се чувствам като изкопаемо



Тема Re: Що таканови [re: rлyпaчka]  
Автор мopз (мислещ)
Публикувано10.08.07 08:45



Вече си израстнала достатъчно! Не вярвам да се промениш. А и защо да се променяш? Ние романтиците сме едно от хубавите неща на света. Останалото е тесногръдие, еснафщина и егоизъм. Животът има много измерения. Важно е ти да си доволна от себе си.



Тема Re: Що таканови [re: мopз]  
Авторrлyпaчka (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 10:24



Благодаря ти морз:)) Това че съм болезнено романтична при мен е свързано и с една силна чувствителност към света.Логична връзка,или?Ето това ми пречи...Иначе наистина сме рядко явление вече в тоя комерсиален свят



Тема Re: Що таканови [re: rлyпaчka]  
Автор cuddly ()
Публикувано14.08.07 23:39



ами тази прекалена чувствителност все пак подлежи на някакво, макра и слабо, моделиране - така че да постигнеш по-голяма хармония със себе си и света, а не да се тормозиш, че романтиката е само вътре в теб, примерно.






Тема Re: Що таканови [re: cuddly]  
Автор MilaOtMars (търсеща)
Публикувано21.08.07 16:54



Ех, Cuddly, по-хубаво не би могло да бъде казано


Много ме зарадва това мнение



Тема Re: Що таканови [re: MilaOtMars]  
Автор krastava_jaba (непознат )
Публикувано21.08.07 19:51



izob6to nedei da se tormozi6 tova da si romanti4en si e mnogo hubavo ne6to lo6oto 4e sme iz4ezva6t vid





Тема Re: Що таканови [re: rлyпaчka]  
Автор spider4o™ (ексброкерче)
Публикувано22.08.07 16:45



дет' ас казали Иван и Андрей: кво ти дреме, гледай си кефаа....даййй, даййй...карай си джетаа..даййй адайй



______________
spider4o не спи, той ... чака!!!

Тема Re: Що таканови [re: rлyпaчka]  
Авторmisy (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 22:26



трябва да се възползваш от тази си емоционалност.огледай се около теб.виж другите хора,погледни им лицата.повечето са отегчени,а погледа им сив.живеят ден след ден монотонно,забързано.изгубват всякаква представа за какво всъщност живеят.така че това което притежаваш по скоро те предпазва от това да се превърнеш във вечно мрънкащт и 'изтъркан'-подобие на същество.По лесно и хубаво е да приемаш всичко около теб като един вид игра и да можеш от всяко нещто да извлечеш удовлетворение за теб.





Тема Re: Що таканови [re: rлyпaчka]  
Автор lodkarq ()
Публикувано18.11.07 17:39



Не се обиждай, но ти и идея си нямаш какво е романтика!Човек, който е романтик не вижда сивото в живота за него всичко е цветно дори в болката намира радоста.Не знам как даго обесня, ако някой ме разбира какво искам да кажа и може да го изрази с думи да го направи,щото на мен ми е доста ограничен речника и съм не грамотен?





Тема Re: Що таканови [re: lodkarq]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 01:02



Крайно неуместна забележка. Ти явно бъркаш романтика с наивност, непукизъм, оптимизъм и дявол знае още какво. Нищо общо нямат.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.