Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема на нея, данови [re: няkakвa-тakaвa]  
Автор БиcмapkАдминистратор (Железен Канцлер)
Публикувано28.05.07 12:24



разчепкана





Тема Re: на нея, данови [re: Биcмapk]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 16:26



В тая тема романтиката е у гъбките


Дори говеждите фекалии са вмъкнати за аромат на клуба!
Много бяха почивните дни за някои



Тема да, мнението на един анон енови [re: PБ]  
Автор БиcмapkАдминистратор (Железен Канцлер)
Публикувано28.05.07 19:58



твърде важно винаги.





Тема Re: А Нонка съм!нови [re: Биcмapk]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 20:14







Тема Re: Боли янови [re: няkakвa-тakaвa]  
АвторИзeт (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 20:31



Дано времето без болка да започне да тече скоро при теб ....... дано можеш да спиш без да сънуваш кошмари, които ще те стряскат на сън с остра болка в стомаха и да те избива студена пот ......

плачи, сълзите помагат .....

ще оцелееш и утре и деня след утре и деня след него и още много, много дни .....не се страхувай че ще има утре..... винаги..... не , в един момент става 'никога повече' няма да има утре .... нека това 'никога повече' да е ужасно далеч напред във времето и да вървиш към него много, много бавно.



Тема не е таканови [re: Изeт]  
Автор БиcмapkАдминистратор (Железен Канцлер)
Публикувано28.05.07 20:34



без някои неща не можеш да останеш същият, мътните ги взели и твоите ...макар добронамерени, но-клишета!!...



Тема Re: не е таканови [re: Биcмapk]  
АвторИзeт (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 22:28



>без някои неща не можеш да останеш същият< - така е.....

къде съм писала че оставаш същия... не оставаш същия , не можеш да останеш същия , нещо в теб се счупва , което не можеш залепи с нищо ..... болката не минава, а става по-силна ден след ден, нощ след нощ ...... сам си поръчваш кошмарите , които дори да те будят в студена пот и спазми в стомаха , ти искаш да сънуваш за да намериш причината ..... търсиш сам тази болка ....

всяка раздяла е като че вземат нещо от теб , което не можеш си върна повече . има раздели, които те правят много по-различен от това, което си бил, въпреки че изглеждаш външно същия . разликата може да усети такъв като теб, който знае какво изпитваш - само трябва да погледне в очите ти..... всичко се 'записва' в очите' на човек .погледът му се променя . променените хора се познават ...от други променени ....

клишета не пиша. всичко излиза от мен.... изживяно е.



Тема Re: Боли янови [re: Изeт]  
Автор няkakвa-тakaвa ()
Публикувано29.05.07 09:52




оцеляването е неизбежно, просто нали идеята е докато дойде онова утре, след което утре няма да има, да си изпълнил достатъчното време със смисъл....

ама и аз го казах, дано ме разбра....
но в такава болка трудно откривам смисъл...
от страха не виждам полза също...

всъщност днес мога да се усмихна
по-късно може и да се разплача... но вече тия сълзи не ми помагат...



Тема Re: не е таканови [re: Изeт]  
Автор няkakвa-тakaвa ()
Публикувано29.05.07 10:05





А кое ти дава сили да не се спираш, а да повървих нататък....? Кое е по-силно от усещането за изчерпване, изпразване, уви не в онзи хубав смисъл на думата?

Инак да... В едни по-добри времена и аз бих говорила като теб.... Сега това ми е леко далечно, искам да си го върна....



Тема данови [re: Изeт]  
Автор БиcмapkАдминистратор (Железен Канцлер)
Публикувано29.05.07 11:11



Извинявай.


Клишето бях аз в случая.
Хубаво е да те слагат на място по подобен начин. Извинявай пак!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.