Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 03.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как да изненадам половинката си?нови  
Автор bebinko2OO2 (непознат )
Публикувано03.09.06 16:12



Дайте някои идеи, моля ви!Романтичните вечери на свещи сме ги минали, писане на романтични стихчета и картички-също.Приятелка беше изненадала половинката си с многобройни запалени малки свещички образуващи сърце и също от тези свещички написала-ОБИЧАМ ТЕ,водейки го до банята, където го чакала тя, но ние претърпяхме пожар и разбирате, че това не е най-добрата идея.Друг приятел за годишнината от сватбата изненада съпругата си с бутилка вино с етикет по поръчка на който има снимка от сватбата им и някакво готино надписче.Така де......- разбрахте с какво бих искала да ми помогнете-идеи за малко романтика в сивото ежедневие,нещо с което по друг начин да му кажа колко много го обичам и да го накарам да се почувства някакси........единствен, неповторим.............абе ........много много обичан!
Благодаря ви!



Тема Re: Как да изненадам половинката си?нови [re: bebinko2OO2]  
Автор philo_sophia (funky)
Публикувано03.09.06 22:18



Катрин Зита-Джоунс се чудела какво да подари на Майкъл Дъглас за рождения му ден (тъй като той всичко си имал) и решила да му направи специална чекова книжка. Всеки чек бил за някаква специална "услуга". Той само трябвало да се разпише на съответния чек.
Това е само една идея...



The big wheel keeps on turninig...

Тема Re: Как да изненадам половинката си?нови [re: bebinko2OO2]  
Автор cuddly (любопитна)
Публикувано04.09.06 12:20



ами то много си зависи от човека..индивидуално е, обаче, всичко различно от "сивото ежедневие" би свършило работа.




Тема Re: Как да изненадам половинката си?нови [re: cuddly]  
Автор bebinko2OO2 (непознат )
Публикувано04.09.06 13:54



Така е наистина, но ми се искаше нещо необичайно.
За чековата книжка.....ами, че те приходите ни са общи.....разбирате, че някак не върви, да не говорим, че НЕ е материалист, да не говорим за алчност!Е, знам, че беше шегичка, но ако се сетите за нещо друго ще съм ви безкрайно благодарна и ще почерпя виртуално

!



Тема Re: Как да изненадам половинката си?нови [re: bebinko2OO2]  
Автор cuddly (любопитна)
Публикувано04.09.06 14:35



ми то за мен извън софия всичко е романтично


отвлечи го някъде на тиферич...




Тема Re: Как да изненадам половинката си?нови [re: bebinko2OO2]  
Автор Tender_Death (Сладострастие)
Публикувано07.09.06 14:42



Zdravei!
Az lichno se seshtam za strashno mnogo takiva iznenadi, no na vseki razlichen chovek mu se haresvat razlichni neshta i zatova ne bih kazala takiva neshta , koito sa tipichni za tochno opredelen tip hora ( konservativni , liberalni i t.n)
Zatova shte ti predloja da napravish neshto , koeto e moje bi trivialno , no vse pak spored men vurshi rabota. Moje bi i ti si se setila de ... no vse pak
Ta znachi kupi niakakvi cvetia (ne bih preporuchala rozi , zashtoot moje bi shte ti triabvat pone 15 , a za 15 rozi dosta shte se oharchish , no , ako ne te burkat parite , napravi go taka ) ...Otkusni cvetchetata i s tiah napishi na legloto neshto , koeto shte Go zaradva (naprimer Obicham te)
Drugo, vzemi malki cvetni listcheta (za pisane) i na vsiako ot tiah napishi neshto kratko i krasivo ot sorta na "ne moga bez teb" , "Ti si vsichko za men" i t.n ... ti si znaesh nai-dobre i skrii listchetata na razlichni mesta , kudeto toi shte gi nameri ... naprimer v djoba mu , pod mishkata na komputura , v niakoia kniga , koiato chete (vestnik , spisanie ) i kudeto oshte se setish , che moje da gi nameri i taka vseki den shte namira po edno ili niakolko takiva priatni iznenadi


I tretoto , koeto moga da ti predloja e da kupish niakakva tetradka (po-luksozna) ili puk niakakuv album i tam da slojish/zalepish niakakvi neshta , koito sa ot obshti prejiviavania ...naprimer bileti ot kino , kudeto ste hodili , snimki ili drugi santimentalni neshta , za koito ti se setish ... Mojesh da pribavish i pisane na krasivi stihove ili kakvoto bi mu haresalo ...
Seshtam se za oshte neshta , no ako sluchaino proiavish interes , shte ti gi napisha
Tova e za sega
Uspeh!

Компания ще ми прави Тъгата,облечена в спомени,усмивки и с лек парфюм,ухаещ на сълзи.М-м приспивнo е

Редактирано от Tender_Death на 07.09.06 14:51.



Тема Re: Как да изненадам половинката си?нови [re: Tender_Death]  
Автор bebinko2OO2 (непознат )
Публикувано08.09.06 14:59



Проявявам, проявявам!И чакам!





Тема Re: Как да изненадам половинката си?нови [re: bebinko2OO2]  
Автор jeni4ka (otnesena)
Публикувано07.10.06 21:08



Аз до колкото разбрах чековете не са били с пари , ами с "услуги" - най -вероятно интимни и сексуални от страна на Катрин





Тема Re: Как да изненадам половинката си? [re: bebinko2OO2]  
Автор my_soul (the way I am)
Публикувано08.10.06 11:21



tolkova se kefq, 4e vse o6te ima tolkova romanti4ni hora :)O) obnadejdqva6to e



az lichno nishto po-osobeno ne moga da ti predloja sled predlojeniqta na Tender_Death, unikalni sa!!!



Тема Re: Как да изненадам половинката си?нови [re: bebinko2OO2]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 22:07



Здравейте на всички :)... Първо поздравления за темата :)... страхотна е... амиии както казвате наистина всичко е според човека, но все пак трябва от време на време да има по някоя изненада, за да могат полувинките ни да се почувстват обичани.... иии аз например бих ти предложила да отидеш във фото... там предлагат много интересни неща... като например ключодържатели с ваша снимка... чаши... или монтажи... носиш твоя и негова снимка и могат да ти направят страхотен монтаж... който пък можеш да го сложиш в специална рамка и да му я подариш :) и така просто фотото предлага много идеи :)...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.