Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Миналото се завръща, когато най-малко го очаквашнови  
Авторeднa бившa плoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 13:56



Искам да те помоля за прошка!
Виждайки лицето ти след толкова много години осъзнах колко съм сгрешила. Искам да ти кажа, че те сънувам всяка нощ и никога няма да си простя ако съм направила нещо, което те е наранило или разочаровало. Възможно ли е да забравиш напълно някого и след куп години като го видиш, отново да си лудо влюбен в него!



Тема Re: Миналото се завръща, когато най-малко го очаквашнови [re: eднa бившa плoвдивчa]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано01.03.06 15:27



Възможно е да забравиш някого...Завинаги...
Но може би дълбоко в сърцето ти винаги ще има едно мъничко пламъче,което би могло да се разгори в буен огън при подходящи обстоятелства...
Ако чувствата ви са взаимни-какво по-хубаво от това,но ако не е така-само ще си причиниш мъка и разочарование.
Дано надеждите ти да не са напразни.Успех!



Тема Re: Миналото се завръща, когато най-малко го очаквашнови [re: eднa бившa плoвдивчa]  
Авторrty (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 02:00



ima neshto takova, ....



Тема Re: Миналото се завръща, когато най-малко го очаквашнови [re: eднa бившa плoвдивчa]  
Автор Black_velvet* ()
Публикувано04.03.06 04:19



Възможно е... но се завръща не миналото, а спомените, които е оставило у теб; в това е именно проблемът - не можеш да върнеш времето назад. Понякога и чувствата са напълно изгаснали... понякога... у някого.
Е, утре е ден за опрощение - помоли го да ти прости и после... няма невъзможни неща, има само желание (ако е двустранно)
Но не забравяй, че никога не е късно, освен когато е прекалено късно...
При теб как е?



Тема Re: Миналото се завръща, когато най-малко го очаквашнови [re: eднa бившa плoвдивчa]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано04.03.06 23:07



Съгласна съм с Черно кадифе.Дали наистина си влюбена в него или в спомена?Май по-скоро в спомена след като сама казваш,че си забравила напълно за него.Или по-скоро факта,че някога е бил твой те кара да ровиш в пепелта...Всичко се е променило - ти,той,обстоятелствата...Няма да върнеш времето назад.И колко години са минали?10,15,17....А не помисли ли,че в живота му може да има друга любов?И дори да ти е простил,въглените не горят толкова дълго.Ще опиташ,ще поровите и ще намерите само пепел.За жалост обикновенно така се получава...Според мен остави миналото и хубавите спомени там където им е мястото.И продължи напред.Някъде в далечината е живия огън.Желая ти успех



Тема Re: Миналото се завръща, когато най-малко го очаквашнови [re: eднa бившa плoвдивчa]  
Автор lodkarq (прекарващ)
Публикувано06.03.06 10:13



най добре оценяваш един човек чак когато го загубишза съжаление



Тема Re: Миналото се завръща, когато най-малко го очаквашнови [re: eднa бившa плoвдивчa]  
АвторALF (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 12:09



Именно за това става въпрос в "Безнадеждната надежда"
И аз искам да и кажа същото ама чакам по подходящи обстоятелства



Тема Re: Миналото се завръща, когато най-малко го очаквашнови [re: ALF]  
Авторeднa бившa плoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 18:22



Кажи й го.Аз толкова пъти се разминавах с възможностие,че загубих всички до една.Не прави като мен.Просто й се обади и кажи това, което ти тежи. Ще бъдеш изненадан от реакцията насреща.............



Тема Re: Миналото се завръща, когато най-малко го очаквашнови [re: eднa бившa плoвдивчa]  
АвторALF (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 22:04



Амм, страх ме е точно от реакцията й. Нямам идея как ще реагира, мина много време. Какво да кажа след толкова години?

Какво е 27 юни за теб? Започвам да си мисля разни неща.... И тя е "една бивша пловдивчанка"



Тема Re: Миналото се завръща, когато най-малко го очаквашнови [re: eднa бившa плoвдивчa]  
Авторизвинeтe (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 23:34



Разбирам какво чувствате ти и Алф....Но питате ли се какво причинявате всъщност?Замисляли ли сте се някога?Не сте го правили преди...А ще го направите ли сега?Знам,че всеки иска да се бори за любовта си,но какво си мислите,че правите като се появявате от миналото? Просто ей така.На принципа - "Всичко започва от там където е свършило".Не искам да нападам никого,но ми писна от една такава "бивша пловдивчанка"!!!Не визирам точно теб.Може би просто съвпадение....Не ме рзбирайте погрешно.Не съм хлапе,нито неуверена в себе си жена!Писна ми от "призраци",които след като са захвърлили / или просто не са казали какво изпитват/ сега си въобразяват,че просто ей така ще нахлуят в чуждия живот и могат да се настанят там!Вашето място място не е там!Това не е вашия живот!И какво си мислите,че ще постигнете с това "късно осъзнаване"?Вие сте миналото!Спестете на себе си болката и разочерованието на обичаните от вас хора!Вървете си по пътя!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.