Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема има ли наистина любов  
Авторrлyпaчka (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 22:43



Все по-често се питам има ли наистина любов и защо има такива хора, които те манипулират до край и полсе без дори да ти обяснят изчезват. Какво става с нас бе хора! Не може ли да се разберем да си кажем истината в очите и всичко да бъде разбрано, споделено и истинско.
Кажете ми има ли все още истински хора, истинска любов?



Тема Re: има ли наистина любовнови [re: rлyпaчka]  
Автор william joseph (lost)
Публикувано16.09.05 10:38



според мен има но така се оказва че с любовта се разминаваме винаги .. онази която ние искаме и сме срещнали но поради някакви обсоятелства се получава невъзможното .. от там нататък идват и лъжите .. ако кажеш на една жена че искаш просто да спиш с нея и просто да съжителстваш и не ти се задълбочава в чувства най-вероятно ще избяга да търси принца с бялата кранта .. та и от там .. мъжете лъжат защото искат секс и като им писне .........

Stranded .. lost inside myself
my own worst friend and my own closest enemy...


Тема Re: има ли наистина любовнови [re: rлyпaчka]  
Авторлюбoв ли (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 14:27



искам да звуча оптимистично :) от 4 години съм с един човек и вярвам, че това е любовта. чувствата са силни, взаимни и споделени. е, има си пречки и недоразбирания, но те винаги ни променят към по-добро.
и още - аз бих попитала - има ли мъже, които след като спечелят жената, която желаят, да продължат да горят всеки път когато я видят, чуят, докоснат. защото това, което ме тревожи, е какво се случва след това, дали охладняват чувствата и романтиката (нали такъв е клубът), дали животът на един мъж с една жена става рутина.
защото сме страдали, копнели, почувствали, осмислили, споделили, възпламенили истинската любов (в случая - между двама не-роднини), а може би не сме готови да я съхраним в нас?



Тема Re: има ли наистина любовнови [re: любoв ли]  
Автор didkata1981 (непознат)
Публикувано17.09.05 00:20



Наистина *спечелването* на жената е един преломен момент. Почти всички мъже се променят след това, дори и малко.
А аз /жена/ винаги трепвам, когато видя или чуя моя любим човек и когато съм с него имам чувството, че целият свят е мой. Даже на моменти си мисля, че това не е любов, а мания.

Светът е кръчма - да седнем всички на една маса.


Тема Re: има ли наистина любовнови [re: rлyпaчka]  
Автор reader (мИлодийка)
Публикувано17.09.05 10:42



Любов има, но не и отвън.

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: има ли наистина любовнови [re: rлyпaчka]  
Автор Cлaвйчe (свободно)
Публикувано19.09.05 21:21



Простете,че се намесвам, аз съвсем случайно попаднах в този клуб, бих казало даже случайна грешка, но ще си позволя да вметна един цитат прди да отлитна пак. Цитатът е из "Славеят и розята " на Оскар Уаилд а именно: " .............. Колко глупаво нещо е любовта!- Рече Студентът когато си тръгна. - Тя не е и на половина така полезна колкото логиката, защото нищо не доказва, винаги разправя неща, които няма да станат, и те кара да вярваш в неща, които не са вярни. Всъщност , тя е съвсем непрактична и понеже в нашият век да бъдеш практичен значи всичко аз ще се върна към философията................."
Весело от мен !

Свободата е онова към което се стремим цял живот и което никога неможем да уловим


Тема Re: има ли наистина любовнови [re: Cлaвйчe]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 20:18



За съжаление има.И тя е точно такава чиста и искренна и луда,както по книгите.Лошото на тази любов е че тя си има име-несподелена.



Тема Re: има ли наистина любовнови [re: :(]  
Автор Пapвaти (32 k.)
Публикувано28.09.05 20:34





"Най-добра е любовта, която не може да се класифицира"
Витгенщайн


Тема Re: има ли наистина любовнови [re: rлyпaчka]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 19:52



ДА,има любов,но за съжаление се среща все по-рядко.Лъжата е по-лесното решение и затова много я предпочитат,но те лъжат само себе си. Ако искаш,пиши на:bojan71@mail.ru




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.