Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Това романтика ли енови  
Автор ramire7 (много як)
Публикувано02.05.05 19:43



Абе мили хора,този клуб на романтичните души ли е.
Знае ли някои от вас ,самосажаляващи се хора какво е романтика.
Напишете нещо хубаво,нещо истинско,стига с тия преписваници,тъпи цитати от още по тъпи автори.Пишете за вашите романтични преживявания,така че другите да могат и само представяйки си че са на ваше място да забравят за заобикалящата ги реалност(почти винаги гадна) поне за малко.Стига говорене с недомлъвки,казвайте нещтата направо,за да усетите полъха на любовта както аз усещам мистрала в своите платна.Купете си бутилка българско шампанско отворете си един компот от ягоди(защото пресните са още много скъпи)и ако нямате любим човек до себи си изберете някои от този клуб а ако и той ви избере това вече е романтика!



Тема Re: Това романтика ли енови [re: ramire7]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано02.05.05 22:16



Мило момиче/момче, ако попиташ един човек "Какво е романтика", той може да ти отговори, че е романтично да прави секс със приятелката си на свещи, в тиха лятна нощ, с пръснати рози навсякъде. Друг човек ще ти каже, че е романтично да си сам някъде, където си щастлив, където ти си Бог на твоя собствен свят. Има... хиляди не, милиарди начини да възприемеш романтиката. Нима твоят критерий е единственият такъв?

Не сме еднакви. Съществуват хора, които откриват романтиката именно в тъгата, самотата, дори болката... да, не го разбираме, но те го разбират и го споделят. И ако не си сконен/склонна да се поставиш на тяхно място, то поне нямаш ни най-малко право да ги виниш че не разбират от романтика.

Романтичният човек е отворен към света, не ограничава кръгозорите си само с едно определение на "романтиката". Не се ограничава да категоризира цитатите на "нъпи" и "умни".

Помисли си хубаво върху това. Твоят компот и шампанско може би са нечия книга и тиха прашна стая.

Калинка


Тема Re: Това романтика ли енови [re: Eowyn_]  
Автор ramire7 (много як)
Публикувано02.05.05 23:46



Първо си виж правописа лейди,а иначе се радвам че някой се събуди най на края!



Тема Re: Това романтика ли енови [re: ramire7]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано03.05.05 00:59



Право е момичето, друже... Важното е на този свят ти да бъдеш себе си!

Dulce et decorum est pro patria mori!


Тема ???нови [re: ramire7]  
АвторR. (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 07:36



Хахахах, ТЯ да си види правописа???
Ами виж си ти твоя най-напред: "самосАжаляващи" например. За пунктуацията не ми се говори.

А по темата само едно ще ти кажа - ти или си млад, или си тъп. И докато първото се лекува, второто е до гроб.
Искам да ми цитираш къде точно видя преписване, точен цитат и името на оригиналния автор. Изключвам темата с песните, която ТИ самият пусна. Ако не можеш да направиш това, ще помоля МОДЕРАТОРА да изтрие тази тема.

Със здраве!



Тема :-)нови [re: R.]  
Автор KиpoМодератор ()
Публикувано03.05.05 10:29



Стига де.
Но да.Малко ми трябва.
Не се заяждайте.
"Млад"може ."Тъп"-не !

Няма,Улур,нощно време сън за мен
спомням си го с жал огромна
бор на бурята желязна...


Тема Re: Това романтика ли енови [re: ramire7]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано03.05.05 11:44



тая тема ми напомни на темите в клуб "Любов" ...пишат, пишат и после питат Това ся любов ли е



Тема Re: Това романтика ли енови [re: Eowyn_]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано03.05.05 11:57



хубавата книжка винаги е романтика

но с писането на романтика трябва да се внимава много, защото като попрекалиш, което е направо изкушение като се пооотнесеш романтично...

и много лесно от приятното романтично чувство се получава нещо като "креватна живопис"

абе хубаво нали, ама...некви лелки,

аз в такива моменти си представям цяла тумба диетолози съзерцаващи картината, как си късат и дъвчат лист по лист дипломите си

некви похотливи чички, които се показват зад храстите с много доволен вид "Айде ся всичките във фитнес залата"

и водопадчета с всичките им животински аксесоари - радост за всеки педантичен биолог


Редактирано от Lora_C на 03.05.05 12:06.



Тема Re: Това романтика ли енови [re: ramire7]  
Авторwilliam joseph (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 12:19



vseki razlichno vijda romantikata .. v zavisimost ot tova v kakvo polojenie e .. ti ako sega si shtastliv i hodish i zloradstvash nad ostanalite koito vijdat romantikata v bolkata - dobre tova si e tvoe mnenie no vse pak e gadno
a ako ne zloradstvash mi po dobre ne cheti tezi koito ot bolkata sa sytvorili neshto hubavo .. pone za tiah .. ima i drugi takiva koito gi boli znai tova .. na tiah moje i da im haresvat niakoi pisania .. na teb ne
nai malkoto ne e taktichno kym tiah da govorish taka no ti si znaish



Тема Re: R [re: R.]  
Автор ramire7 (много як)
Публикувано03.05.05 20:30



Със нищо не съм ви обидил госпожо или господине и ако модератора трябва да трие нещо,то това са вашите обиди към мен.А пък и на всички други романтици,които ме качиха на кладата ще кажа:

"ооо свещеННа простота!"
Леле,забравих да кажа че цитата не е мой




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.