Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Подарък за Коледа!  
Автор Opportunity ()
Публикувано03.12.04 14:46



Дайте идейка за романтичен подарък за голямото ми съкровище!Малко от рано започвам,но искам да посъбера,ако мога повече мнения,за да имам по-голям избор!Става въпрос за мъж...който безкрайно много обичам...и искам да е нещо запомнящо се!
Надявам се да полуяа интересни идеи!
Предварително благодаря!



Тема Подарък за Коледа!!!нови [re: Opportunity]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано05.12.04 14:04



Ако го обичаш много и искаш вярност, а и ако той носи мъжки пръстени, подари му красив сребърен или златен пръстен, в красива кутийка или торбичка за бижута - най-вероятно ще го сметне за много романтичен подарък, поне моят мъж обича такива... За гарнитура, ако имаш пари де!, добави и някакъв хубав мъжки парфюм, или пък афтършейв, или дезодорант, или комплектче бръснач + ножчета... Ако носи официални тоалети, може да се спреш на вратовръзка, ако пък заложиш на интимността, може някакво мъжко бельо - има красиви предложения на пазара /например слипове тип боксерки, съчетани с чорапи и секси потник, и списание "Плейбой", но пижама не те съветвам - /... Няма да се засегне, ако му купиш червена роза, но може би без украса по нея, натурална по-добре, с надписана от теб картичка... Не знам... Ако обича музика или книги, може да се спреш на някой диск или четиво... Или обича сувенирите? Може някакъв красив плетен пуловер за зимата... Обаче почти не познавам мъж, който да се зарадва на плюшена играчка, за разлика от повечето жени... Е, дадох ти някои идейки, ти сама прецени какво ще подхожда за твоя мъж!



Тема Re: Подарък за Коледа!!!нови [re: desykv]  
Автор Opportunity ()
Публикувано05.12.04 16:57



Благодаря ти за идеите!



Тема Много си потайна обаче!!!нови [re: Opportunity]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано06.12.04 04:11



А пък аз съм любопитна - реши ли какъв ще е подаръкът???

Приятен ден!!!



Тема Re: Много си потайна обаче!!!нови [re: desykv]  
Автор Opportunity ()
Публикувано06.12.04 10:31



Не съм потайнааааааа.....имам обаче още време.........реших да бъде една "передица" от изненадки..........засега със сигурност ще има една фотосесия-моя (естествено),някакво стихотворение (евентуално,ако ми дойде музата аз ще го напиша,ако не ще го "открадна"-и разбира се няма да го представя за мое:))).................това е със сигурност!
Почти съм решила същинският подарък да бъде или парфюм,или гривна-клоня към парфюма-но единственото,което ме възпира е,че гривната ще е спомен завинаги,а парфюма-ясно...от друга страна стои и финансовият въпрос...........оффффф,имам вече толкова идеи................обещавам да пиша,просто не исках да бъда досадна!


Поздрави!

Редактирано от Opportunity на 06.12.04 12:39.



Тема Re: подаръкнови [re: Opportunity]  
Автор Altijd (северен вятър)
Публикувано07.12.04 00:46



Имаш още време и можеш и нещо по-нестандартно да измислишЩе споделя с тебе какви подаръци си правим с моя любим мъж - за миналата Коледа му подарих албум с акварели и върху тях - любимите ни стихове, имах врме да ги нарисувам и препиша калиграфски. За тази съм му взела един пъзел-картина на Салвадор Дали. Подарявам му и съвсем прозаични неща, но опаковани и поднесени с много шега, никога по стандартния начин. Парфюмите при нас задължително се поднасят при затворени очи и направо се пръскаме, бижутата - също... май не е важно какъв е подаръкът, а как го поднасяш
Успех и сподели какво си избрала, моля те

That's the life, baby - words are taken by the wind


Тема Re: Подарък за Коледа!нови [re: Opportunity]  
Автор Tihon (blade runner)
Публикувано08.12.04 07:56



Мъжете са различни. Аз винаги съм се радвал когато ми подаряват /качествена като текст/ книга. От друга старана най -хубавите ми подаръци от Бившата ми бяха Корана и челник за планината /и двата нямаха повод - просто ме познаваше:)))). Друг вариант е часовник, бельо, заедно прекарано време някъде насаме в добра обстановка, красива и маркова чаша за кафе/чай...
НО ТОТАЛНО ще го разбиеш ако му подариш технически елемент за колата му /напр. водна помпа или ангренажен ремък с лагерите/. Не рискувай с консумативи, защто там е по-сложно. Никой мъже не би очаквал такъв подрък особено ако е съчетан с ве4еря на свещи в изискан ресторант.... и точно в този момент да извадиш от сака който си донесла ... ангренажен ремък
Важното е да усети мисълта за него и когато след време се сети за предмета/ момента да му стане приятно. Ако пък е и съчатано със задоволляване на някаква нужда, е, тогава... както казва една жена е "бонус"

Success's earning.


Тема Re: Подарък за Коледа!нови [re: Tihon]  
АвторPower_Hammer (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 15:27



TIHONE TI SI GENIIII:)



Тема Елха!нови [re: Opportunity]  
Авторминaвaм (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 02:58



Може и неукрасена...



Тема Re: Подарък за Коледа!нови [re: Opportunity]  
Автор ice_stone (тайнствена)
Публикувано04.12.05 11:51



ти,обвита с панделка:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.