Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема TYRSIA IDEI  
Автордидka (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 16:15



Predlojete ne6to interesno i nestandartno za iznenadvane na ljubimia 4ovek?Ne iskam da e neshto ot sorta na ve4eria na sveshti ili torta s forma na syrce....ne6to razli4no ....prekrasno... POMOOOSHT ! niamam vremeeeee



Тема Re: TYRSIA IDEIнови [re: дидka]  
АвторSladur (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 00:21



Nai-dobrata ideia,koiato mi hrumva e da se priberesh vkashti,da vlezesh v spalniata da go nakarash da legne,da zagasish lampata,da se primaknesh bavno do legloto i da mu napravish nai-strahotnata svirka na sveta i kogato go nakarash da svetne lampata,toi da ustanovi che svirkata mu ia e napravila nai-dobrata ti priatelka!Strahotna iznenada shte e...a i taka shte si stanete oshte po-blizki s priatelkata ti!
Osven tova niama da se izmachvash nad vaprosa:Dali moiat priatel bi mi izneveril s nai-dobrata mi priatelka!
Ne sam vulgaren,nito cinik,prosto mi se e sluchvalo tova i smetnah za neobhodimo da go spodelia!



Тема Re: TYRSIA IDEIнови [re: дидka]  
Автор cuddly (wild)
Публикувано29.09.04 21:02



ве4еря на камина, или ве4ря на луна- май днес е подходящо, само да разкарате облаците; баница под формата на сърце; пътешествие из дън гори тилилейски или по-цивилизовано (зависи от вкуса и финансите); домашен любимец; абе зависи от хобито и интересите му...




Тема Re: TYRSIA IDEIнови [re: дидka]  
АвторЧepвeнyшka (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 22:54



Страхотно изпитание е разходка в планината в силно пресечена местност...следва разпускащо джакузи...масаж с ароматни масла...и натам е ясно...маратонен секс поне 6 часа...ако на всичко това се представиш подобаващо и не паднеш първа...смятай изненадата за пълна:)))



Тема Re: TYRSIA IDEIнови [re: дидka]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 18:14



Ах вие, къде ви е романтиката , мен също ме вълнува въпросът с какво интересно да изненадам приятеля си по случай една година от запознанството ни. Вярно че го познавам, досега с много интересни неща съм го радвала , искам този път да е изключително и неочаквано. Моля ви бъдете по-сериозни,чувството си за хумор упражнете в друг клуб. За добрите идеи-благодаря предварително!



Тема Re: TYRSIA IDEIнови [re: Taня]  
Автор dragonfly (летящoполъчитe)
Публикувано01.10.04 20:24



Искаш да кажеш, че ние трябва да измисляме как да изненадаш любим човек?

хммм....

Слънцето е планета, на която всички са запалили по една свещ искрено, от сърце.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.