Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема да задържиш жена ?нови  
АвторДжo (Нерегистриран)
Публикувано24.07.04 19:00



Възможно ли е според вас ако една жена реши да прекрати връзка нещо да я спре ? Или всичко което се прави по въпроса е обречено да бъде за нищо ?



Тема Не можешнови [re: Джo]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано25.07.04 22:22



да задържиш една жена, ако е решила да си тръгне.
Тя е минала през целия ад на стремежа да "оправи" нещата, последвало е колебанието, давала си е равносметка какво печели и каво губи, тъгувала е при представата за края и накрая е взела решението. Тя никога няма да си позволи лукса да премине през този аз със същия мъж. Ако все пак го направи - ще е за месец-два. И ще си отиде, но вече ще бъде друга - тези месеци на "оправяне" на връзката ще са пречупили живеца в нея.



Тема Re: да задържиш жена ?нови [re: Джo]  
Автор cuddly (дива)
Публикувано26.07.04 10:08



да, мисля 4е много неща могат да я спрат
понеже много решения не са окон4ателни, а 4увствата за сложно нещо.
нещата не са 4ерни и бели.
винаги има надежда.
струва ли си оба4е???



Тема Зависи...нови [re: Джo]  
Автор Free Soul (светла)
Публикувано26.07.04 13:52



..от жената, от личността й, от връзката, от ситуацията, от причините и мотивите да вземе решението...Не може да се даде еднозначен отговор.

Аз ако реша да си тръгна, нищо няма да промени решението ми, например...Но друга жена ще иска просто да провокира промяна във връзката или в партньора си, "заплашвайки" го с напускане...Или ще заяви, че прекратява връзката, но още дълго време ще се колебае кога точно ще го направи, дали ще е окончателно и т.н....
Всички жени не са просто "жени" и не действат в ситуациите според половата си диференциация...Преди всичко всяка отделна жена е отделна личност и решенията и действията й са строго субективни...

Помисли за конкретиката във вашия случай, и най-добре да говориш открито и честно с тази жена за причините за решението й - ако не си го направил до този момент...Има жени, които действат с намеци и по заобиколен начин, очаквайки мъжете да се сетят какво им намекват - тогава става доста сложно да се разбере кой какво желае и иска в действителност, следват сръдни, цупни, разправии, заплахи...Дано при вас нещата не са така объркани...

Не ти дадох конкретен отговор, но и въпросът ти е доста обширно поставен...





Тема Re: да задържиш жена ?нови [re: Джo]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 15:08



Можеш да я задържиш ако самата тя иска да бъде задържана,но ако е твърдо решена нищо и никой не вярвам да могат да я спрат.Това обаче..да си твърдо и 100%-тово решен рядко се случва.Незнам как е в твоя случай.
Съжелявам ако съм повторила отговора на някой от другите хора,но нямам никакво време да ги прочета сега.
Късмет!



Тема Re: да задържиш жена ?нови [re: Джo]  
Автор ice_stone (малко,нацупено)
Публикувано26.07.04 20:32



винаги може...ако е имала някакви чувства,винаги може...опитвай-при жените всяко не значи да, а да-направи го веднага

животът не се мери с броя вдишвания, които правим,а с моментите, които спират дъха ни!


Тема Re: да задържиш жена ?нови [re: Джo]  
Автор galiusha (истинска)
Публикувано27.07.04 15:09



"Ти дори не разбра
защо си отивам.
Може би - просто каприз,
просто - женска игра?
Ти нищичко не разбра.

Аз ти бях само неделна почивка,
само радост на дребно -
някаква малка потребност -
като цигарата,
като чашата вино,
като книга с красива корица.

Много исках и много ти давах.
Ти, по-малкото си избра.
Върви. Можеш всякъде да го получиш.
Просто друга марка цигари,
неделя с нова програма,
друг етикет на бутилката.

Но ти си още в мен,
като дъх замайващ на билка,
като горчивина на пелин...
И защо те обичам още?
Просто съм си такава.
И кой знае защо -
теб съжалявам."
Станка Пенчева




Тема Re: да задържиш жена ?нови [re: Джo]  
АвторДжo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 17:11



Благодаря ви за мненията ...

Луд съм по тази жена ... и даже всичко да е на празно ще се пробвам.
С риск да я загубя за винаги ... искам всичко или нищо !

Направо се чудя от къде ми дойде това ... всичко въреше просто чудесно ... разбирахме се идеално. Никога ме сме се карали, което май не е много добре.

Преди няколко месеца се случиха много неприятни неща с мой роднини, които не ми позволяваха да и обръщам достатъчно внимание ... да я водя нагоре надолу и да се забавляваме заедно. Всичко слава богу приключи и тъкмо си мислех че е дошъл момента в който ще и се отдам изцяло и тя ми заяви, че много е мислила и иска да се разделим !!! Това и желание било още от преди да ми се случват неприятностите и те не били мое оправдание.

Не съм и правил достатъчно комплименти ... часове стояла пред огледалото и не съм забелязвал ... изчезнала е тръпката и не искала да е повече с мен :-(
Вярно е ... не бях на ниво :-( Но не съм усетил да е имало предупреждение ... не съм усетил нещо да не и харевса ... просто един дем ми съобщи ужасната новина. Седмици преди това направихме резервация за море, на което бях сигурен, че ще си изкараме жестоко ... а сега всичко отива и се превръща само в неприятно чуство :-(

А точно в този момент съм готов да и дам всичко което иска от мен ... а тя не ми позволява ... явно иска да остане сама за извесно време ... или си е намерила друг, който харесва повече ... мога само да гадая
"Недей да се опитваш да ме спечелиш отново ... само ще се намразим"

Тъкмо решавам да и дам време в което да е сама и да не и досаждам и тя започва да ми се обажда ... пожелава ми лека нощ или просто да ме чуе.

Не ги разбирам жените ...
ОБИЧАМ Я !

Какво да правя ?



Тема Re: да задържиш жена ?нови [re: Джo]  
Автор ghiacciata ()
Публикувано28.07.04 19:15



В много случаи ние самите не се разбираме а ти искаш да ни разбереш Моито мнение е да не се отказваш независимо какво ти е казала....Може би иска да види колко барзо се отказваш.Според мен тя точно това иска още повече щом ти се обажда.



Тема Re: да задържиш жена ?нови [re: Джo]  
Автор eднopor (непознат)
Публикувано28.07.04 19:50



"искам всичко или нищо ! " е тук ти е грешката. Твоето всичко нейното всичко ли е?И на всяка цена, с цената да се намразите ли "ще се пробваш" пак?
казала ти е , че е изгубила тръпката. Представи си някой да е около теб , без усещане за теб?Кой страда в този случай? Ти ли?! едва ли/Ти ще си доволен че си постигнал 'всичкото" , лъскай си си егото.И както не си усетил предупреждние, или нещо си - (няма начин да не ти е давала знаци!), пак няма да ги виждаш, заслепен от собственото си доволство , че я имаш.

защо ти се обажда ли? Нали не сте се разделили с путки-майни? ти я обичаш. и тя те е обичала.обичали сте се.нормално е да се чувате от време на време. Това че мисли за теб, най-малкото означава , че все още те чувства ценен като човек

п.с. Смайли ти е отговорила най-истинно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.