Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема kak da se promenia???нови  
Авторmalkata (Нерегистриран)
Публикувано14.08.04 04:11



zdr na vsi4ki,oh ne znam ot kade da zappo4na !
ami neka da e taka:
1. mnogo lesno se vlubvam?
2.sled tova obi4am do poluda
3.otdavam se iztzialo na 4oveka do sebe si,za6toto sam vlubena i go obi4am
4.o4akvam da mi se otvarne sas sa6toto,no mai vse ne sam dovolna(ili az iziskvam mnogo ili i az ne znam)
5.kato vidia 4e mu se vijda kraia stradam kato luda
6.kato doide kraia umiram ot maka i pla4a pone edna sedmitza bez spirane(den i no6t),ne se hrania,ne izlizam,ne iska mda govoria s nikogo
7.sled edna sedmitza jestoko stradanie i bolka,sam kato 4isto nova i s gordo vdignata glava prodaljavam da jiveia jivota si!
8.i taka do sledva6tiat pat
E kajete mi mili moi kakvo e tova?kakvo e tova sartze koeto imam?kakva e tazi lubov?kakvo e tova stradanie?
tolkova mnogo vaprosi v glavata mi i prosto naistina iskam da se promenia,kakvo po to4no i az ne znam ,zatova iskam pomo6t ot vas!
Moje bi ne triabva da obi4am taka,no to ne pita kato doide!moje bi ne tribva da iziskvam tolkova mnogo ?moje bi ne triabva da sam tolkova pripriana?moje bi ne triabva da slagam krai tolkova lestno i barzo!
Eto sega sam s edin maj,samo da kaja 4e e zodia Rak(vsi4ko stava mnogo bavno) i napravo otka4am,i vseki den si povtariam:" spokoino,iska se tarpenie"
ne znam kakvo drugo da kaja za sebe si ,osven da vi osatvia vie da se izkajete!6te otgovoria na vseki edin vapros!!!



Тема Че защо ти е?!?нови [re: malkata]  
Автор Пeдя чoвek (1 u 80)
Публикувано14.08.04 07:06



Екстра си си така !
На възраст до 25 години-така трябва да обичаш и страдаш.Само гдето...ако наистина се улавяш че си прекалено взискателна ...то трябва да поработиш над това.
Колкото до промяната...тя сама ще настъпи.Даже,може да дойде време да съжаляваш че е настъпила и не можеш да обичаш и страдаш както преди.С мен така стана.
няма от какво да се безпокоиш наистина.
Весел уикенд!

Зъб за з... усмивка,
око за обич


Тема Re: Че защо ти е?!?нови [re: Пeдя чoвek]  
Авторmalkata (Нерегистриран)
Публикувано14.08.04 07:51



znae6 li to4no tova e,kak moga da obi4am vse s kogoto sam,prosto se privarzvam i se otdavam bez nikakvi zadrajki,za6toto smiatam 4e na vseki mu se polaga obi4 i lubov,ne kato drugi ,koito sa bili naraneni i kazvat az pove4e niama da obi4am! az ne smiatam 4e edin 4ovek triabva da strada ot nespodelena obi4,zaradi gre6kite na predi6nia priatel na dadenia 4ovek!
ta ne znam dali sam vziskatelna(mai ,mai),prosto znam 4e davam mnogo i iavno iskam dosta!i naistina bih iskala da promenia no ne znam to4no koe!dobre ti bi li mi obiasnilkak moje da obi4a6 ludo i sled tova za edna sedmitza (tejka de) ,da si kato nov???
trudno mi e da go poviarvam,ami ako ne sam sre6tnala istinskata lubov i obi4?ako tova sa si moi predstavi?ako prosto sam bila izlagana v na4aloto za lubovta i da sam ostanala s pogre6ni razbiirania?kak da si pomogna kaji mi ???
PS: znae6 li radvam se 4e to4no ti mi otgovori,za6toto ti 4eta mneniata ot dosta vreme i mi haresva kak razsajdava6!vse pak 6te sam ti blagoddarna,ako mi dade6 o6te niakolko iz4erpatelni otgovora ,ako ti se zanimava!!!



Тема Re: kak da se promenia??? [re: malkata]  
Авторчepвeнyшka (Нерегистриран)
Публикувано14.08.04 08:31



Девойко мъри хубава,
въпросът ти е повече за клуб астро. Подай мила ден месец година час място на раждане и златна моя всичко в теб като написана стара книга ще стане ясно..:))



Тема Re: kak da se promenia???нови [re: malkata]  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано14.08.04 12:15



Някога ще срещнеш и истинската Любов.
Тогава няма да ревеш, няма да се тръшкаш, просто ще пожелаеш да умреш, да те няма.
И няма да трае седмица тъй нареченото страдание, ще трае винаги, когато мисълта ти се връща към него.
За теб няма да има друг - нито сега, нито преди, нито след.
Никога повече няма да се усетиш като нова, никога. Вече ще си друг човек, независимо дали е споделена или не Любовта.
Очите ти ще потъмнеят, сърцето ти ще се изпразва от съдържание при всяка мисъл за него.
Подготви се от сега.
Някои хора не оцеляват след това.
А ако никога не ти се случи - вдигни курбан и благославяй Господ, че ти е спестил това.

А дотогава - радвай се на живота, защото няма да има после.


If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: kak da se promenia???нови [re: reader]  
Авторoбeзвepeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.04 13:54



много добре казано. трябва да се изпиташ нещо за да можеш да го осъзнаеш. страшно е, но е истина.



Тема Любовтанови [re: malkata]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано14.08.04 14:59



е чаша от която се пие бавно - иначе скоро и се вижда края.

UB40 !



Тема Нищо ново тогаванови [re: malkata]  
Автор Пeдя чoвek (1 u 80)
Публикувано16.08.04 09:49



Е,щом си ми чела глупостите и другаде,то...едва ли мога да напиша нещо ново за теб!Не съм си променил много мненията,та щом ги познаваш вече-то знаеш и какво бих ти отговорил тук.
Верно че има хора които така практикуват.И имат своето право.Въпрос на избор е.Кой което по-му приляга на характера.Едните по-бързо остаряват от другите.
Даваш много-очакваш също толкова.Логично е ,но... Любовта не е търговска стока.При нея е нормално да се дава или получава повече.
Това че за седмица "ставаш като нова" е някаква твоя чудатост явно.И добре че я имаш.Не ти и трябва да "боледуваш " по някаква прекъсната връзка с месеци!
Естественно че доста неща са си "твои представи".Въобръжението играе важна роля в началото на любовта.Без него...трудно бихме могли да се влюбваме въобще.Звучи странно но е факт.-Опознаваш само отчасти даден човек.Харесваш това което си опознал и оттам насетне въобръжението ти започва да фантазира че той може да е и още по-... или че и останалите му характеристики да са все така отговарящи на твоите изисквания.Един вид-това ни се иска,това си и мислим.Тези ни мисли са плод на фантазии обаче.
Така става,че вече сме се влюбили преди да опознаем достатъчно обекта на обичта си.Когато обаче опознаването продължи-то тогава идва и разочарованието.Но ... човека не е виновен че не е такъв,за какъвто сме го мислили(фантазирали) в началото,нали?!?Няма за какво да му се сърдим толкова.
Ако предпочиташ ,можеш и да не даваш изява на въобръжението си.То...това започват да правят и онези другите,за които стана въпрос по-нагоре(дето остаряват по-бързо)

Зъб за з... усмивка,
око за обич


Тема Re: kak da se promenia???нови [re: malkata]  
Автор cuddly (дива)
Публикувано16.08.04 15:49



мойте поздравления за то4ка 7 - как го правиш тоя номер да си като нова само след една седмица тъга? Браво!




Тема Re: kak da se promenia???нови [re: cuddly]  
Авторmalkata (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 20:11



znae6 li ot edna strana se radvam 4e go imam tova zalojeno v men ,da sam kato nova samo sled 1 sedmitza jestoko stradanie,no pak moje bi i zatova iskam da se promenia,za6toto vseki pat se zamisliam kak moje da e taka?kak moje tolkova barzo da mi minava(ne 4e vijdam smisal v mesetzi stradanie,sled kato znae6 4e vsi4ko e svar6ilo)
no vseki pat si mislia 4e ne sam sre6tnala istinskata lubov i moje bi zatova e taka,ili pak ne sam razbrala kakvo e istinskata lubov,ili si obi4am po moi si na4in ,koito az nari4am lubov!
ne znam vsi4ko e tolkova obarkano v glavata mi,4e ve4e ne znam kakvo da mislia,kak da se 4uvstvam,dali da obi4am,dali moga da obi4am i t.n.,zatova i vi pomolih da mi kajete kakvo e tolkova gre6no v tova koeto 4uvstvam ,4e se 4uvstvam tolkova vinovna i bezsilna pred 4uvstvoto nare4eno "LUBOV"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.