Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Хей!Породата..нови  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано05.05.04 02:03



дето се надушваме....
Уж да не е като нова тема...ама май трябва да си попитам...
Склонни ли сме на това...и характерно ли е ...за романтиците...




Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..

Тема Re: Хей!Породата..нови [re: MЪЖжжж]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано05.05.04 02:50



много силно ти звъни мотора, нищо не ти се разбира... за какво говориш?

може ли по-силно?

closer than appear


Тема ОК!По-ясно.нови [re: Lora_C]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано05.05.04 20:50



Склонни ли са романтиците да виждат красотата /материалната или духовната/ дори в неща....които обществото е посочило като грозни...или неправилни...
Е, може и да са ни твърде големи розовите очила...но все ми се струва, че красотата може да се намери и в много грозни неща....Хората отглеждат и тарантули...все пак...

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: ОК!По-ясно.нови [re: MЪЖжжж]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано05.05.04 20:55



да виждаш красота в неща, които обществото е табелирало за грозни, значи ли че си романитик?

Красотата ли е романтиката?

ако изхождаме от този ти довод, значи ли че всички например футболни фенове, за които футбола е най-красивата игра са романтици?

closer than appear


Тема А що не?!нови [re: Lora_C]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано05.05.04 23:12




Е, аз не обичам да гледам футбол...то, както и секса предпочитам да го играя...ама това не значи, че не трябва да намирам нещо приятно във футбола...

Лори!А ти защо се хващаш все за думите? Това дет съм се чудел винаги за мисленето на жените е...защо наслагват поне 20 тълкувания върху прекия смисъл на думите.../за които и аз не съм могъл дори да си помисля, че могат да се наслагат.../...или просто се опитваш да ме клъвнеш където ме свариш??!Или просто който и мъж да свариш...
Ако някой те е наранил...все си мисля, че не би трябвало да прехвърляш калъпа върху всеки дето срешнеш...
или за теб всичко е проза?
Не може ли все пак човек да намира приятни /айде да ги поставим в категорията красиви/ неща във всяко нещо наоколо...или трябва да се вглеждаме непременно в недостатъците и гаднярщините...
ОК.Няма да слагаме табелки...романтик, НЕромантик...простак,културен..или квото там се сетиш...Да не говориме, че всеки човек си има и двойнствена природа...както и монета няма с една страна...
И накрая...ми ДА! Що не!.Може аз да не намирам нищо "красиво" във футбула...ама феновете да намират...и за тях нама значение ...черните каси....лошите трансфери и резултати...псувните..на Камата..скапаните реклами по оградите..нагласеното съдийство...мутренските пари спонсориращи...и т.н.
Това ми беше и въпросченцеато...можем ли все пак да търсим красотата там, дет привидно я няма...
или все още ми звъни много мотора?...това е от 2-то бутало...избило е сегментите...ама пък каква хуваба следа оставям в небето от сиво-синкав дим след лупингите...

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..

Редактирано от MЪЖжжж на 05.05.04 23:25.



Тема Re: А що не?!нови [re: MЪЖжжж]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано05.05.04 23:27



а аз да те питам ли защо мъжете като теб все всичко ми прехвърлят на мен и веднага си изтъкват дълбоките си заключения, относно моите взаимоотношения с мъжете

Мога да ти кажа и да ти докажа с мъже винагии се разбирам 100000 пъти по добре отколкото с жени

ОПИТВАМ СЕ ДА МИСЛИМ ЗАЕДНО, АКО щЕ ТИ Е ПО-ЛЕСНО ДА ВЗЕМА ДА ВЛИЗАМ С МЪЖКИ НИК?


въпроса ти и ако да е интересен предполага почти философски отговор

като искаш по-конкретно кажи кое на теб тои е романтично, което не е прието за такова от обществото

за мен определено тарантули, крокодили и змии не са ми никаква романтика, даже и по ТВ ми настръхва козината:-))))

а и аз нямам абсолютно нищо напротив от стандартните романтики, или по-точно от комбинацията им

харесва ми някой да мисли по разширено от мен, да има по богата фантазия, това малко трудно де ,ама да кажем да е в друга посока, на теб защо да не тои харесва

и за мен във футбола имам много романтика и страст и много хумор от моя страна, мноооого приятни ако не и романтични в общоприетия смисъл неща имам свързании с футбола

аз не знам каква е тая мания в дир на всичко да се слага табела, това сега любов ли е, ама това сега романтично ли е , ама аз романтик ли съм???? какво значение има?

аз ще съм много по доволна да прочета кое нещо е предизвикалло романтика в теб

интересно е чев в английския за да се определи една връзка за любовна, се казва романтик релейшъншип

айде разказвай

closer than appear


Тема Re: А що не?!нови [re: MЪЖжжж]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано05.05.04 23:32



надявам се имаш хуууубав шарен парашут, и като се приземиш, можеш да го използваш за плажен чадър, да не става зян, тъкмо -големичък, да можеш да побереш всииичките си фенки там

closer than appear


Тема В предишното добавихнови [re: Lora_C]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано05.05.04 23:38



още малко думички.
Прочети го пак.
А романтичното...ами и линка е този отговор...Аз.БАСТИОНА НА СЕМЕЙНИТЕ ЦЕННОСТИ...останах безмълвен и очарован от едно въпиющо...изневярство..и дори бях очарован от чувствата ...и ги приех въпреки ценностите, които са ми наслагвани с годините...36-не са малко...
Също се очаровам от промяната в себе си...Преди години...най-вероятно щях да ги пориая /вътрешно/ тези ...двамцата. Или поне да не им обърна внимание...А сега..благодаря им виртуално...за нещо, което са оставили в мен...нещо топло и ...според мен красиво...

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Обидих ли те?нови [re: Lora_C]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано05.05.04 23:43



По някакъв начин?...Ако е така ...извинявам се...но това са бариерите пред кратката писмена форма на разговор...
Влез в КЮ-то с номера от профила ти.Пуснах ти заявка за оторизация....

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: Обадих ли те?нови [re: MЪЖжжж]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.05.04 02:22



ако аз си правех изводи за теб, както ти за мен, че щом приемаш всяка нежна думичка като флирт, значи жените в твоя живо трябва да са някакви фригидни терористки, а? Хубаво ли е така?

чудя се защо трябва все да се врем под юргана на другия а не можем да водим един нормален , весел, непринуден и приятен разговор

Защо трябва темите да изглеждат като разговори на някакви изкуфели старчоци в кварталната ОФ организация а не като на интетлегентни хора, които могат да намират и удоволствие и смисъл в споделянето на идеи, теми, мисли , смешки и каквото ни се иска

аз дир-а, няма да го променям, чудя си се само

имаш фантазия? ами и аз имам, не е ли по-интересно да си фантазираме заедно, а не всеки за себе си от някаква криворазбрана ( каква дума да използвам сега) онлине комуницация

аз поне съм далече, страшно няма, няма как да те пресрещна на улицата , а и да можех пак нямаше да го направя

не може само аз да съм такава

честно взе да ми писва , да ме изкарват мъжемразка или изтормозена от ужасни мъже или ...айде не ми се приказва, че само се ядосвам

като питаш за романтиката, разкажи ми нещо, и аз ще ти разкажа, и всеки които се включи в темата ще разкаже, би тябвало да може

ама не става

а романтиката би следвало да е споделена

не ти ли се иска като видиш нещо красиво да го покажеш на някого?

оторизацията невъзможна

closer than appear



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.