Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 23.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Обещание..нови [re: Kopaлaйн]  
АвторBold (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 07:59



Целувам голото ти тяло,когато вън изгрее луната.Опитвам се да го затопля с моя дъх...косите ти ..някога ме обвиваше с тях,и ме топлеше...а сега ..всичко е толкова черно и тъмно..само тялото ти отразява лунната светлина...Галя те и се опитвам да изтрия болката която те сковава..Изкъпвам те във лунният дъжд,под дъгата..дано отново да добиеш цвета на моите мечти..дано те извадя от съня,в който бягаш...Разбери искам да ти дам частица от моята душа..и тя да бъде само твоя...да ти даря дори за миг..спокойствие и топлина.
Със теб отново под
слънцето да бягам
да те галя без умора,и без свян.
Но дълъг път сега ти предстои...път във нощ изпълнена със бури..Вземи ме с теб..не искам отново да остана сам..Не разбираш ли..Вземи ме дори и като факел нейде по пътя изгоря......
да целувам косите ти
и под дъгата ново утро
заедно да срещнем.



Тема ....нови [re: Bold]  
АвторKopaлaйн (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 17:40



...Страстта се съсредоточи в звука на всяко мое действие....
...Ти беше с мен..когато пътувах..показваше ми как да видя по ясно звездите...и да, те наистина бяха ярки.....като капчиците на чадъра след дъжд............Живота стана ритъм, а плавността му бе изцяло зависима от
Темпото...ти знаеш нали?....И в тази хармония намерих зараждащата се интимност....това е...истинския ми глас - моя естествен цвят и характер...Може би вече е твърде късно да спася ноща....
..Гнева ми се превърна в стимул...Сетивата ми възприемат само малка част от реалните деиствия в моята вселена...къде съм?...
...Загубих се в тази объркана вътрешна тъмнина...
Покоят...
...защо изисква извънсетивни умения?..Ще ми помогнеш ли да премина през булото на свещенната тишина....?....
Нощем когато се почувстваш сам...избери си една звезда....аз ще бъда тази която ще изпълва твойте желания....



Тема Нали...нови [re: Kopaлaйн]  
АвторBold (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 20:15



Нали ме попита как да доидеш при мен..как да почувстваш слънцето..Ще се опитам да ти го покажа,в твойте шепи да го върна...Това е пътуване не само през ноща...пътуване през време и пространство..Телата са тежки..те остават доло в покоя на топлото легло..прегърнати и отдаващи се..вземам душата ти и ...със нея поемам по дългият астрален път..Там има толкова цветове които с думи не мога да опиша...Но ти ги знаеш..виждаш ги във твоят сън..и сега те те преследват,дори и през деня..Има светлина и красота..но има и дълбоки бездни..Внимавай сама по този път не тръгвай...Гневът..остави го тука доло на земята..Там душите могат да пируват..И покоят,така желан от теб..Но имам ли право сега да ти разкривам тия светове??...А ако не желаеш да се върнеш..ако желаеш завинаги във тях да се изгубиш?..Тогава как ще те намеря..как при теб отново ще се върна?И как в света ще те повикам пак..когато усетиш.другата вселена....



Тема Re: Нали...нови [re: Bold]  
АвторKopaлaйн (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 14:57



...Тази нощ....Бъди!...само за мен...и аз ще ти разкажа за...тъмната част на Луната....



Тема Re: Ще те имам.....нови [re: Kopaлaйн]  
АвторKopaлaйн (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 00:58



...не ме страх да кажа сбогом на съня....
..не ме страх да кажа сбогом на илюзията.....
..не ме страх да кажа сбогом и на теб...
..може би ще се срещнем в някой друг живот......може би...
Не говори...не споменавай нищо...мълчанието е облекчение...за мен
...ще се размия в мъглата като вик...
...ще изсъхна като капка изгаряща на слънцето...
...и не искам ти да идваш с мен...не и сега....
...запази Пролетта за други очи...запази цветовете за други ръце...
не разбираш ли?...самотата е по всеобхватна когато знам че ти си просто една илюзия....
...Прости ми....Сбогом!



Тема Сбогом.нови [re: Kopaлaйн]  
АвторBold (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 01:06



Дочух молбата ти...И сега си тръгвам...Мълчаливо протягам ръка за да те докосна за последно..да те погаля и само с устни да мълвя...СБОГОМ ...за последен път....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.