Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Наистина ли ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови  
Автор ИЛEЙH (***)
Публикувано17.12.03 19:59



.......господи, омръзна ми.....
....наистина ли всички са толкова щастливи или всичко е един огромен маскарад.........?.....
наистина ли съществуват романтични..спонтанни и естествени мъже, с каквито се хвалят повечето ми приятелки.......наистина ли и мъжката половинка може да обича, без само да те използва ...........и защо все попадам на самовлюбени егоисти, за които ти си само поредната бройка.....или пък искам твърде много?.........Нима вече е прието връзките да си съществуват без чувства....докато единият вземе всичко от другия и после го остави......такава ли е модата днес на нашата високо-цивилизована планета.......Само на мен ли ми пречи това или и щастливите не са чак толкова щастливи............или пък просто трябва да се примиря, че нямам късмета да го срещна и да бъда обичана истински...не само да давам, но и да получавам?....

SENSUA ERGO SUM


Тема Re: Наистина ли ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови [re: ИЛEЙH]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 22:01



Наистина има щастливи хора (от 20% до 60%) в зависимост от времето, мястото и обстоятелствата. Тези 20% могат да са щастливи при почти всякакви обстоятелства, т.е. при тях щастието е вътрешно качество. Друго нещо характерно за щастливите хора е, че обикновено чуждото щастие ги радва, дава им сила и крила. Не мисля, че това се научава, то пак си е вътрешно качество.
Поздрав, ЕлКап



Тема Re: Наистина ли ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови [re: ИЛEЙH]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 22:17



Нямаш късмет.
Не са всички толкова щастливи.
И господ изобщо не го интересува, че ти е омръзнало. Той от никого не се интересува. Само от себе си.

Удовлетворена ли си от този отговор?



Тема А готова ли си да кажешнови [re: ИЛEЙH]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано17.12.03 22:58



"Искам да намеря своето щастие в твоето"?

А Илейн?

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: Наистина ли ВСИЧКИ СА ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ?нови [re: ИЛEЙH]  
Автор т.Ы (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 03:58



Хмм... И аз това се чудех... за жените.

Етнорап?


Тема ей ти отговор на ЕДНА жена...нови [re: т.Ы]  
Автор Free Soul (свободна)
Публикувано18.12.03 09:23



Аз съм щастлива..."Наистина"... За "толкова" - не знам...
Как се степенува Щастие?

Enjoy Life!


Тема Степенува сенови [re: Free Soul]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.12.03 10:56



ендорфин, по-ендорфин, най-ендорфин

UB40 !



Тема Re: Степенува сенови [re: jamie]  
Автор Free Soul (свободна)
Публикувано18.12.03 14:14



По времето, когато си "най-ендорфин", обикновено не си на себе си, тъй че може да се възприеме и като момент на умопомрачение...

лллнякаква приказка ли имаше за лудите, дето били "най-щастливи" ?

Enjoy Life!


Тема Re: А готова ли си да кажешнови [re: MЪЖжжж]  
Автор ИЛEЙH (***)
Публикувано18.12.03 17:35



....разбира се, че да..........само че не откривам никакво щастие в човек, който не може да обича....той просто живее и се усмихва....но не е истински щастлив........а аз обикновено съм ужасно щастлива, когато успея да предизвикам усмивката на човека до мен.......
но може би е по-правилно да кажа "Искам да ми Помогнеш да открия своето щастие в твоето.....защото ако той не отвори сърцето си и не ме пусне вътре.....аз никога няма да бъда истински с него или неговото щастие.....

Редактирано от ИЛEЙH на 18.12.03 17:39.



Тема Re: А готова ли си да кажешнови [re: ИЛEЙH]  
Автор Sagitta (стреличка)
Публикувано18.12.03 22:29



" не откривам никакво щастие в човек, който не може да обича"...ей това не мога да разбера! значи щото не влиза в определена схема (в случая твоя), за изразяване на обич това означава, че другия не може обича. И и какво значи "не е истински щастлив"? пак според твоята визия за щастие ли? та ти не вярваш , че хората може да са щастливи, щом задаваш въпроса "не е ли това маскарад".Дали не си прекалено взискателна?..в любовта не може да изискваш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.