Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема if I could flyнови  
Автор Sagitta (стреличка)
Публикувано06.11.03 16:13




I've got dreams inside
I need to realize
My faith has grown
No fear of the unknown
...
If I could fly
Like the king of the sky
Could not tumble nor fall
I would picture it all
If I could fly
See the world through my eyes
Would not stumble nor fail
I could ravage my jail
....


случвало ли ви се е нещо..събитие, прескачане на поредна бариера...каквото и да е.., да ви отприщи да правите неща , които по стечение на обстоятелства сте задържали?

имате ли бленувани , но буферирани ,но пък не спиращи да поддържат стремежа ви за летеж, желания



Тема Re: if I could flyнови [re: Sagitta]  
Автор Илиянa ()
Публикувано06.11.03 10:37



Циклично ми се присънва, че летя. Сънят е винаги абсолютно един и същ.:
В двора на старата ни къща, където съм отраснала, имаше топола. Облачно е, късен следобед, хладно. Навярно, ранна пролет. Толкова тихо е, че се долавя трептенето на въздуха. В такова безветрие тополата изглежда още по-висока на фона на останалите дръвчета. Оглеждам се дали няма някой наоколо, който би секнал порива ми, и започвам да се подготвям за поредния си опит. Едно неистово съсредоточване във връхчето, поемане на дълбок дъх и ...разперване на ръце. Политам. Винаги е адски лесно и същевременно - адски учудващо. Всеки път знам, че и преди съм успявала, но и страхът, че този път няма да мога да проконтролирам полета си, не ме напуска. А това, по дяволите, е адски важно. За мен. Да стигна върха на тополката, да надникна в комините на съседните къщи, да преследвам първата най - висока точка, изпречила се пред взора ми. После следващата. С упованието в завръщането на земята. Най-интересното е, че през цялото време проверявам способността си за спускане. Нагоре, нагоре, - толкова лесно е, чак плашещо. Усилието е свързано със загубата на усещането за тежест на собственото ми тяло. Напрягам силно всички групи мускули, за да възпра левитацията. И плавно се приземявам. Събуждането ми е свързано винаги с чувството на гордост и...облекчение.
Питаш за отприщване. Да. Не мога да фиксирам конкретно събитие, но познавам до болка играта на въздържание. Почти всеки ден от реалността ми наподобява летателната сценка от съня. В състояние съм непрекъснато да се изненадвам от собствените си възможности. И да бдя за мига. Оня, в който ще бъда единственото обстоятелство, па макар и във вечно обективната реалност.
Не върви, някак си, съгласи се, да се литнеш във висините, когато от теб се очаква да сътвориш поредната безоблачна, семейна вечер.
Остави се, с тоя мой пусти стемеж към хармония, най-много до кривата круша да допъпля!




Тема Re: if I could flyнови [re: Sagitta]  
Автор Billyana (почти същата)
Публикувано06.11.03 16:13



Най-съкровената ми мечта е да имам свободата да правя това,което искам.
Да бъда такава,каквато съм и това да не наранява никого.
Желанието ми е непостижимо,знам,но това не ми пречи да се захласвам по него.



Тема Re: if I could flyнови [re: Sagitta]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано06.11.03 22:08



Да се влюбвам например. Нее, не ме хокайте, че съм женен. Никой не може да управлява сърцето си.
През последните две години се влюбвам два пъти. Колкото и да се пазя от това, защото ще нарания други хора, които намат вина. Е, нищо. Не чакайте пикантерии.
Втория път беше на връщане от холандия в самолета. Срещнах прекрасно, умно и красиво българско момиче. Имаше моите мечти, моите интереси, а бе въобще срещнах себе си в женски образ (е не толкова грозен като мен. :-)))). Бях СВОБОДЕН (нееее, веднага обявих, че съм женен-не нося халки, железца и телове по тялото си). Бях далече от хората и близо до звездите. Бях в облаците и над тях. Летях. А това е изглежда любимото ми занимание. Мразя полетите с прекачване, но този път просто проклинах директния полет. Момичето си е в холандия, а аз у бугарско-както разправят западните ни съседи. То май вече не е бугарско, а БЕГърско. Щото много умни млади хора напуснаха.
Е сега имам хубав топъл спомен от двучасовия полет. Мисля, че ще ми стигне до нова година.


Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Е стига де...нови [re: MЪЖжжж]  
Автор KupoМодератор ()
Публикувано07.11.03 11:52



поне един иця намбър не си ли разменихте ???



Тема Re: if I could flyнови [re: Sagitta]  
Автор Yassen ()
Публикувано07.11.03 23:16



Летиш си ти, кой може да Те спре?!

Красотата ще спаси света...


Тема Хелоуиннови [re: Sagitta]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.11.03 00:19



винаги са знаели какво говорят (пардон - пеят)....

UB40 !



Тема Re: if I could flyнови [re: MЪЖжжж]  
Автор Sagitta (стреличка)
Публикувано08.11.03 01:32



мммм, влюбването е приятно поривче...e..ако те отнесе...




Ако животът ти поднесе лимон,направи си лимонада



Тема Винаги съм се чудел ...нови [re: Илиянa]  
Автор KupoМодератор ()
Публикувано08.11.03 12:56



тая крива круша...щом толкоз време не са я отсекли с цялата и кривост-дали пък не са и сладки крушлетата,та затуй...?



Тема Re: Ъхъ!нови [re: Kupo]  
Автор Илиянa ()
Публикувано08.11.03 23:49



И за компот уйдисват...Зима иде. Алал да й е кривинката!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.