Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема bla-bla  
Авторmaia (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 04:41



predi 5 meseca skusah s 4owek,koito mnogo obi4ah i mai o6te obi4am,ottogava imah nqkolko vruzki koq ot koq po neseriozni ,koq ot koq po-bez byde6te...ta prosto neznam kato go vidqh toq klub s taq romantika i ne6to me prisvi syrceto,a be jenska mu rabota:),koi znae i na mene ve4e kwo mi stava,jivota si mi go biva roditelite mi sa svestni,u4a si kato horata,i pari imam,daje ku4eto mi ne me hape..mnogo 4esto,ne sum kraino nepriqtna na vun6en vid,ne daje sum si hubava:)i skromna..oba4e mi e ...prazno.........dokoga?



Тема я, това не го разбрах!нови [re: maia]  
Автор Rhayne lre (weird)
Публикувано04.11.03 05:37



защо мислиш, че хoрaта, които нямат това, което ти имаш и смяташ за предимство, трябва да се чувстват така, както ти се чувстваш, а според теб иммено заради всичко, което си изброила, не би трябвало да се чувстваш така, обаче ти продължаваш да си се чувстваш?
баси логиката!

You're just jealous, because the voices talk to me!


Тема Re: я, това не го разбрах!нови [re: Rhayne lre]  
Авторmaia (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 06:25



logikata e ubiistwena prosto....misulta mi ne be6e takava-da kazvam kwo imam ili nqkakwi hvalbi naduvki ili ne6to ot toq rod,ne sme se razbrali ili po to4no ti mene ili az ne sum kazala kakto trqbva,nevermind, misulta mi be6e 4e po ob6to prietite zakoni trqbva6e da mi e po-veselo i sega mi e 4udno 4e ne mi e taka,razbrira6 li?nali edna golqma 4ast ot horata se stremqt kum pari,uspeh,da pravqt vpe4atlenie na protivopolojniq pol i t.n.--e i?6te kaje6 4e sum povurhnostna i sum se stremila kum povurhnostni ne6ta(moje bi pone 6te si go pomislish ako ne drugo),no v edin moment sled kato si preminal mnogo prepqtstviq i si izdurjal na mnogo gluposti (zaslujeni i nezaslujeni)prosto ti e vreme da si 6tastliv,a ne si
towa imah predvida,ne "хoрaта, които нямат това, което ти имаш и смяташ за предимство, трябва да се чувстват така, както ти се чувстваш" kakto ve4e otbelqzah ne sme se razbrali



Тема Re: bla-blaнови [re: maia]  
Автор Fire walker ()
Публикувано04.11.03 07:14



Не се отказвай от мечтите си, от идеала си за любов, за връзка...
Всички минаваме през всякакви отношения....понякога са само секс, понякога и още нещо, понякога са ЛЮБОВ...Радвай се на каквото имаш,но не забравяй какво искаш!Помни я тая любов и си дръж на нея...Иначе ти загива душата.И тогава няма смисъл нищо друго...И пак ще "ти се напълни"

поздрави

Редактирано от Fire walker на 04.11.03 07:16.



Тема Често срещана грешка -нови [re: maia]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.11.03 11:30



"след като живота ми е наред, защо имам проблеми с чувствата си ?"
Накратко - дефиницията "наред" е тотално объркана. Иначе нямаше "нещо да липсва".

UB40 !



Тема Re: я, това не го разбрах!нови [re: maia]  
Автор Rhayne lre (weird)
Публикувано05.11.03 05:51



Добре, дай пак отначало Защо скъса с гаджето? Той ли ти липсва? С такова впечатление останах и първия път, и сега.

Това, което ти пишеш ми изглежда като някакво оправдание пред самата теб. Имаш всичко, а не ти е комфортно в собствената ти кожа. И защо? Защото е прието (едва ли не) човек да е щастлив след като всичко, което ти си изброила, му е наред.
Да, ама не, както виждаш.
Има една приказка "Животът е всичко това, което ти се случва, докато ти си правиш планове".
Не се опитвай да живееш чужди мечти. Остави съдбата да те води, стига шаблони.

You're just jealous, because the voices talk to me!


Тема В този случайнови [re: maia]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано06.11.03 22:26



аз имам "повече от всичко". И въпреки това пак ме боли от време на време.
За скапаната ни държава в която в началото на 21 век джапаме из калта, тока и водата са като в дискотека, нравите са като на говеда, боли ме за родителите ми мизерните пенсии и проиграни мечти, боли ме заради приятелите ми, боли ме и заради мен самия.
Май романтиката винаги я свързваме с някаква тъга. Щото лошото преобладава, а хубавото е кратко.
Та съвсем нормално се чувстваш. "Всяка раздяла си е една малка смърт"-цитат.

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: В този случайнови [re: MЪЖжжж]  
Автор Yassen ()
Публикувано07.11.03 23:54



Напоследък само в действието, породено от знанието за тъгата на другия, намирам изход от нея!

Красотата ще спаси света...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.