Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Добър дееееееен !нови  
Автор нoвakoв ()
Публикувано05.10.03 17:03



Здравейте всички и ти Киро !

Да ви кажа честно... аз морето го имам. Е го, де е. Имам и машините, не са кой знае кво, ама ... машини са си. Едрите звезди на Фамагуста ги нямам, ама и моите не са за изхвърляне. Та какъв ми е проблема, с две думи- полека лека ме хванаха в капана на живота. Опомних се аз, обаче бях вързан жестоко.

Начи въпроса ми е- колко върви романтиката ? Горе долу, ориентировъчно... дето се вика...

Благодаря на всички и на теб Киро !



Тема Направо се двоумя дали да не заключа темката!нови [re: нoвakoв]  
Автор KupoМодератор ()
Публикувано05.10.03 17:13



Фамагуста не е актуална от времето на Черните полковници и разделението на Кипър,тъй че си си съвсем добре и във Варна.
А днес с тоя фьон мога да си представя какъв кеф е да се топнеш за последно и в морето,мама му стара,чак ме е яд,че не съм там...
Де да знам колко върви.
Зависи от валутата,с която пазаруваш...
Сещам се току-що за една -намира се в изобилие по това време-жълтите листа,които вече се търкалят по паветата и полетата...вече умиращи,но сбрали и фиксирали в себе си стотина летни дни слънчеви...

П.С. Заключването-за да не размислиш и да я изтриеш !

Редактирано от Kupo на 05.10.03 17:19.



Тема Можеше и да не става дума за секс...нови [re: Kupo]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано05.10.03 17:31



в тая тема, ше ти дам едно заключване

Досега нема случай в историята на дир.бг Киро, в който новаков да си е тръкнал тема. И знаеш ли защо- защото новаков мисли какво пише и като го измисли е убеден, че е умнотия

Замислям се обаче... ти си ми приятел, дали да не отида да топна дупата в морето... заради тебе така... обаче не, мързи ме... чесно ти казвам

Но да се върнем на темата... не знам как е при вас, но при нас все още нема много от тая валута... всичко си е зеленко, аха-аха да цъфне

Затова пък имам стадо гларуси, не е голямо обаче...дали струва неголяма романтика



Тема Топнинови [re: нoвakoв]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано05.10.03 23:39



дупата, те кефалите това и чакат цяло лято :-Р
Гларусите да ги домъкнеш на пазар Георги Кирков в София - може и пари да изкараш от тях !

Кирееее, заключвай ! Резето падна :-)

UB40 !



Тема Re: Добър дееееееен !нови [re: нoвakoв]  
Автор Fire walker ()
Публикувано06.10.03 01:11



Ти да я купуваш или да я продаваш искаш тая романтика?

Понякога по ай си кю тече такава романтика,че ми се завива свят,сърцето ми ще изхвръкне и ми се подмокрят политеДуг път на брега на езерото и по пълнолъние и прегрърната от мъж рева, и за никва романтика не се сещам...

Бе..тва дето живота може да ни върже жестоко си е факт...Ма въпроса е -може ли да не ни върже?Аз викам да опитам...


п.п с това "добър деееееен" се сетих за вица за вежливия лости така ли правиш?



Тема То нощ е вече:))нови [re: нoвakoв]  
Автор Paдинa ()
Публикувано06.10.03 01:57



Щом питаш да си кажа мнението:
1.върви ( в смисъл -струва) - забелязала съм ,че има дневна и нощна тарифа.
Ползват ли я два екземпляра даже двойно по-скъпа ти се вижда.:))
2. върви ( изминава)- знам, сигурна съм- Тя е държелива.
Света може да обиколи. Ако пътува с мен.:)

По морето преминаха тръпки...


Тема Започваш като Гецата и Мулетонови [re: нoвakoв]  
Автор KupoМодератор ()
Публикувано06.10.03 12:49



да си говориш в трето лице !
Безпокоя се за теб !
А и за топване е вече късно май-по Швейзарско валял сняг вече,чувам...



Тема Re: Започваш като Гецата и Мулетонови [re: Kupo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано06.10.03 23:41



Мдам, вярно е че езапочнал да говори за себе си в трето лице, но поне все още е в единствено число.



Тема Тенови [re: jamie]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано08.10.03 09:24



гларусите са тъпички, обаче не ного.
Мойте съм ги научил на някой номера... начи летят в пълен синхрон под формата на клин. Първия и двата последни на двата края държат червен флаг, а нощно време фенер /ако няма- газена лампа /. И пеят.
Два- три пеят фалшивичко, но на фона на останалите не се забелязва.
Иначе съм ги разделили на седморки. Всяка от тях отново в пълен синхрон пикира, грабва кифлите или баничките на групата туристи и се приземява на близък покрив.
Още не съм ги научил да връщат взетото, но стадото е младо, и това ще стане.

Също така много хубаво акат върху хора, което както знаем е поличба- че днес те огрял късмета.

Казвай де е тоя Георги, тоя Георги-тоя Кирков



Тема Re: Добър дееееееен !нови [re: Fire walker]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано08.10.03 09:28



Аз пък никога не съм харесвал виртуалния секс .
Причината- ше ти я кажа на едно друго място

А тва- на брега на езеро, по пълнолуние, с мъж... си е страшничко бе, как няма ревеш

ПП. Вица за лоса е култов, и на теб ли ти хареса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.