Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 05.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Kade moga da e otkriq ...  
Автор tiko (kъсокос)
Публикувано23.07.03 14:28



...onazi krasiva Jena...?? > BtW.. Privet na kluba... <
...., koqto napuska vsqka sutrin sunq mi pet minuti predi da se sabudq.. i koqto me chaka nqkade tam,v blizkoto budeshte...?
Tursq q,zashtoto ima edna golqma chast ot men - zapazena za Neq..
ne sum nepopravim romantik ,no pove4eto ot neshtata izrecheni po-natatuk, nqma kak da obqsnq s drugi dumi...ne e i zaduljitelno vseki/vsqka/ da gi razbere...

" ..Tq e tazi koqto iskam da posipvam s morski pqsuk.. i v tihiq zaliv , a luchite pareshti- da ni pokrivat s ten /bez razlika/...i kogato denq svurshva putq si na horizonta...da razmenqme setivata si do bezkrai...
...samo za Neq,bih prigotvil cafe s aromat na sutrin ...i malko sled tova , s jadna celuvka nad krasivite bedra bih sabudil tqloto i... ..... ... ... ....
...i nqma po-sladko ot dumite mejdu izstinaloto cafe malko po-kusno , vgledani edin vuv drug..... Tq e onazi na koqto ,shte razkriq strahovete si,i shte pokaja silata si...a sushto i tazi s koqto shte preotkrivame jelaniqta si da budem vinagi zaedno... i tq da ochakva tova...a spodelenite misli pomejdu ni - da sbudvat mechti...
...dori i da zvuchi neveroqtno...
...a tam do brega..kogato izgree bezoblachnoto zvezdno nebe ,ogrqvashto mekite duni...
...shte vdigna ochi i shte q zagovorq...v strani ot shuma...
..nepohvatni slova...chasha djin&tonic...i presuhnali ustni varhu ulskiq ten../dve parchenca ot puzel/ ...shte zaspivame......turseiki putishta edin kum dug... ..i taka moje bi shte suzdavame budeshteto si..?
...Zaedno...
...i otminavaiki 'ludite godini' sled nqkolko desetki slunchevi leta...sum siguren che shte durjim v surceto si ,"Luboven spomen" - za edna golqma,neizgarqshta sleda...
....i kakvo li moje da e po-vajno ot tova... nqma nikakvo znachenie..."

..ami da- razbira se che e vuzmojno vsichko tova/za tezi koito ne vqrvat/... i tova e samo chastica ot Vsichko na koeto sa sposobni dvama vlubeni da si davat edin na drug..
..za tova i te chakam i tursq sladka moq...
..az sum tuk.. ne burzam...,i doskoro.

....tiko

Търся смисъла на живота..


Тема Re: Kade moga da e otkriq ...нови [re: tiko]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано24.07.03 05:59



губи се нишката и чувството с това безобразно писане на латиница
едно неволно движение в дясно на мишката и ще те разберат хората ако не, поне ще те прочетат и ще се чудят те ли са изтървали половината удоволствия на живота или ти си прекалил с романтиката в това жегаво време

не че ги няма такива взаимоотношения , но са толкова рядко че не са за вяране а за мечтане
а и мечтите са безплатни

О,какво исках да кажа


Тема Re: Kade moga da e otkriq ...нови [re: Lora_C]  
Авторзнaeш ли... (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 08:25



... много се чудя как ли е истинското ти име....
пишеш с думите на някой който познавам

..предполагам че няма да го кажеш тук /уважавам правото на прайвъси в този форум/ но подскажи ми нещо
дали това си Ти или просто случайност.
мерси предварително.



Тема Re: п.с.нови [re: знaeш ли...]  
Авторзнaeш ли... (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 08:26



това беше за tiko по погрешка кликнах след предишния отговор..сори



Тема tova e za "Znaesh li"//нови [re: знaeш ли...]  
Автор tiko (kъсокос)
Публикувано24.07.03 21:03



...razbiram..bih iskal da ti kaja/podskaja/ -no kak..?
nasochi me,i shte imash otgovor...
...tursq razgovor na tazi tema.. ? kakto po-gore bqh kazal..ne sum nepopravim romantik,no horata koito razbirat romantikata..razbirat smisula i nai mnogo drugi raboti....shvana li misulta mi?
a ako ne sum tozi nqkoi...
..a ako ti si Tazi...?

Търся смисъла на живота..


Тема Re: tova e za "Znaesh li"//нови [re: tiko]  
Авторзнaeш ли (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 02:00



здравей
ако не си Този сигурно и аз съм просто случайно момиче
разбирам какво имаш предвид за романтиката..предполагам всеки неромантик е и малко такъв, стига да открие човека който да му го подскаже..



Тема Re: tova e za "Znaesh li"//нови [re: знaeш ли]  
Автор tiko (kъсокос)
Публикувано25.07.03 16:38



здравей,пак...заинтригуваш ме все повече и повече...
...хайде,подскажи ми... рег. се...и ми изпрати ми бележка..тайно от другите..и ако си познала кой съм..ще имаш точния ми отговор....
...знаеш ли,защо ли ме заговори...питам се,пък отговорът е в теб?

kaде е Смисъла......?


Тема Re: tova e za "Znaesh li"//нови [re: tiko]  
Авторзнaeш ли (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 21:58



здравей,
искам но немога да се регистрирам...не съм в България и регистрацията ми се прекъсва още преди да съм направила опит за това..
Предполагам че подсказах достатъчно за себе си, и съм просто случайното момиче.


п.с. А смисъл има, но май няма сначение.



Тема Re: Kade moga da e otkriq ...нови [re: tiko]  
АвторAngy (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 08:29



Дано откриеш тази жена и бъдеш щастлив с нея...... пожелавам ти успех.



Тема Re: Kade moga da e otkriq ...нови [re: Angy]  
Автор tiko (kъсокос)
Публикувано28.07.03 13:07



благодаря за пожеланието,Angy ....не съм идеалист../ако някои си е помислил това/, но само по този начин,и с тези думи .....можех да обясня желанието ми да е срещна...някаде ..някога...

kaде е Смисъла......?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.