Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Я кажете,нови  
Автор KupoМодератор ()
Публикувано20.07.03 16:20



ако трябва анонимно.
Как обичате да се обръщат любимите ви хора към вас ?
Зайчета,мишки и прочее фауна,цветенца,небесни обекти-всичко би било интересно,както и хибриди и съчетания между посочените категории.

her sever sikisi,ama lazim iki kisi !


Тема Re: Я кажете,нови [re: Kupo]  
Автор Peмeдиoc (самота)
Публикувано20.07.03 20:56



Хаха, хората около мен ме даряват все с имена на небесни обекти... Може би щото ги е страх, че ако ми кажат нещо умалително от типа на "зайче", ще стана агресивна.

Aledar~


Тема Re: Я кажете,нови [re: Peмeдиoc]  
Автор Лoвeц нa ryщepи (сръчен)
Публикувано20.07.03 22:00



Абе някак си не мога да си те представя като зайче...

Макар че имаш някои прилики със зайците...

My future domain



Тема а ще станеш ли?нови [re: Peмeдиoc]  
Автор Sagitta ()
Публикувано20.07.03 22:14





No snowflake ever falls in the wrong place


Тема Re: Интересно!нови [re: Kupo]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано21.07.03 10:57



Като ученичка, студентка и малко след това обръщения от типа "коте", "писе", "муцинко" и подобни ми се струваха много лигави и дори си мислех че са подигравателни. Сега се кефя на всякакви "котета", "писанки" и други от сорта, но нали самият Шекспир го е казал - "старостта е второ вдетеняване", какво да се учудвам.



Тема Re: Я кажете,нови [re: Kupo]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано21.07.03 11:21



аз обичам да измислям всевъзможни именца - всички около мен имат по най-малко пет различни "ника", с които се обръщам към тях...

ето например моето куче - то се казва Джони, но аз си му викам Грухчо...а освен това и Цуцсън, Цуцолаки, Грухаки и всякакви такива производни на Цуцльо и Грухльо

едно време, когато бях ученичка, всички около мен бяха "дебели"
"здравей, Дебел" - се обръщах към всеки познат на улицата...докато един ден не срещнах една пълничка моя приятелка и викнах с пълно гърло "охооо, Дебелаааа, радвам се да те видяяяя"...след което млъкнах гузно...

после взех да викам на всички "Гадняри" - "как си, Гадняр, айде на купон, Гаднярке..", чак си изпросих по този начин и моето си именце - Гадинство, с което понякога имам честта да се обръщам към себе си.. :)))...щото аз от време на време обичам да си се разпитвам за разни неща и трябва да си имам обръщение, все пак ;)))

в момента най-любимите ми хора са Гадини, Маймуни, Тикви, Прасета...с брат ми например, се наричаме Свински, Прасльо и така нататък, все в тоя дух..разните там Зайчета и Мишоци хич не ми допадат, прекаленосамипухкавиеднитакиварозовкиинапудрени...;))

а, щях да забравя - имам един приятел, на който доскоро му виках "Ядлива Гъбке", защото много се ядосва...чудя се дали още имам основание да го наричам така...;)

...I follow you...


Тема Като почнеш с тия изцепки за одъртяванетонови [re: Scarlet]  
Автор KupoМодератор ()
Публикувано21.07.03 11:22



направо,значи...
Ама явно те тегли към положението на бабе,плетящо на канапето с десетина кротко щъкащи внучета наоколо,на които да рзаказваш приказки,а??
И това при положение,че си такава турбо-мацка,по която се заглежда всеки тийнейджър!

her sever sikisi,ama lazim iki kisi !


Тема "Ах,ти моя колапсирала звездичке "?нови [re: Peмeдиoc]  
Автор KupoМодератор ()
Публикувано21.07.03 11:23





her sever sikisi,ama lazim iki kisi !


Тема Re: Я кажете,нови [re: Лoвeц нa ryщepи]  
Автор Aledar (демон)
Публикувано21.07.03 19:10



Да. Пухкава съм и хапя.

Aledar~


Тема Re: "Ах,ти моя колапсирала звездичке "?нови [re: Kupo]  
Автор Aledar (демон)
Публикувано21.07.03 19:10



Не... По-скоро: О, Стелла моя...

Aledar~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.