Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Тема Стари роматични теминови  
Автор KupoМодератор ()
Публикувано21.06.03 14:57



Понеже два ли някой ще има време и нерви да се рови в архивите,позволявам си тук да извадя няколко стари темки,писани от активни на времето клубари,които биха доставили удоволствие някому,надявам се.Подборът не е изобщо окончателен,а ако някой има предложения,нека ги сподели по-долу.
Приятен пръв летен ден желая на всички!












Ще продължим после.

her sever sikisi,ama lazim iki kisi !

Тема Re: Стари роматични теми [re: Kupo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано22.06.03 13:00



Романтични теми от романтичното време на клуба.
Припомних си ги, мерси.



Тема Re: Стари роматични теминови [re: Kupo]  
Автор V.a.s.k.o. (8============>)
Публикувано27.06.03 09:01



KIRO BE DA MI OBLIJESH TOPKITE KADE E TEMATA NA VASILKA ZA ROMANTIKATA A

E TAKA 6E LAPATE 4IFTETO:
8================>


Тема Стари роматични теми - za6to ne i drugiнови [re: Kupo]  
Автор zgrync ( ............)
Публикувано27.06.03 22:19



Та да ви разкажа за кученцето но Отенцето баси/темата/
Клюкар : Орал
Дата 08.05.12.20.21

Както казах вчера, това е рядка порода, кръстоска между Пит Бул, Бурдог, Брат Пит и кафяво източно-родопско говедо. Като се появи, една млада майка бавно се свлече от стола. Езика му беше огромен, представете си - колкот Уя ми, но за сметка на това - висящ. А пък като видяха неговия кур (бичЕто беше голо), на всички мадами изведнъж им свърши мензиса - баси мерака. Започна да пикае в 14.20 ч. и спря към залез слънце. И то на терасата, на 2 метра от масата. Впоследствие цялата компания си сушеше маратонките и крачолите до коленете. На децата измихме главичките. Когато пълзешком успя да се завре под масата - добрече си хванахме чашите - масата се надигна и поклащайки се, се придвижи далеч на юг. "Ейй - гледай как маха с опашчица - радва се значи", мило каза Отко, но в тоя момент опашката шибнА Баро в слабините и от тогава приказва като пубер, гОркия. От радост мамутът излая, и едно от децата отхвръкна от джанката, хвана се за чурката и едно тъмно петно се появи там, където му е мястото. Оттогава и заеква. Накрая си избърса лигите в чаршафите ни, изсра полвин кобик гОвна, и Отко си го отведе. Два часа мълчахме вцепенени, а като се осъзнахме, всички се прегръщахме със сълзи на очите. Това беше.



п.п. Те това е , вече помните всичко )))



Тема Re: Стари роматични теминови [re: V.a.s.k.o.]  
Автор Vasilka (ЗАГАДА4НА)
Публикувано29.06.03 02:39





STOP AIDS RAZBRAXTELI

Тема Re: за "тишинатанови [re: Kupo]  
Автор Sagitta ()
Публикувано12.07.03 19:39



но от оня тишина, която сякаш крещи..."-цитирам прочетено

из старите романтични теми и за миг ми изплува спомен...тази зима в Рила.Бе, май през март беше, но щото ни затъваха снегоходките,та затова казвам зима
Та, по това време доста ядове ми бяха разяли щита, и се дразнех дори от дърдоренето на колегите,които вървяха напред..Бях си наумила да издебна момент,поне 10 минутки да остана сама...Харесах си една прекрасна преспа...изчаках ги да се отадлечат на достаъчно разстояние, че да не ги чувам...и се потопих...не - гмурнах се ..Нали знаете,вида на неутъпкан сняг как изкушава да се 'отпечаташ' в него
...мммм, разпилях се....
...ааа да, за тишината ми беше думата.Само,че , онази тишина беше някак разнищваща...глъхнеха ми ушите, чувах пулса си...сигурно това е да "чуваш тишината" , да, сякаш чувах себе си....и всичко наоколо -бяло, размазани очертания...кара да се разтвориш...без да искаш...сякаш тишината дисоциира всяка мисъл....

No snowflake ever falls in the wrong place

Редактирано от Sagitta на 12.07.03 20:05.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.