Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 07.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kade e problema v toz problem?  
АвторXienata (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 21:44



stranno. 22 godini si jiveesh dobre i izvednaj neshto ti stana....
na letishteto si...
absolutno sama...
vseki namira svoqt blizak-pregrashta,celuva, pla4e ot radost. tezi mi istoriiki nikoga ne sa mi lipsvali,zashtoto nikoga ne sum gi imala v jivota.
zashto to4no sega...kato gledam momi4e na moqta vazrast-napalno ne poznato mi dolipsvaxa tezi neshta.

nqmam si nikoi-na nikoi ne sum lipsvala,nikoi ne shte me celune i pregarne.

dali az sa davala da me dokosnat?

imali li ste takova 4uvstvo ...

sega az shte tarsq tva koeto mi e lipsvalo tolkova vreme... dano uspeq...da se nau4a....da lipsvam na nqkogo...



Тема Eдва ли има проблем в тоз проблемнови [re: Xienata]  
Автор Kиpo ()
Публикувано11.06.03 23:18



-Все пак си на 22 само
Присъствай край някого-присъствай плътно,ароматно,упорито,нахално дори,ако трябва и това харесва и на двама ви.
А после,ако някакви обстоятелства сложат край на това присъствие,непременно ще му липсваш



Тема Re: Eдва ли има проблем в тоз проблемнови [re: Kиpo]  
Авторxienata (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 18:53



shte e trudno dori samo da presastvam.
koftito v slu4aq e 4e jiveq bez tova neshto. moga i da ne go izpitam nikoga. prosto...bi mi se iskalo da bqx izrastla s nego-za da bada po-jena, po-nejna,po-4uvstvitelna, po-razkrivashta se...s problem4eta za grim,tok4eta,nekoe gadje,nekoi lubovnik :))) moje bi sled godini.
prav si- mladi xora sme za takiva maki :)))

blagodarq ti!:)



Тема Re: Eдва ли има проблем в тоз проблемнови [re: xienata]  
Авторhope (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 01:49



не разбирам защо се измъчваш.Явно не си срещнала подходящият човек. Не е важно да бъдеш просто с някой, а наистина с някой с когото ще бъдете всичко един за друг. Не се сравнявай с другите и не искай да си като тях. Всеки е уникален по своему, трябва смелост да бъдеш искрен, да бъдеш себе си, но само така ще бъдеш възнаградена - ще откриеш човека, който няма да може да бъде без теб и ти без него. /от опит го казвам/ Успех!



Тема Разбира се,че сте млади.Аконови [re: xienata]  
Автор Kиpo ()
Публикувано13.06.03 15:00



истински пълноценният живот-тоя,в който 100% от решенията са твои(или почти 100 )-не на мама ,тати,вуйна или баба,ти си на една -две годинки в момента.
Бъди богиня в собствената си вселена,а ако някой такъв -търсен не се появи,създай си го сама !



Тема Киро !нови [re: Kиpo]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.06.03 21:55



ШШТ бе, не знаеш какво говориш !
"Трудно е да бъдеш Бог"

UB40 !



Тема Re:нови [re: hope]  
Авторxienata (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 13:44



ami ne mojesh da razberesh. ne sam kazala v smisal na lubovno lipsvane. ne mi lipsva partnior ili neshto takova. govorq kato cqlo. semeistvoto mi,rodninite mi... ne sa ot tva testo za 'lipsvaneto'. prosto taka vazpitavani i taka izrastnali. sashto kakto men,no az vidqx kakvo nqmam. v tozi smisal stava duma.



Тема Re:нови [re: Kиpo]  
Авторxienata (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 13:47



xubavo kazano.
no kak da nakarash kamaka da pusne mlqko?
ne moga da promenq rositelite si-ne moga da im kaja 'obi4aite me'... verno semeistvoto e nai-vajnoto i nai-trainata vrazka v jivota na 4ovek.



Тема Re: Киро !нови [re: jamie]  
Авторxienata (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 13:50



skapi, mai ti ne znaesh kakvo govorish.
jivota e po-opleteno neshto otkolkoto si mislesh.
vseki si ima svoite problemi i strannosti.
ne sum iskala nito savet nito pomosht ot teb...4estno kazano i ne me interesuva kvo msilish :))))) enjoy being alive :)))



Тема Не мъ придиряй толкоз на Джейминови [re: xienata]  
Автор Kиpo ()
Публикувано14.06.03 17:32



той гледа живота от позицията на един изпечен философ




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.