Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какво значи да обичаш?нови  
Авторharrier (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 22:56



Вие как мислите? Какво е за вас да обичаш някого, какво е да си влюбен, какво ги предизвиква и тн...искам да чуя мнението ви.



Тема Това е да обичаш...нови [re: harrier]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано24.05.03 09:41



Възможно ли е да обичаш някой..толкова силно…толкова искрено..толкова чисто..да виждаш в него съдбата си…да виждаш в него себе си…Да си готов да пожертваш живота си…за другия..да си готов..да го последваш навсякъде…за да сте заедно..завинаги….Да обичаш любимия си…и когато го видиш…тялото ти да трепери..очите ти да се пълнят със сълзи…от щастие..че сте заедно..и всеки миг прекаран с него..да бъде миг на щастие..и всяка нощ да благодариш на Бог…че го има..и че е с теб..че те обича така както ти него…Да потъваш в очите му..за теб…той да е най-прекрасният човек на света…най-добрият…най-нежният…с най-милосърдното сърце…с най-прекрасната усмивка…с най-красивият смях и САМО ТОЙ..да бъде в мислите ти..да бъде в сънищата ти…да бъде в мечтите ти….да се слеят в едно..сън и реалност..и всеки миг… в който не сте заедно… да сте един с друг в мислите си..когато има болка..тя да е поделена между двама ви..когато има радост…тя да е умножена…и изпитана…и изживяна..от двама ви…завинаги заедно.
….Но понякога..когато обичаш така..както се обича..само веднъж..а него го няма…и идва само нощем..в сънищата ти…в мечтите ти…и заспиваш без него..и се събуждаш със сълзи в очите..защото утрото го е прогонило…заедно със съня..заедно с красивата мечта..тогава душата ти отлита…и не се завръща…остава само болката…и сляпата вяра…и безнадеждната надежда…че ще го откриеш отново…него..любовта…душата си…Повечето хора се страхуват от думи като ЛЮБОВ и ЗАВИНАГИ…
Господи, колко много мога аз да те обичам!!!!


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: Това е да обичаш...нови [re: HlM]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано24.05.03 10:59



По-добре не можеше да го кажеш! Боже, колко си прав, понякога си мисля, че само този, който е изгубил любимия човек, знае какво е истинска обич. Какво е накъдето и да погледнеш да виждаш само неговия образ, как по цели нощи не можеш да заспиш, а когато най-накрая не издържиш физически, докато потъваш в небитието само една мисъл се рее в гаснещото ти съзнание, всеки път един и същи сън който се повтаря сякаш безкрай. И когато на другия ден се събудиш и за пореден път откриеш самотата, пак само една надежда те крепи и ти дава сили да продължаваш - че някой ден, някъде, в друг живот може би, отново ще сте заедно.

10х човече! За всичко ...

Murr Miay!


Тема Re: Това е да обичаш... [re: Windstream]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано24.05.03 11:07



правА


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: Това е да обичаш...нови [re: HlM]  
Авторstrenght (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 15:52



Това е нещо невероятно..... което е и по-дълго и съм го чела на едно друго място .....само този, който е обичал истински, ще може да разбере точно за какво говориш.....
Да възможно е да обичаш някой толкова силно.... толкова искрено....толкова чисто..... че да виждаш в него съдбата си.... да виждаш в него себе си.... дори и да си бил с него само за броени часове.....Да такава любов наистина дарява с най-много вяра и безверие....
Зная за какво говориш..... изпитала съм го..... на теб лично ти пожелавам и вярвам, че ще срещнеш отново - нея ЛЮБОВТА.... която да те дари с най-слънчевата усмивка, която заслужава цялата нежност на този свят....



Тема Re: Какво значи да обичаш?нови [re: harrier]  
Автор5O3 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 17:12



Да заприличаш на идиот - това значи. След време като си спомниш какво си вършил в "името на любовта" ти иде да повърнеш от това какъв дришльо си бил.
Най-олигофренска е любовта тип"кравешка" - целувки, милувки, галени именца, държане за ръце - след една възраст вече е жалко да се държиш така.



Тема Re: Какво значи да обичаш?нови [re: 5O3]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 22:56



A kakvo e da obi4a6 niakogo a toi dori nai-veroiatno da ne go osaznava? Da go obi4a6 naistina, da iska6 adski mnogo da si s nego. Po darzanieto da mu li4i 4e i ti ne si mu bezrazli4na i vapreki tova ni6to da ne se polu4i? Dori da ne si govorite za6toto i dvamata ste gordi .... idioti koito ne iskat da se postaviat v situacia drugia da ne si pomisli ne6to?
Emi az biah do skoro va takava situacia I osaznah prosto edno ne6to: Ne e dostata4no da obi4a6 niakogo i toi da te obi4a. Poniakoga ima i drugi faktori na koito ne moze6 da vliaie6. Tova e!
Vie kakvo mislite.
P.S. Kazete kak da go preziveia, pls



Тема Re: Това е да обичаш...нови [re: strenght]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано30.05.03 23:35



благодаря. мисля че говорим на един език


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: Какво значи да обичаш?нови [re: harrier]  
АвторVarious (Нерегистриран)
Публикувано01.06.03 01:32



Ne znam kakvo zna4i da obi4a6 , sigorno kolkoto hora hodiat po zemiata tolkova i vijdania ima po vaprosa.
Oba4e kogato si bil dostata4no dulgo s edin 4ovea i naistina uspee6 da vidi6 v nego ne6ta koito ne sa prosto fasada ami istinski, kogato iska6 pak da go vidi6 nezavisimo 4e e imalo i mnogo 6ibani momenti, kogato vseki detail ot realnostta ti napomnia za nego vseki mig, kogato si s drugi hora i si misli6 4e vsi4ko e naret no ostane6 li sam te vrahlita samotata..........................

Togava sigorno si go obi4al, a moje bi ne si dostata4no "ozrial" za da se griji6 za sebe si :(
Kakto e kazal niakoi si vse pak "4ovek se rajda sam, jivee sam i umira sam"
6ibano oba4e tova e realnostta :(

Spored men 4ovek se u4i da vijda horata takiva kakvito sa i da moje da otkiva stahotni ne6a v hora v koito predi tova ne si e i pomislial 4e moje da ima ne6to



Тема Re: Какво значи да обичаш?нови [re: harrier]  
Автор *Sunshine* (слънчева)
Публикувано02.06.03 16:11




да обичаш значи да се раздаваш без да очакваш нещо в замяна...
да обичаш означава да си готов/а на всичко за любимия човек...
да обичаш означава да се радваш на НЕГОВОТО/НЕЙНОТО щастие независимо дали то съвпада с твоето...
да обичаш означава да правиш компромиси...
да обичаш означава да си честен...и пред НЕГО/НЕЯ и пред себе си...
да обичаш означава външния вид да не е от значение... защото този човек ще бъде с теб завинаги..може да му излезе пъпка, може да напълнене и остарее с годините...
да обичаш означава да приемаш мнението МУ/Й както и неговия/нейния характер...
да обичаш означава да обичаш....



"In dreams and in love there are no impossibilities. "
~ by Janos Arany ~




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.