Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ами сексът без романтика?  
Автор Mr_lbkis (новак)
Публикувано01.01.03 17:48



Задължително ли е да съм романтично настроен, да се изживявам за всяко събитие, да се трогвам до дъното на душата си дори и от най-малкото съмнение за верността на интимния си партьор, за да бъда достоен пред нея? Какво ви кара обикновено да се радвате или страдате, какво чувствате, ако човекът, когото сте харесали се окаже след месец, два или три, че не е точно такъв, че има няколко малки недостатъка, или пък ако просто се е променил под влияние на околната среда и условия, които поставя обществото?

Въобще какво може или трябва да направи всеки, за да избягва проблемите, които непременно се появяват в една връзка?

Не е тайна, че един нормален мъж - първото което си представя, след като види привлекателна жена е - как правят едни много много приятни неща. Друго, което не е тайна - че много малко от тях могат и знаят как да направят тези неща много много приятни и за жената. Тук се поражда една разлика в търсенето и предлагането на тези удоволствия, които са ни дадени даром от природата. Мъжете искат секс, а жените - романтика. Странно. На повечето мъже им се налага да се правят на романтици, да говорят и слушат неща, които никак не разбират, но се опитват всячески да "бъдат в час", защото иначе може да "изгубят" жената, която с толкова много труд и постоянство са задържали до себе си... Това ми прилича по-скоро на лицемерие. ... Ами недейте да недоволствате толкова де. Да не би да съм романтик по рождение?

Е, аз засега ще спирам дотук, защото имам работа, но пак ще пиша...

бай бай романтични душици......



Тема Re: Ами сексът без романтика?нови [re: Mr_lbkis]  
Автор mikroni ()
Публикувано01.01.03 19:18



не мисля, че съм романтичка..... и което по-добре - хората около мен не ме определят като такава
омъжена съм
когато видя привлекателен (според мен) мъж едиственото, което ми се приисква да направя с него е секс ...... без романтика, ако може и без много задръжки, а пък най-добре ще бъде след това въобще да не го видя повече...

а проблемите в една връзка не само че не може, но и не трябва да бъдат избягвани защото водят до по-големи такива. така че това което може човек да направи (мъж или жена все тая) е да ги решава на момента до колкото му стигат силите и възможностите.

честита нова година, между другото. много успехи!

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Ейнови [re: mikroni]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.01.03 14:18



такива като тебе правят най-големите изпълнения :-)))))))))))
Но онова за силите и възможностите беше великолепно !
За много години !

UB40 !



Тема Re: Ейнови [re: jamie]  
Автор mikroni ()
Публикувано03.01.03 18:07



охооооо.... -))) приятелю!
ма за много години! много успехи във всяка сфера от живота ти през 2003-та...

не си спомням дали си или не си ми казвал, но след като сме на тема "секс без романтика" - ти как изглеждаш все пак

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: Ами сексът без романтика?нови [re: Mr_lbkis]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано05.01.03 13:11



Хъ! Аз пък си мисля, че романтичните очаквания понякога прецакват нещата. То романтика, романтика, ама до време! Не мож' всеки ден да е Великден! Дааа... Ама някои хора тръдно го разбират, ако го разберат някога, де.

И ЧНГ.

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Ейнови [re: mikroni]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано05.01.03 13:12



За много и на теб!

Ми симпатяга е Джейми.

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Ами как ?нови [re: mikroni]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.01.03 09:57



Точка точка запетая
тире минус завъртая
шички мички две ушички
и тумбака с двата крака !



UB40 !



Тема Re: Ами сексът без романтика?нови [re: Mr_lbkis]  
Автор ka64eй (DEATHLESS)
Публикувано07.01.03 11:28



E, po niakoi pyt moje i bez romantika. Posledniia pyt svaliah Vasilisa Prekrasnaia 55 godini i nakraia triabvashe da ia otvleka !!!

Удавих се, след това се застрелях и се обесих, изобщо този ден се забавлявах по пълна програма.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.