Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Вярвате ли,нови  
Авторвaфлa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 12:49



че можете да обичате някого и да му прощавате цял живот(дори и след него), ако той не ви обича и ви наранява съзнателно?
каква може да е причината за това?



Тема Re: Вярвате ли,нови [re: вaфлa]  
Авторhani (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 12:54



Любовта, мила, любовта!
чистата любов




Тема Re: Вярвате ли,нови [re: вaфлa]  
Автор potrebitel (крем за сърце)
Публикувано22.11.02 13:11



дядо Стендал го е описал тва агрегатно състояние
на душата като 7-ми или 8-ми(не помня вече) вид
любов-любов-робство с различните и там нюанси
и извращения.



Тема болкатанови [re: вaфлa]  
Авторkифлa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 14:08



Присъщо е на повечето човеци да се опиват от мазохистичната болка от несподелената или неосъществената любов.
На не по-малко човеци е присъщо да причиняват с не по-малък мазохизъм болка на себе си и на човека, когото обичат.
Една болка убива друга, ако е по-силна.
Най-често обяснението за твоя случай е точно това - човека, за когото говориш не иска да знаеш колко много те обича и затова ти причинява болка, наранява те съзнателно (но наранява и себе си не по-малко), за да може с тази по-голяма болка да убие болката, която е в теб от липсата му. Него го боли също като теб.

Дали му е добре от това?
Дали е правилно?
Защо е така?
Как трябва да е?

Отговорът на тези въпроси никога не е един и същ.
Ти най-добре знаеш защо е така.

Любовта не винаги е щастие.
Любовта винаги е болка.




А дали не го прави защото така е по-добре за теб, а не за него?

Питай себе си...



Тема Re: Вярвате ли,нови [re: вaфлa]  
Автор FEAR (soulkeeper)
Публикувано22.11.02 20:03



Az ne viarvam i nikoga niama da poviarvam, zastoto az si misleh predi vreme che sam takav chovek, che vinagi ste moga da prostavam... ami ne e taka, zastoto idva edin moment v koito prosto ti pisva i zatova az kazvam : Koito ma obicha sled men sha tichka, koito ma mrazi pod men sha lazi !

If you are affraid it's because I am somewhere around you... don't worry I will come


Тема Re: болкатанови [re: kифлa]  
Авторвaфлa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.02 14:21



не знаеш, колко си права
дълбоко в себе си усещам(може би ми се иска да е така), че и той ме обича много,
но знае, както и аз знам, че тази любов е невъзможна
ужасно е, но не мога да спра да го обичам :-)
само мисълта, че го има ме прави щастлива, какво от това, че ме боли
нали го има, нали го срещнах,
нали се радвам на всяка негова щастлива минута прекарана не само с мен
просто го обичам,
и винаги ще го обичам



Тема Re: болкатанови [re: вaфлa]  
Авторkифлa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.02 15:18



А сега си задай въпроса:

Дали щеше да е толкова силно чувството, ако любовта беше възможна?



Можеш да се запиташ и защо всички възможни и достижими неща не са толкова привлекателни, колкото невъзможните и недостижимите. Отнася се за всичко - не само за любовта!



Тема Vsichko e iluzia:)нови [re: вaфлa]  
Авторlndia (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 00:28



viyarvam che moze, zashtoto ako obichash i proshtavash na niakoi,koito v zamiana samo te naraniava, znachi v deistvitelnost ne obichash tozi chovek, a predstavata, koiato imash za nego, suzdadena po edin ili drug nachin, bez obache toi da otgovaria na neia....i vupreki tova ti si mislish, che vupreki vsichko toi otgovaria ili che pone niakoga she otgovaria...i taka produljavash da proshtavash....no ne choveka, koito te naraniava,a onzi, "drugiat" v nego.....no za cial zivot e malko trudno da se kaze, zashtoto vseki e razlichen.

az naprimer otkrih che vsiako unijenie si ima granica, slizash vse po-nadolu i nadolu,zaprilichvash na bokluk, dokato v edin mig ti svetva - razbirash , che si Niakoi bez da ti triabva vnimanieto na niakoi si tam, za da se ubedish v tova.razbirash , che moze bi tozi chovek ne e struval i minutka ot vnimanieto ti....no tova veche ne e niakakuv otchaian opit da priglushish mukata s takiva misli....ne, prosto....prosto idva prosvetlenie, dori i nikoga da ne si viarval che takova neshto naistina ima....:)
obache ne ti garantiram dali niama da produlzi i cial zivot....proshkite de....ako si vseoproshtavashta,dori kogato poluchavash samo kal v liceto......vsushnost edno neshto iskah da pitam....proshkata ne idva li samo kogato sgreshilia ia iska??......e, ako az bih dala proshka, sega znam, che moje bi tova shte e kogato vidia choveka s oprian do glavata si pishtov ?....xexe, edva li, prekaleno goliam Strahlivec e...ne ot pishtova de, a ot tova da poiska proshka.

:)



Тема True Love [re: вaфлa]  
Автор Lancelot (непознат)
Публикувано25.11.02 16:29



Nqkoi bolezneno se privyrzvat kym nqkoi hora .. kakto beshe kazal Coverdale "Is this love , that I'm feeling , is this the love , that i've been searching for ..."

= Nobilitas Obligat =


Тема Re: Вярвате ли,нови [re: вaфлa]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано26.11.02 22:49



ниска самооценка, не се сещам за друго




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.