Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Вярвате ли,нови [re: вaфлa]  
Автор webname ()
Публикувано04.12.02 04:09



Причината е една- точно защото го обичате!Обичате го с цялото си сърце и макар малко заслепени, сте готови да правите компромиси, компромиси със своите чувства, но в името на обичта към този някой.



Тема Не вярвямнови [re: вaфлa]  
Автор free_heart ()
Публикувано04.12.02 19:25



ima goliama razlika mejdu tova, niakoi da te naraniava i tova, da e napulno bezrazlichen kum teb.
poviarvai mi, ako pri teb e purvoto - imash strashen kusmet.



Тема Re: Не вярвямнови [re: free_heart]  
Авторвaфлa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 10:30



така е
аз за това се радвам дори тогава, когато тази любов ми носи толкова болка

мисля, че съм голяма късметлийка, че го срещнах :-)
това съвсем сериозно го мисля
любовта ми(и щастието и болката) към него ме карат да се чувствам жива
когато го обичам, мисля, че обичам целия свят и живота
и с хубавите му, и слошите му страни



Тема Re: Вярвате ли,нови [re: вaфлa]  
Автор reader (ex-poet)
Публикувано05.12.02 12:34



Да, вярвам, правя го...
Защо - не знам...

I am scarred for life, but
it's not my flesh, that's wounded...


Тема ???нови [re: free_heart]  
Авторsmile (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 21:49



Malko se chudia kak da zapochna komentara si. Kato cialo moga da kaja, che sam super iznenadana ot potkrepata vi na tazi ideia. Kak moje da imash kasmet kogato te naraniavat? Tova ne go razbiram! Cial jivot da chakash za trohite vnimanie, koito ti podava niakoi. Osanznaite se molia vi! Ne iskam daobijdam nikogo. Mai malko riazko se izrazih, a smiatam che nikoi niama pravo da se mesi v jivota na drugite.
No, tova za koet govorite spored men ne e liubov. Mojesh da obichash niakogo i toi da ne te obicha, no kolko dalgo moje da prodalji tova? Liubovta e nai-silna togava kogato e vzaimna. Nedialko Iordanov go beshe kazal niakade: I lradostta e dvoino po goliama/ i makata na polovin gorchi.
Izviniavam se za tova koeto shte kaja na vsichki, koito obichat dalgo vreme a poluchavat samo bolka kato otgovor. Spored men tova e neuvajenie kam samia teb! I psiholozite tvardiat che podobna "liubov" sashtestvuva togava kogato chovek ne e dostatchno siguren v sebe si i se e vkopchil za niakakva ideia s nadejdata da se spasi, no uvi...
Vseki chovek ima nujda ot liubov i poniakogo ia tarsi ne kadeto triabva, liubovta e nai-prekrasnoto i nai-istinskoto chuvtsvo, no da obrechesh jivota si, da go podarish na chovek, koito samo te naraniava... Zamisli se zaslujava li go? Ako reshish che mojesh da jertvash sebe si, zamisli se dali toi go e zaslujil? Predstavi si kolko po hubvao bi bilo, ako namerish spodelenata liubov...

I molia vi ne mi govorete, za tova che bolkata e po silno chuvstvo ot liubovta, nikoga niama da se saglasia, zashtoto znam kakvo e da jiveesh shtatslivo i ne zameniam tova za nishto drugo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.