Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 10.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Явно съм с объркани разбирания...нови  
Автор mikroni ()
Публикувано20.10.02 15:09



..... и затова ще ви попитам вас: какво разбирате под романтика (като цяло) и романтична обстановка или връзка, в частност ...
щот това със свещите не го броя за романтика - струва ми се изтъркано вече, знам ли и аз..кажете вие

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: Явно съм с объркани разбирания...нови [re: mikroni]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.10.02 16:53



Защо да са объркани? Ние тук вече година и половина нищим що е романтика, и пак сме далеч от някаква общовалидна дефиниция.
Романтиката е сложно душевно и физическо преживяване, което има някои компоненти :
- нагласа;
-повод;
-присъствие на подходящи кубекти;
- обстановка.

Значи, трябва да си настроен романтично, поводът обикновено е по-силно чувство, пирсъствието на субекта прави всеки миг неотразим, а обстановката - е тя не е неизбежно необходимо условие.
Може и в градския транспорт даже да ти е романтично, ако си много влюбен и ако до теб е обекта на чувствата ти, но все пк не препоръчвам точно тази обстановка.
Романтично е самото общуване, а дали димят свещи в златни поставки или тиквен фенер, вече не е толкова важно.

               



Тема Re: Явно съм с объркани разбирания...нови [re: kakata]  
Автор mikroni ()
Публикувано20.10.02 17:45



а на това, че смятам че имам романтична връзка с нета и пс-то си какво мислиш -))))))))))
и затова, че под романтика често разбирам да вися тук до 6 сутринта?
все пак - нямам "любими" хора тук, в повечето случаи въобще не общувам с хора -)))))

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: Явно съм с объркани разбирания...нови [re: mikroni]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.10.02 17:50



Тук е пълно с хора. Нали всяка буквичка е написана от човек. :)))) И аз по едно време си мислех, че няма хора, ами разни машини пускат постинги, но като се запознах с тях лично, разбрах, че няма лъжа, няма измама.
висенето понякога също е романтично, ако четеш и пишеш романтични буквички. Ама все пак, препоръчвам онази романтика с вечерята на свещи. Изтъркано, ама поне живо.

               



Тема Re: Явно съм с объркани разбирания...нови [re: mikroni]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано20.10.02 23:34



mi ne e neobhodimo da e svarzano s konkreten predmeti(sveshti naprimer) ili konkretna obstanovka. po-skoro e naglasa niakakva, no ne vseki go umee. naglasa v koiato vlizash i ot koiato izlizash po sobstveno jelanie, i dokato si v neia se kefish maksimalno... razbira se tova e samo ukrasa na sashtestvenoto i e dobre da si davame smetka za tova... za da niama razocharovani




Тема Re: Явно съм с объркани разбирания...нови [re: kakata]  
Автор mikroni ()
Публикувано21.10.02 10:37



добре, мила, ще перефразирам въпроса.....
да кажем така: какво може да те изкефи максимално и да те настрои така че да се влюбиш, когато става въпрос за първа среща с някой?
т.е. ресторант или клуб, шампанско или коктейл, зимата в хубав хотел до камината или лятото на открит бар до морето, ако се държи лигаво и ласкателно или ако е агресивен спрямо теб (в поведението си а не да ти удари шамар) ...и т.н -))
кажи

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема А защонови [re: mikroni]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.10.02 16:56



да не ти удари шамар ?
Ако това което си написала тук ми го кажеше на първа среща - точно шамар щеше да отнесеш !

ШШ: Да те настрои така че да се влюбиш ? Леле, защо си мислиш че това ще иска един мъж от теб ?

UB40 !



Тема Re: Jamie пак е включил резачкатанови [re: jamie]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 17:11



:))))))))))

Недей с толкова агресия бе, приятелю! :)))))))))) После какво да ги правим посинени тези жени? :)))))))))))



Тема Всичко режемМММММММММ !!!!!!!!!!!нови [re: Hяkoй cи]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.10.02 17:19



Ами ще ги целуваме бре !
Какво друго ? ;-)
Няма да ги глезим предварително я !

UB40 !



Тема Re: Явно съм с объркани разбирания...нови [re: mikroni]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано21.10.02 17:49



Може да ме настрои до степен на влюбване само откровен човешки разговор, споделяне, доверие + излъчване и привлектелност. Ако последните две липсват, за какво ми е да слушам излияния?
Всички тези камини и чаши са един декор, който ме настройва подозрително. Добре, приемаме че това е театър, играя ролята, но чувството за инсценировка не ме напуска. Иначе, мразя сантименталност, лигни и патетика.

Това - горното, го казвам в теоретично- хипотетичен план, разбира се.

               




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.